Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
Registrovala se 28. května 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 509 příspěvků a 4 alba. Má 3 přátele.
 spaagetko, tak posez na wc nebude, bude až zítra, páč jsme měli nějaký problémy s pejskem, tak jsem raději jela na veterinu, tam jsem dostala pojeb, že mu nic není, když neumírá, naštvala jsem se, řekla jméno kámoše( dělá reklamu na dentastick od pedigree a najednou mi ji vyšetřili komplet..Bohužel( nebo bohudík) jsem byla za pitomce, páč jsem jí asi moc utáhla gumičku na hlavě a ona hrozně knučela a třepala hlavou, holt je to histerka a já ještě větší emoticon emoticon ale jistota je jistota..
tak zítra dodám foto i s vlastním posedem emoticon emoticon
28. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
Registrovala se 30. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 668 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel.
 Ahoj holky, hlasim, ze mame udelane rozvody elektriky v celem domecku, hura hura. Pristi tyden voda a do dovolene snad doresime topeni.
29. srp 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 Marti, super, velkej pokrok emoticon emoticon
Tak wc už v albu, ta koupelna po spárování je supeeeer.dneska nám dovezli tu dlažbu a obklady fila od Sico, zejtra to uvidím, vybrala jsem celou horní koupelnu, celá bude od Jika- cubito..děsný, jak je vše drahý, ale tohle bylo nej..a za docela dobrý kačkyemoticon)
29. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 1333 příspěvků. Má 18 přátel. Region Uherské Hradiště.
 martuli: no paráda, to jste zmákli teda rychle! emoticon
saruska: fotky jsou parádní!!! emoticon a Jiku-cubito mám taky vybranou koupelku - akorát pro dolní! emoticon emoticon
30. srp 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 saruska - obklady jsou moc pekne, jsem zvedava jak jste to vymysleli a tesim se na realizaci emoticon
A cubito moc pekne, my zatim zachody vybrane jeste nemame, nejak neni cas emoticon Manzel je hodne hodne v praci, tak nejak nestihame emoticon
30. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Tak vcera prijeli plynari a pripojku z hlavniho radu do domeku mame hotovou emoticon
Ted jeste do domecku, to zaridi zitra manzel.
Uz mi ze stavby troskiu hrabe, stale neco hledam a resim, brzy uz pujdu od prace, tak to bude jeste horsi, nebude tolik casu. emoticon
31. srp 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
fotoportrét
fotoportrét
vladkaxx
10
Registrovala se 3. listopadu 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 269 příspěvků a 1 album. Má 9 přátel. Region Pelhřimov.
 ahoj holky,tak máme nataženou kompletně elektriku v podkroví.V přízemí nám chybív kuchyni a koupelně.Tak to snad tenhle týden dodělajíí komplet. makají na tom manža a švára.Jsou tokluci šikovný a hlavně rychlý.Švára hrozil,že to bude trvat minimálně 2.týdny a oni to mají skoro za jeden týden.I když kuchyně jim dá zabrat,prej jsem si jí vymyslela moc složitou,ale za tokrásnou emoticon
1. zář 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
Registrovala se 27. června 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 744 příspěvků a 2 alba. Má 61 přátel. Region Domažlice.
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 Nazdárek při pondělku emoticon
Šáruš, záchod paráda a Cubito taky super - jak jinad, když ho mám i já mezi favoritama emoticon Ovšem nejlepší je ten detail zadku před umyvadlem emoticon
Martuli a Vláďo - jedete parádně emoticon
U nás konečně kompletně doštukováno a začaly se šalovat schody - čekala jsem to horší emoticon
My jsme s mamkou kompletně vyklidily spodek, aby se mohl dávat první polystyren na podlahovku a řeknu vám, že jsme měly celou neděli co dělat emoticon By mě zajímalo, jak jsme tam mohli nashromáždit tolik bordelu a materiálu a nářadí... emoticon Ale je to hotovo,tak ve středu tam manža se švagrem dal polystyren a od pátku můžou přijít topenáři emoticon
1. zář 2008 v 07:43  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 martuli, vladi: jééé, já vám tak závidím, že už jste tak daleko!!! emoticon
nám má snad tento /nebo příští/ čtvrtek přijet chlápek udělat rozvody vody do baráčku a pak už konečně může naklusat i elektrikář!!! tak doufám!
zítra chceme zajít už do prodejny oken a dovymýšlet si nějaké věci a nechat udělat přesnější kalkulaci! emoticon
spaag: vidím, že vám to s mamčou jde taky pěkně od ruky! emoticon emoticon
1. zář 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Ahoj holky, tka prave resim lite podlahy, manzel mne zaukoloval a ja tomu mco nerozumim emoticon pripadam si jako nejvetsi blbec emoticon

