Stavba podzim 2011. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Příští pondělí by měla dorazit firma a měli bychom začít stavět. Je tu ještě někdo, kdo chce do konce roku stihnout hrubou stavbu, střechu a okna? My budeme stavět z ytongu. Dům je naprojektovaný jako nízkoenergetický.
Odpovědět
Profilova fotka
@ykram tak tak to umyvani bude sranda, poridim teleskopicke umyvatko. Ale i 110cm v loznici navic dobrych, stejne by jsme ten balkon pouzivali jen na periny a to pujde i tak, cast bude otviratelna se zabradlim ve vysledku jsme jeste usetrili nejakou tu tisicovku.
Odpovědět
Profilova fotka
my mame 11 na 13 a taky se mi to zda nejake male ale je fakt ze na uklid a vytapeni to staci az az. xhnip 101: nam vysel stredni radon (u nas je radon v okoly vsude a spis vysoky mi mame alespon ten stredni) mame psanou protiradonovou izolaci i klasickou, stavari v nasem okoly nam uplne vsichni rekly at dame jen tu radonovou ze to nikde nedavaj obe. a vysla nas na cca 15 tic. ale nabyzeli nam i za 20. zalezi na vyrobci, objeli jsme vyce stavebnin, kazde spolupracuji s nejakou jinou firmou a tu uprednostnujou. jinak nam zitra privezou material na stropy tak uz se moooc tesime
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi jdeme v pondeli na zdeni, tak to bude makacka v pondeli.. snad nam nebude prset na zada, manzel sleduje pocasi, tak to snad vyjde. az dojedu dom z prace, tak budu mit kus domecku, to se tesim...
Odpovědět
Profilova fotka
radon jsme nemeli vubec zadny... tak to jsme nemuseli resit...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak nám počasí na stavbu moc nepřeje..... jinak my máme vyšší radon, máme tam nějaká izolační opatření, ale nic šílenýho....... Když jsme se bavili se stavařem a dalším projektantem a " měřičem" radonu, tak se všichni shodli, že je to strašně zavádějící - to měření...... páč se bere v tu dobu naměřená hodnota, ale má na to vliv z velké části počasí - kdy se to měřilo, jaké bylo počasí předcházející dny atd. Prý si z toho nemáme dělat hlavu....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
počasí je teda dneska hrůza děs... manžel měl ráno nerva, tak jsem šla do práce a mám tady teda skoro klídek..jen jsme měla nečekaný telefon .... asi mě trefí,, to bude další lahvinka vínečka....
Odpovědět
Profilova fotka
máme první řádek!!!! to je klídek doma. zítra pokračují...
Odpovědět
Profilova fotka
@granda tak mi az zitra dnes dovezli cihly :-) jsem zvedeva kolik stihnou za den
Odpovědět
Profilova fotka
mi vcera stihli jeden řádek, pan to zarovnal a udělal první řádek. dneska parta pokračuje, tak jsem zvědavá kolik udělají, než dojdu domů, to se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) nám by se dnes či zítra měla vylévat deska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám by měli desku odšalovat nějak v týdnu a navařit izovalci pod obvodové zdi. Na začátku příštího týdne by se mělo začít stavět.
Odpovědět
Profilova fotka
manzel volal, mame tri radky,, jde to pekne k nebi, jeste kdyby tak bylo slunicko...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, my stavíme montovanou dřevostavbu, montáž je stanovena na 12.10. Desku ještě nemáme, prý zítra nebo pozítří s ní začnou. Tak uvidíme... jsem zvědavá:o)))))))
Odpovědět
Profilova fotka
máme čtyři řádky
Odpovědět
Profilova fotka
@granda my bychom meli mit dneska cele spodni patro vecer dam foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám včera odšalovali základovou desku a ve středu by měli dovézt materiál. Tak doufám, že pak už se to rozjede.
Odpovědět
Profilova fotka
Po skoro týdnu nicnedělání nám včera konečně dovezli dřevo a začali s krovem. Tak jsem zvědavá, jestli parta na střechu budou taky takoví rychlíci, jako ta na desku a zdi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hlasím se z pracovního klidu. Včera jsme zvládli zvednout jednu stěnu po patro, dneska dovezli překlady a bude se vesele pokracovat. Zítra mam dovolenou, protože to nevydržim tady sedět a nepracovat. Moc mě to baví a po 20 cihlach mě pěkně bolí ruce, ale je to krásné... večer dám fotky, jak jsme krásně vyrostli do výšky a důležité je, že si to děláme sami a ne firma... tím má práce větší hodnotu
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna to tě pěkně bolí tělo? zvládnout parto za den jste draci..
Odpovědět
Profilova fotka
my máme vylitou desku :-) teď pár dní budeme čekat a pak nám postaví zdivo a střechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas to pokracuje tak, ze chlapy vcera hodili nosniky na strop a dnes tam budou davat vlozky, pristi patek nebo sobotu bychom to chtely zalit betonem, pak jeste stity a pujde se na strechu.jen aby nam to vsem slo porad tak pekne od ruky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@granda, ne my nestavime, mame firmu :-) ja jsem na materske a manzel radsi vydelava korunky :-) jinak kanalizace je u te betonove steny tam budou koupelny, kuchyn ... uz jsem dala foto
Odpovědět
Profilova fotka
@veravera také staví firma???
Odpovědět
Profilova fotka
@ganna aha, tak to jo,,, to je pak jina, ze to tak jde...
Odpovědět
Profilova fotka
nám dovezli překlady a chybí nad dveře, tak to musíme dořešit a vyřešit, to jsou starosti... ale jinak už to krásně jde, tak to je super, dělají další stěnu..
Odpovědět
Profilova fotka
tady všichni pracují, těším na foto, jak postupujete.. mi máme spodek hotovy, chystame materiál na stropy.. v pondeli zase vypukne stavebni pracovitost.. dneska pohoda a klidek.. uklizeno a relax na slunicku..
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak damy, nejak nam to tady usnulo!! copak se děje?? mi čekáme na materiál na stropy a pokračujeme, tak se těšíme.... došla nám smlouva na úvěr na bydlení!! taky to řešíte přez úvěr/hypotéku?? na jak dlouho to máte?? mi máme 17 let
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna se jdem podivat jak jsou daleko :-) taky mame hypoteku my nejsme sporici, ale splaceci tipy :-) na 20 let :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My máme položenou izolaci a ve čtvrtek by měli navézt materiál a snad začít stavět. My zatím hypo nemáme, jsme spíše spořící typy ;-) ale samozřejmě na celý baráček nemáme, tak to budem pak nějak pytlíkovat od vejplaty k vejplatě.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?