Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: dotaz na ty vaše vstupní dveře....to sklo (ten světlík) máte mléčné???? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka - neni to mlecne sklo, jen sklo se vzorem, jak jsou ty ctverecky a okna v koupelne a technicke mistnosti
Odpovědět
Profilova fotka
marti: aha, ale není to venkem průhledné, že?! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka, to víš, my jsme tak na to dřevo ;-) Holky, to mátě všechny plastový? Že máte tak jiný ceny než my za ty eurookna?! =-) vladu, taky jsme si v té zimní zahradě nechali udělat otvíratelná dvě křídla, kdybychom něco stěhovali a nešlo to vchodem, tak abychom to mohli jinudy ;-) Docela se to hodí, takový velký otevřený prostor. Taky se těšíme na ten prosluněný obýváček x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pruhledne ne, jen vidis obrysy zvenku, dovnitr jen minimalne
Odpovědět
Profilova fotka
marti: ;-) právě musíme do té pobočky na ty okna, aby jsme hlavně dořešily, jak ty naše dveře mají vůbec vypadat - líbí se mi něco jak máte vy...ale teď jsem viděla ještě jedny dveře, které mi učarovaly - měly asi 4 čverce uprostřed dveří a byly pod sebou...a taky to vypada moc hezky! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a hlavně jsem chtěla marti napsat, že já uvažovala o tom, že by to sklo bylo "zrcadlové" - ale zas nevím, jaké to bude na údržbu?! :-.
Odpovědět
Profilova fotka
olca- my máme euro,ale vás stály tolik,protože máte hodně balkonových dveří.my máme jedny a to se na ceně odrazí
Odpovědět
Profilova fotka
dedulka - to jsem ani nikde nevidela, tenhle vzor vybral manzel, ja vubec nevedela. Dali nam vzornik skel a vybrali jsme, zrcadlove tam urcite nebylo
Odpovědět
Profilova fotka
vladu, to je asi fakt ;-) Balkonovek máme na ten náš domeček docela dost :-N Ale chttěli jsme v podkroví raději dveře než okna. Aspoň tam bude o trochu víc světla než je z těch oken. Samo tam budou i střešní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladu: aháááá.... :-| no, tak uvidíme co nám nabídnou! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dedul, babi má sklo ne úplně zrcadlový, ale je vidět jen ven a dovnitř ne. Údržbu žádnou zvláštní neprovádí :-D Ale není bílý, ale takový kouřovo-zlatý, nebo jak bych to vypodobnila :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
spaag: no to přesně chci - aby dovnitř nebylo vidět vůbec...ani obrysy! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dveře bych už asi taky měla vybrat co? :-N Chceme dole zalít podlahy do konce září,tak to už mám asi nejvyšší čas =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul, obrysy nevidíš, jenom je vidět, když je venku tma a rozsvítí se. Obrys je vidět akorát hooodně blízko(třeba ruka, když šáhne na kliku)
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: no tak to by bylo los ideálos! 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale kolik to stálo, netuším :-N Má to už cca 8 let. Jen vím, že to byla ta nejdražší varianta :-N
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: ajéje... :-N asi si nesmím tak vymýšlet! :-D :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nazdááár, krásně pokračujete, je to dočíst mi zabírá dost času ;-) foto nemám, páč manža má novej playstation a čachroval s káblama a od té doby nemůžu najít kabel na přehrání do pc ]-( , on se ale někde najde, až ho přestanu hledat.. jináč u nás největší novinka..máme zásuvky a svítíme:)) namontovali mi moje vybraný světýlka nad obrazy a ty jsou dokonalý..je to klááásnýýý, když můžu rožnout x-) x-)
Odpovědět
Ahoj stavitelky ... můžu se přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: super to musí být krásnej pocit už svítit ;-) už se taky těším až u nás rozsvítíme x-) ivis: ahojky přidej se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budete mit nekdo venkovni zaluzie?
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: no tak to je super!!!!! x-) ivis: no nevím-nevím, ještě to promyslím, jestli se můžeš přidat!!! :-D :-D :-D martuli: mám ještě dotaz k těm oknům - jakou barvu máte? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, ene - my budeme mít venkovní rolety s elektropohonem - teda jestli na ně zbyde :-D ivis - jasně že se můžeš přidat, tu babu, co se jmenuje deda neber moc vážně, páč s ní cloumaj hormóny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spag: Iviska mě naštěstí zná, takže mě určo vážně nebere!!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V tom případku je to Ok ;-) Já jen abys nám ji nevyplašila, páč víc hlav víc ví :-N
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: neeee, neboj! ona to pochopí, jak jsem to myslela!!! ;-) u někoho neznámého bych si to nedovolila říct ani ve srandě! ;-) :-D ale hormony se mnou cloumají, to zas joooo, včera jsem se dívala na dr. House na slovákách a jsem u toho bulela jak želva... :-D (no, ale jsem teď trochu off topic :-N :-x )
Odpovědět
Profilova fotka
Slováci pouštěj nový díly? =-) To mi nějak uniklo. Já si jen občas říkám, že některý pacienti u nás by toho House potřebovali jako sůl :-D Ale s tím off topic by se dalo celkem polemizovat, páč poslední rok žijeme jenom stavbou, takže vlastně všechno co děláme s tím tak trochu souvisí. A myslím, že když občas trochu odbočíme, je to jenom ku prospěchu věci, páč by nám z toho jednou hráblo. :-N
Odpovědět
Čaute holky, jdu se na vás podívat, než mi zas vyplivne internet. Pořád jsme jen neoficiálně napojení na jedny známé, takže příjem nic moc, snad se mi to zas nepřeruší, než to vůbec dopíšu. 8-) Pořád ještě patřím mezi vás "stavařky", protože kolaudace v nedohlednu a můj ještě pořád nezačal dělat na balkónu. :-| Tož nevím, kdy to chce stihnout. :-| Určitě vás nezvládnu dočíst za dobu, co jsem mezi váma nebyla, ale jdu vám aspoň prolustrovat alba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: no nevím, která série chodila před prázkama na nově, ale slováci dávají IV. sérii - každou středu od 20 hod. - a už to chodí poměrně dlouho - resp. my už to nějaký ten měsíc na slovensku sledujeme! ;-) kaji: no zdáááár! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?