Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
rozdíl jsem viděla, indukce byla rychlejší na začátku, pak to už ale vařilo stejně, sice se voda začala vařit rychlejc jako na plynu, brambory to ale rychlejc neuvaří zas kombinaci nemají značku, kterou chci, tak možná na to kašlu, ještě nevím v Londýně fajn, byla jsem u kamarádky, tak jsme klábosily a tak, přijela jsem včera co u vás??? koukám na fotky, sedačka atd moc krásný, záclony se mi taky líbí!!!
Odpovědět
Profilova fotka
u nas dobry, pohodicka, jeste budou male zmeny, ale jinak pohodicka
Odpovědět
jaké změny? v týdnu oběd?
Odpovědět
Profilova fotka
vymenime casem konferencak, pribude policka, nejaky kytky a tak.....nic velkyho.. obed by sel, zitra nemuzu, jinak snad ano
Odpovědět
čt? kytky ano ano ano!!!!! nějakou pěknou plamičku, jupí, to bude krása!!! co ten koberec? nakonec nepořizujete?
Odpovědět
Profilova fotka
no, velky kytky asi nebudou, nemam naladu na hlinu roztahanou po byte - do chodby kazdopadne umela, mam tam na ni krasnej roh a je tam takova tma, ze ziva by to neprezila do obyvaku budou jen mensi, nekam na policku a na jare ve vaze rezany ct ti upresnim vecer, ale snad jo.
Odpovědět
jak jako hlínu po bytě? Mia jí sbírá a rozhazuje? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zatim kytky nemame a nemeli jsme, ale verim, ze by to opravdu delala, tak jako snad kazdy dite, ktery ve svym okoli ma kytky
Odpovědět
pane jo :-D :-D :-D tak to tě chápu, páč kdyby se jí s tou hlínou zalíbilo na tý bílý pohovce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, to by bylo fakt spatne... tady maji vcelku slusne vypadajici umele kytky http://www.florum.cz/index.php?sesid=...
Odpovědět
no, vypadají na fotkách pěkně.......... to víš, já jako vášnivá zahradnice............... ale samozřejmě chápu tvé důvody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja te chapu, ale u nas to neni myslitelny
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj kristi, gratuluji kámošce. Jak vidíš, já tu furt straším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je des, Lucka to zvladla super, rychlovka..zitra se jedu podivat na malyho
Odpovědět
Čaute, co se týče té indukce, mám na ní teda nádobí, ale přijde mi ,že je to hroznej hit, na kterym se vydělávaj strašný prachy,myslím ,že i kvalitní sklokeramika je v pohodě, ale zatím stále nejsme rozhodnutí, bych potřebovala mít ty dvě desky vedle sebe a zkusit si na nich vařit. Kytky doma máme, jedině živý,umělý bych nechtěla ani náhodou,ale je to asi věc vkusu a malej s těm živýma nemá teda problém ,že by to tahal nebo tak něco..
Odpovědět
Profilova fotka
Moru, ja nevim, ja jsem za desku dala 15tis. stejne jako za dobrou sklokeramiku. Asi tolik prachu se na tom nevydelava, pokud teda nemas Miele nebo Koperbursch apod. Je to fakt jedno, jen rikam, ze krome plynu je to to nej, na cem jsem kdy varila
Odpovědět
kristi: jen patnáct? já všude viděla od třiceti vejš, což mi fakt přijde hodně Holky,nemáte někdo nějakýho obkladače a někoho, kdo by nám udělal sádrokartonovej podhled zároven? já už začínám fakt chytat nerva..
Odpovědět
Profilova fotka
je to o znacce, ja mam Ariston a je mi to jedno, funguje stejne jako ty drahy....staci mrknout na net a vybrat si....
