Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
@vera_vila koukám na stránky a nevypadá to špatně. a třebíč nemáme daleko......nacenění šlo skrz osobní schůzku nebo jsi to řešila mailem? díky
Odpovědět
@vera_vila aha, tak chápu správně, že jsou jen v jihlavě? no taky by se dalo.....
Odpovědět
@vera_vila ještě jsem se chtěla zeptat na cenu, jestli to není tajemství....díky. velikostně máš kuchyň jako já, tak abych měla představu....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 Nacenění mi udělali na základě návhu... Přišla jsem tam s nápadem, on to naházel do programu, udělal mi 3D obrázek a za tři dny poslal cenu... Jimina má 2 prodejny v Třebíči ( toho jednu konkrétně kuchyňské studio) a pak ještě v nějakých městech v okolí, přesně nevím kde, na stránkách prodejny mají vypsané... Cenu máš v IP
Odpovědět
@vera_vila zkoušela jsem jim napsat mail, zda je možné udělat návrh bez osobní schůzky.....vůbec nereagují
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 Kam přesně jsi to posílala? Na který mail? Mě ten návrh přišel z mailu kuchynetrebic (zav) seznam.cz, tak to zkus tam... Nebo možná radši zavolat... To je jistější...
Odpovědět
@vera_vila přesně na tu emailovou adresu co píšeš. nevadí....buď se ozvou nebo ne......už mi přišla cena toho návrhu co mám já.....200tis bez spotřebičů....taky pěkný :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 to máš od truhláře nebo od nějakého studia?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 Tý jo... No, mě dneska přišel mail, že akce sleva 20% na kuchyně je prodloužená do konce února, takže asi na tom mailu fungují... Fakt zkuste tam zavolat, za tu úsporu to stojí... Já kdybych dala do rozpočtu pro banku kuchyň za 200 tis., tak mě to škrtnou nebo uznají tak 1/3 maximálně...
Odpovědět
@petrsv1000 je to pražská firma....dělala mi návrh kolegyně mé známé :) no říkala, že jsem si vybrala to nejluxusnější z nabídky.....:))))
Odpovědět
@vera_vila Pokud to vyjde, tak si tam udělám s mužem výlet, aspoň to vyzkoušet, ať se dozví co a jak materiál, kvalita.....je takovej ostražitej na poláky.....tak nevím, asi mi to možná vůbec neprojde, jsem mu říkala, že nepotřebuju žádnou extra kuchyň za statisíce, ale zase chci, aby něco vydržela že jo....takže u nás jsou v úvahu 2 truhláři, na které máme výborné reference, tak uvidíme, za kolik to nacení oni :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 No, já kdybych neměla na tyhle kuchyně reference od kolegyň, tak bych asi skončila u Švédů v Ikei... Tady se mi líbí, že mám tu montáž zadarmo a sama jsem si ty kuchyně ošahala, pomlátila dveřma a tak, jestli to vydrží nehezké zacházení bez úhony (no, má to na pantech tlumiče, takže se s tím moc mlátit nedá), tak by to snad mohlo vydržet i běžné používání... Stejně tam nejvíce času trávím o víkendech a když peču dorty... Na to mi linka za 70 tis. stačí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivik3 taky jsme prý vybrali to nejlepší a zkončili s cenou přes 200tis buhužel i u truhláře .... tak sem zvědav na kolik vám to naceněj ;-)
Odpovědět
@petrsv1000 taky jsem zvědavá :))) ale tak je to vždycky, vybíráš, nevidíš cenu a pak zjistíš, že se ti zákonitě líbí to nejdražší......:)))) vy už jste se s přítelkyní rozhodli pro to gorenje?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 jj přesně tak to je... zatím ještě ne , musí pořešit nějaké detaily, taky měla nabídku se starým dph tak uvidíme zda se nějak dohodnou, každopádně bych to nechtě absolvovat celé znova u někoho jiného, pokud by to nebylo za polovinu :-D
Odpovědět
Ahojte, tak co u vás nového? Jak pokračujete s papírováním? Ještě aby povolily ty šílené mrazy, nastalo jaro a můžeme kopnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w ahoj. Tak už nám zbývá jen vyjádření RWE a můžeme poslat veškeré papíry na stavební úřad a jen čekat a čekat a čekat....Už abychom měli ohlášku a počasí dovolilo kopnout do země...Už se nemůžu dočkat...
Odpovědět
@katty.w Ahojky, tak u nás čekáme na papír od odhadce z banky, aby se dali dořešit papíry. Plynárny nám poslali vyjádření, takže se to pomalu začíná hýbat......Nicméně odhad na kopnutí do země nebude dřív než duben/květen, spíš květen, než se vydá stavební povolení, ale třeba si všichni nenechají maximum lhůty na vyjádření a bude to rychlejší. Každopádně stále pevně věřím, že Vánoce strávíme v novém.....:)))) Teď pokukuju po kuchyních, aby se to nějak vyřešilo, není to prča to vymyslet, abys pak nebyla zklamaná do budoucna......
