Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
@dibla posledny je fajn, ja milujem lavice x-) v Kika maju nádherne.
Odpovědět
@vera_vila @petrsv1000 @womenne děkuji já věděla, že dokážete poradit :-D :-D @vera_vila neboj opěra bude.... tohle nám bude dělat bratranec....a na zeď nějaký krásný obraz a bude fajn...
Odpovědět
@dibla ten poslední je fajn. i když já chci varný ostrůvek. tak u tebe se mi líbí ta varianta s výhledem z okna
Odpovědět
Tak jsem dnes poslala kamaradce me predstavy o kuchyni, snad neco vymysli......uvidime....pripadne pak nejaky truhlar a dalsi napady.
Odpovědět
@ivik3 zkus ten prohlížeč... http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/customer... najdeš tam všechny... já mám v plánu dva typy.. jeden je pod okno a pak s tím ostrůvkem... tak uvidím...
Odpovědět
@ivik3 popř. mi do Ip pošly co tam vše chceč, zkusím ti to pro představu vytvořit... ;-)
Odpovědět
@dibla tím tě nebudu vůbec zatěžovat, si to nějak udělám. já mám naplánovanou kuchyň do L s varným ostrůvkem. nad linkou bude okno.
Odpovědět
U nás je jedna novinka - v pátek nám přišlo povolení. Konečně to papírování máme ukončeno a když bude dobré počasí v dubnu kopneme...
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w Tak to blahopřeji... Nám se nějak zdržuje územní řízení... Chyběl mi jeden papír, chlap ze stavebního přímo vzkazoval na živ. prostředí, že to spěchá a už je to týden a ještě pořád nemáme vydané rozhodnutí... Tak jsem zvědavá, jestli to bude zítra... Asi mu zavolám, ať víme co a jak... No a na bance se nám to taky trochu komplikuje, musíme předělat rozpočet na dokončovací práce, tak si s tím zítra stavař ještě pohraje a zítra odpoledne to tam snad odneseme na ocenění...
Odpovědět
@vera_vila To martýrium na těch úřadech je děsné a přitom kdyby člověku dali jeden papír A4 - s přesnými údaji, jaké papíry chtějí doložit, bylo by to mnohem snažší. Ale to oni asi nechtějí, chtějí nás potrápit.
Odpovědět
@katty.w Gratulace!
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w No, dneska jsem tam volala a paní na životním mi řekla, že to kolegové zpracovávají, že jakmile to bude mít, hned to interní poštou pošle na stavební úřad, aby se to pohnulo... No, takže asi tak... A to mi ten chlap tvrdil, že se stejně vyjádří akorát vodohospodáři, jinak ostatní budou mít stanovisko negativní, jelikož se jich to v podstatě netýká, není tam nikde les, není tam nikdy rybník, není tam chráněná oblast a já nevím co... No, tak snad se to brzy pohne...
Odpovědět
Článek se načítá
@vera_vila my zase nemáme v blízkosti žádnou řeku a povodí se nám muselo vyjádřit. Někdy to nechápu. :-N Byl někdo na výstavě v Ostravě? My jo, poptané u 7 firem :-D ale i tak vyhráva Daikin. Doporučili nám rozvody ku krbu, protože se uvaříme v obývacím pokoji, prý to nemá smysl bez nich.
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne No, prostě úřady... Rozvody u krbu máme taky, i když kdo ví, jak moc často budeme krb používat...
Odpovědět
@ivik3 Díky :-) @vera_vila Tak snad se vám to taky rychle povede, nám to šlo taky nějak interně, podali jsme to na žp a pak už se to nějak přesunulo té paní do ruky na stavební. @womenne Povodí se nám taky muselo vyjádřit, máme vodovodní šachtu kousek od takového malilinkatého - splaškového potůčku a stejně jsme museli podat žádost o vyjádření. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my máme zítra schůzku na staveništi tak snad tam budeme sami s úřednicí aby to bylo bez námitek :-):-) Kuchynskou linku budeme mít taky pod oknem tvaru L, ale váhám jestli ostrůvek nebo "účko" @katty.w super !!