Odpovědět
moru: zkus, jestli to neudelaj lidi ze stavby jako melouch spotrebice jeste vybrane nemam, nejak me to prestalo bavit, trva to dlouho, ta stavba, tak cekam, az se bude kolaudovat, pak se zacne vybirat ale chci zkusit siemens, uvidim ovsem, na co budeme mit
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejsem priznivcem nejakych znacek, co mi maji vydrzet dlouho....v tomhle byte nebudem 10 let, takze to je otazka neceho jinyho. ze stavby by ti to udelat mohli, nam tady taky delali jeste hafo veci
Odpovědět
my se taky dohodnem snad s lidma ze stavby, protoze s delnikama je potiz, nikdo moc nechce delat male veci ja jsem vyzkousela ruzne znacky a vracim se k modelu pred lety, ze ta vec ma byt poradna a vydrzet, jsem konzerva ted se se vsim akorat vztekam, bud mam prehnany naroky, nebo uz jsem rozmazlena, nebo co, ale resim uz kraviny, kazdej detail musim mit presnej ]-( uvidime, az se to vsechno secte, jak to cele bude, jedine, co hodlam koupit levne a co naopak vsichni rikaj, ze delam chybu, je MW - chci ohrivadlo za 3 tisice max.
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim,ze jsem vybrala zlatou stredni tridu, resp. v te dane kategorii to nej dle mych pozadavku, takze vsechno jsou A nebo A+, maji vse co jsem chtela a umi i to, co mi je na houby s nicim zatim problem nebyl a ani to neocekavam, sunty to rozhodne nejsou. mne MW vubec nechybi, staci mi ta, co je v troube...pouzivam fakt max. 1 denne
Odpovědět
jo, to je otazka, tak me nechybi taky, nemam ji uz par let, ale rikam si, ze neco na ohrivani jidla by to chtelo, no zas ale dat za mw spoustu tisic se mi nechce, zas me ale pak lidi rikaj, ze je blby si koupit peknou troubu a pak nad ni prdnout suntovou mw, ze to vypada blbe, no, ja nevim, preci si ale nekoupim mw za 18tis, nejsem cvok preci ja jak furt propaguju to vareni, tak zas mw je pro me neco desnyho, ale jsou chvile, kdy bych si tam rada dala polivku a dala si kopyta na stul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsak treba sezenes troubu, ktera to ma v sobe taky... nicmene polivku si ohreju klidne v kastrulku
Odpovědět
Profilova fotka
Moru, ja mam podobne indukci za 16 tisic od Ikey. Napr. u mycky jsem dlouho vybirala - tam mas ruzne spotreby vody, hlucnost, ruzne funkce a chtela jsem Ačkový spotřebič, takže jsem koupila drazsi AEG, podobne lednice, pracka. Ale u varne desky je dulezity jedinne prikon na jednotlive plotynky, takze u te drazsi spotrebic neprinasi nic moc navic. Za 30 tisic bych ji take nekoupila.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, jo....u mycky a pracky to bylo jinak.
Odpovědět
tak polivku jo, ale tak treba neco jinyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty mas kuchyn velkou tobe se tam krasne vejde, mne se do ni proste nechtelo investovat, krome toho jsem nechtela ani ten sloup, takze jsem rada ze delaji 2v1
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ja mam s mw stejny problem - uz nekolik let ji nemam a nechybi mi. Jenze si rikam, ze ty detske miniporce jinak budu komplikovat ohrivat, takze ji asi poridime. A protoze chci, aby proste jen ohrivala, nechci za ni dat majlant. Jenze mi pripadne, ze zatimco volne stojici mw koupis i za tech 3 tisic, vestavene jsou tak nejmene za 10 :-( Takze porad nejsme rozhodnuti a nad normalni troubou je porad volny prostor :-)
Odpovědět
ahoj, my sme kupili celkom peknu mw od baumaticu-tusim okolo 3000 kc a da sa dokupit ta dostavba ;-) vypada to celkom elegantne, mm ju ma aj vo firme. ja ju aj tak pouz. len pre malu na zohrievanie prip. pre nas sem-tam. inak v nej ani nevarim ani nepeciem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?