Odpovědět
@vera_vila Tak z Třebíče se mi už ozvali, návrh přes mail jsou schopní udělat, ale samozřejmě pán psal, že by byla lepší osobní schůzka. No zkusím mu asi něco poslat mailem jako té mé kamarádce, co mi dělala první nástřel a uvidíme, stačí mi od nich hrubé nacenění, abych věděla, jaký je tam cenový rozdíl za materiál....
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 Pokud mu pošleš nějakou svou představu, napíšeš mu třeba ještě i upřesnění, kde bude skříňka se šuplíky a kde s dvířky a jak velký ty skříňky budou a tak, tak on si to tam podle toho nahází do programu a cenu udělá... @katty.w My už máme vydané rozhodnutí v územním řízení, tak teď budeme čekat, než uplyne 15 dní připomínková lhůta a 15 dní odvolací lhůta a pak podáváme ohlášku, takže to vypadá, že půlce března by mohlo být povolení a mohlo by se začít... Hypotéku jsme dokončili včera, tak prý snad ve středu bysme mohli mít schválení...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my už ohlášku máme. Musíme ještě vyřídit hypotéku (byli jsme rozhodnutí pro KB, ale teď se nám líbí docela od ČSOB, tak ještě uvidíme) a počkat až se oteplý a pak můžem kopnout. :-) Ještě necháváme dělat výkaz výměr, tak počítáme že tak za měsíc by se mohlo snad kopnout. :-)
Odpovědět
@pardubice2159 No tak hlavně, že se něco děje. Já už se právě taky těším, jak to poroste :-) @ivik3 Vy už chcete na Vánoce bydlet? Tak to berete šupem :-), já se zas koukám po obkladech do koupelny x-) @vera_vila Tak se koukám, že se to pomalu ale jistě blíží ke zdárnému konci. @mililihaus Tak snad bude počasí přát :-) Holky a co obklady do koupelny? Máte nějaké už vybrané, nebo to budete vybírat až těsně před pokládkou?
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w No, aspoň trochu se to hýbe - my chceme taky už na vánoce bydle, jestli to vyjde, budeme se stěhovat o prázdninách. Jinak obklady mám vybrané už teď.
Odpovědět
@katty.w @vera_vila ach holky ja som z tých obkladov už na prášky, vobec neviem aké, každu chvílu najdem iné ktoré ma zaujmu, včera mm zase doniesol nový katalog, už ma" štve" ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@womenne já taky pořád nevěděla... Z katalogu mě nic nezaujalo natolik, abych to chtěla... Tak jsme zajeli do koupelnového studia a tam jsem ji uviděla, mou budoucí koupelnu - byla to láska na první pohled... V katalogu mě vůbec nezaujala, ale jak jsem ji viděla na živo, měla jsem jasno...
Odpovědět
@katty.w Bydlíme u manželových rodičů v takovém 2+kk, synátor si nemá pořádně kde hrát, jak je to tu malý, takže se stavbou opravdu spěcháme, navíc bychom rádi začali pracovat na sourozenci :)))) a druhé se sem opravdu nevejde. V létě je to fajn, to jsme venku na zahradě, tam si vyhraje, ale doma je nuda a málo místo...... Co se týče obkladů, tak přemýšlím zatím nad barvami, ale nikde jsem ještě nebyla to občíhnout. Ty už chodíš po obchodech? Asi to budu řešit aktuálně, abych neměla moc na výběr :-D
Odpovědět
@vera_vila už o prázdninách? tak to je mazec! tak to držím palce, ať vše vyjde a nic se nezdržuje!
Odpovědět
Profilova fotka
My máme už obklady a dlažby koupené, do horní koupelny jsem si vybrala obklad, který mě zaujal v obchodě, do dolní koupelny jsme koupili ze slevy a nakonec se mi líbí víc než ten horní. Dlažbu jsme vybrali tmavé chateau od Raka ( z toho bude celé spodní patro). :-D
Odpovědět
@vera_vila @womenne To je jasný, že čím víc na výběr, tím horší, kór pro ženskou :) Chlapi by to měli vybraný hned! Rozhodně je lepší zkouknout naživo, než objednáš, něco je hezký v katalogu, ale ve skutečnosti tě to třeba naživo vůbec nevezme! Realita je realita!
Odpovědět
Profilova fotka
@ivik3 Máme dřevostavbu, ta by měla být zvenku hotová tak za 3 měsíce (i když oni si dali limit 5 měsíců) a pak už se dodělají jen vnitřky... Zkusíme to skloubit tak, aby se daly třeba zároveň dělat nějaký venkovní záležitosti a nebo vnitřky spolu s tou stavbou dřevostavby, tak uvidíme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?