Chalupa - cottage, vintage a stará patina

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem. Jsem tak trochu blázen do netradičního bydlení, líbí se mi chalupářský styl, nesnáším modernu(chrom, plasty, černá barva atd.) Na internetu je toho přehršle, co se obrázků týče, ale ten muj styl se mi hledá těžko - asi nemá tolik příznivců. Snažím se však nashromáždit co nejvíce obrázků, nápadů, tipů a rad co se toho týče a proto zakládám tuto diskuzi - pokud by někdo věděl o dobrých stránkách nebo měl sám nějaké obrázky, či nápady, budu moc ráda, když se přidáte do spolku "bláznů" do romantického bydlení. Pro příklad, jak to myslím, se podívejte do mého albíčka. Líbí se mi dřevěné stropy, nábytek se starou patynou, kamenné a cihlené obložení, oblouky a vůbec vše netradiční a originální , nemusí to být čistě chalupářské.
Odpovědět
Profilova fotka
půlnoční špagety už nezbyly? :-D Pěkná řada, kdo se přidá?
Odpovědět
no tyjo, bylo mi pěkně špatně :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak radu uz nestihnu :) Hezke tvoreni tvorite :)) Hvezdicky krasny x-) S majou nehraju, to je presne to, co jsem ted chtela delat :-D
Odpovědět
já myslím, že drátování máme v merku všechny, mám něco podobného co mája ale asi tak o 135% horší :-N :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že na drátování nemám buňky.. to by to dopadlo .. ale jako kdyby někdo chtěl vytvořit Elince maličká ramínka.. tak by byl mooooc hodnej :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz na vas prdim, co me napadne, to vas napadne taky, nevim, co mam furt vymenovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....dnes se chystám sepisovat žádost o dotaci na naši chaloupku, je to strašnejch papírů a všeho..... :-( Jaký jste měiy víkend? V albu mám to malované číslo a listopadky:)
Odpovědět
tak to je luxusní, zvlášť ten název :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslela jsem, ze budete mit kulate :) Je paradni, uz se tesim na nase. Ale ta zenska se i jeste porad neozvala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Budete nekdo chtit tu kosili? http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
ja chci toho klusáka nad ní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To byl prvni vypotek, stal me slusne nervu, pac jsem netusila, jak se sije podle strihu a ustrihla latku presne :-D Tak jsem se s nim drbala v ruce, pac jsem tu latku nechtela vyhodit :-N
Odpovědět
Článek se načítá
nojo, tam je vypocená krev, to je vzácné a pracné ! ;-) :-) x-)
Odpovědět
tak jsem dala kousíček bytečku do alba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bozi! x-) Jeste postel! :-D
Odpovědět
tu zas za půl roku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebud skrt!
Odpovědět
za týden?
Odpovědět
Profilova fotka
Hned! Ja byt na Jofinku hodna, Jofinka byt hodna na me!
Odpovědět
jofinka mit pres cely pokoj rozdelanou nejakou praci, postel by ani nebyla videt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jakou praci muzes mit rozdelanou v nedeli? Kdyz se nedela?! :-D
Odpovědět
božskou, takže to mám povolené :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-p
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem nakažená .. celej den myslím na tilda jahody, tilda medvídky, tilda andělky, tilda muffinky.. tilda všechno a asi mně pípne :-D :-D :-D
Odpovědět
eli, pernajz je dobrej...hele cim se delaji ty tvaricky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsme dorazily od babočky, tedy my dvě s Kajkou, táta frčí na kole - blázen. Mám slíbené dva noční stolky a štokrle x-) Ene, ty se mnou vážně nesoutěž, neb pak by všichni srovnávaly a asi je jasný kdo by byl lepší :-N "Drátkovala" jsem poprvé a celkem mě to chytlo, až se do toho dostanu, tak ramínka klidně udělám všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočule.. to já nevim.. a tak jsem použila nějaký stíny, co tady mám :-D
Odpovědět
majo ,bereme te za slovo, bachaaaaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tvaricky se delaji (alespon u waldorfskych :) avarelovymi pastelkami - cervenou nebo hnedou udelat puntik na papir, na takovou tu tycinku do usi das vodu a prejedes s nim puntik a pak nanasis.
Odpovědět
Profilova fotka
stíny udělají stejnou službu .. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?