Odpovědět
@varo :-) Já budu mít kuchyň do písmene L, pod okenm budu mít pracovní plochu, už se těším, až budu válet těsto a koukat do zahrady :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w gratulace @vera_vila snad to bude brzy hotové @varo @katty.w my zatím kuchyně nějak takhle (viz fotka), ještě váhám, zda nedat dřez pod okno =-) ? Jenže se znám, to bych to okno mohla pořád utírat :-p Jinak všechny zdravím, my řešíme s architektem poslední detaily, doufám, že už to brzy dořešíme, aby to mohl nakreslit naostro a mohlo se udělat osazení :-) ;-)
Odpovědět
@sabcav Díky. Já plánuju dřez v rohu a od něj napravo bude ta pracovní deska. Ještě jsem to nezkoušela zpracovávat v žádném programu, jen to mám tak zakreslené v projektu.
Odpovědět
Ja chcem tiež dres pod oknom, sice bude výhlad do plota ale čo už :-D do miestnosti chcem mať volný priestor bez dresu, a varnej desky. Nám pomaly ale isto chodia poptávky, z okien som zdesená, chceli sme dřevohlinikové, ale rozdiel medzi nimi je cca70 000.-, s tou istou prostupnosti ako eurookna, tak asi pojdeme do eurookien, tak ich proste za tých 10 -15 rokov prestriekáme. Podmienky sa už pre nás určo nezmenia, takže sme nútený. Ešte skusim napísať do ŠFRB, či stačí pobyt, alebo je potrebné občianstvo. Neviete náhodou?
Odpovědět
Tak dneska máme za sebou další odhadce na pozemku (změna hypotéky z UniCredit na KB), takže další bod odškrtnut. Snad se to už pohne!!!! Co se týče kuchyně, tak máme taky L pod oknem. Jen přemýšlím, jak vyřešit varné centrum, zda nechat sporák na lince a udělat jen takové barové posezení, nebo rovnou varný ostrůvek.....nějak mi to tam pořád nesedí, od dřezu bych měla varný ostrůvek 2m, což mi přijde dost na přenášení umytého jídla apod......po pravé straně máme dveře do špajzu, takže U u nás nehrozí, ač mi přijde nejvýhodnější, máš všechno po ruce..... Musíme si holt udělat výlet někam do kuchyňského studia, ať se popostrčíme i v tomhle.....Mě ty programy tady prostě nějak nevyhovujou.....
Odpovědět
@ivik3 ja som včera začala v eggru a skončila u podlah, vobec sa v tom neviem orientovať :-D musím sa na to poriadne kuknuť. My budeme mať od truhláře, tak návrch si chceme robiť sami, podobnu už robil, tak problem nebude mať.
Odpovědět
@womenne v eggru jsi omezena tim co tam je....taky blby :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 já byla v Oresi a chlápek to se mnou řešil 3 hodiny, dal mi na papír vlastně můj návrh a já pořád špekuluji jak by to šlo ještě jinak. dělají to zadarmo !! :-):-) Já budu koukat z okna kuchyně a sledovat co se děje v ulici - druhá keliška :-):-)
Odpovědět
@varo to si vůbec nic neplatila? tak to čumím jak puk =-) ja som že sa za to platí. Ale počkat ty asi od nich berieš kuchyň ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne ne neberu, jen jsem chtěla opravdu hodit svůj návrh na papír a nechtěla jsem se stím sama otravovat, opravdu návrh dělají zadarmo :-) no jasně že jim to neřekneš narovinu :-):-)
Odpovědět
Womenne - taky jsem si nechala dělat návrh kuchyně v Oresi. Slečna byla velmi ochotná a myslím, že nám i dobře poradila a shodli jsme se pak, že její návrh je určitě lepší než ten náš původní. Slečna se věnovala jenom nám celé 2 hodiny, dostali jsme návrh vytištěný na papíře v několika pohledech a cenový rozpočet. Neplatili jsme vůbec nic a to nám ještě udělala kafe.. Nakonec asi budeme mít kuchyň od truhláře, ale podle tohodle návrhu. Šla jsem tam hlavně proto, že je dělají zadarmo..
Odpovědět
@varo to je dobrá zpráva, přesně takhle to mám v plánu. moc díky za potvrzující info, že je to zadara :)
Odpovědět
@lumiga tak to mám taky v plánu. nechat navrhnout, pak k truhláři.
Odpovědět
@womenne @varo - ještě vím, že gorenje to taky tak má. v hanákovi se platilo tak 500,- (info od @petrsv1000 - má to v albu)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?