A jeste radu, urcite budete vedet - chceme krbovou vlozku ktera bude vyhrivat i topeni, mame mit teplovodni nebo teplovzdusnou?
1. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 martuli, teplovodní emoticon Teplovzdušná je "pouze" s průduchy do místností vedle a nad. Původně jsme chtěli tohle, páč jsme si mysleli, že ušetříme, ale po nabídkách byl rozdíl kolem 5000,-Takže jsem konzultovala plusy a mínusy a bylo mi řečeno v kostce toto: s výměníkem vytopíš celej barák, nejen místnosti v blízkosti krbu, účinnost je vyšší a co pro mě bylo nejpodstatnější - je to čistší topení. Ať chceš nebo ne, tak ty průduchy prostě budou vířit prach a vzhledem k tomul, že jsem alergik, tak jsme zvolili výměník.
1. zář 2008 v 11:37  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Diky za radu, kdyz mne se zadne teplovodni na krby praha nelibi
1. zář 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 No to je fakt, že je výběr trochu omezenější, páč ten výměník je kolem té vložky, takže pak nemůžeš mít třeba s proskleným bokem a tak emoticon Neměl by totiž takovou účinnost. Už jsem se s tím smířila...
1. zář 2008 v 11:44  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 Tak to jsi mne teda moc nepotesila, chteli jsme mit proskleny bok.
1. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 559 příspěvků. Má 2 přátele.
 my budeme mít teplovzdušnou emoticon topit budeme elektrickou pdlahovkou, takže by jsme neměli, kam dát tu vodu
1. zář 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
Registrovala se 20. října 2006 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 343 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 ahoj holky tak se po dlouhé době hlásím a všem gratuluju k úspěchům emoticon teda tady ale jedete není to tak dávno co jsme řešili hrubou stavbu a teď tohle emoticon
my jsme postoupili tak, že už máme i střešní okna, ale střecha stále není hotová - nejsou položené tašky, čeká se nas klempíře - už měsíc!!!! emoticon emoticon
o víkendu jsme kopali přípojky a ve výkopu na elektriku jsme přetrhli kabel, kterej není náš a nemá tam co dělat.....tak jsme zjistili, že to je kabel k chatám za náma a prý vede přes celý náš pozemek podél zhruba 5-10m od plotu!!! emoticon emoticon tak to jsem zvědavá co budem dělat. kolem plotu máme mít plošný kolektory na to TČ a chcem taky v těch místech bazén - fakt super emoticon
ve středu nám přijdou dělat rozvody elektřiny tak jsme zvědavá za jak dlouho to zvládnou emoticon
1. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 delfi - to je v pytli, co?
Zkusila bych se domluvit na rozvodacich, zda to nejde prelozit, je to prece vase omezeni
1. zář 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
fotoportrét
fotoportrét
spaagetka (37 r.)
2
  • Zařizuji dům
    Region Domažlice
 delfi, to je prekérka emoticon
Vy máte na pozemku věcný břemeno? Každopádně když jste žádali o územní souhlas, tak jste přece museli mít vyjádření všech majitelů sítí ne? Ale ty jseš právník, tak se s tím určitě jak se patří popereš emoticon Akorát vás to zdrží emoticon
1. zář 2008 ve 14:25  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 delfi - tak to se omlouvam, ze jsem radila emoticon
1. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
ene (30 r.)
328
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 8999 příspěvků a 20 alb. Má 13 přátel. Šluknovský výběžek, Region Děčín.
  • Přestavuji byt
    Region Děčín
 Zase jdu somrovat o info. Kolik jste davali za topeni? Za kotel a zvlast kolik ten zbytek: trubky, rozvody apod. emoticon
1. zář 2008 v 15:20  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
fotoportrét
fotoportrét
delfi
1
 martuli: no to zkusím, ale myslim že mě pošlou do pr... v poho
spaag: no od 1996 se tyhle věcný břemena do katastru nezapisujou...navíc ten kabel je tam 25 let....takže by to asi i stejně bylo vydržení....musím to promyslet, ale myslím, že s tím nic neuděláme emoticon emoticon emoticon emoticon
1. zář 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
fotoportrét
fotoportrét
saruska
161
 Ene, co si vzpomínám kotel a topení 90tis a rozvody vody a plynu 60tis..
1. zář 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 ahoj holky - mám dotaz - vy, které máte plastová okna a máte dekor dřeva i ze vnitřku - ladí vám vnitřní parapety úplně přesně s oknem???? emoticon
3. zář 2008 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 dedulka - nemame ale urcite by to melo byt stejne

Jinak mas opravdu kouzelne brisko
3. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 marti: dík za info a dík za pochvalu! emoticon
3. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
Registrovala se 30. srpna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 111 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
Registrovala se 30. srpna 2007 na modrykonik.cz. Na modrastrecha.cz přidala 111 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahojky holky emoticon
Peti, tak nám včera namontovali okna, ale asi ti nepomůžu, máme euro. Ale taky si myslím, že by to mělo být stejné emoticon
My jsme z těch našich opravdu nadšení emoticon Už to začíná vypadat obyvatelně emoticon

Taky se přidám k chválení. Moc ti to sluší emoticon emoticon
3. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
martuli (37 r.)
4
 olca5 - moc pekny baracek a zimni zahrada. My mame v obyvaku jeste o jeden dil vetsi okno a jsme nadsena emoticon
3. zář 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
fotoportrét
fotoportrét
dedulka
2
 olca: díky! emoticon
tý jo, ale ta okna máte boží!!! nádherná barva! emoticon jaká to je? emoticon
3. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 marti, moc díky za pochvalu emoticon Tak to musíte mít taky nádherný emoticon Úplně to tu místnost prosvětlí. Fakt jsme moc spokojení. A jak to budete mít vyřešené? Máte to taky průchozí nebo máte velký okna na pevno? My máme v té velké ploše otvírací dvě křídla a po té levé straně jedny jakože balkonové dveře, pač tam máme chodníček, tak aby se tam dalo vejít i z něj.
3. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
fotoportrét
fotoportrét
olca5
1
 Peti, taky díky emoticon Je to takový mahagon - hnědo červená. Ještě čekáme na dveře nejsou ještě zasklené. Ale to nám nevadí, páč je tam stejně zatím nebudeme dávát, ještě by se nám odřely jak tam budeme něco nosit a vozit a tak. Dáme tam něco provizorního a bude emoticon
A co vy, jak jste na tom s IS?
3. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš