Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
kontakt na příbuzné nemám, mám adresu akorát, jenže telefon nemají, takže tam můžu akorát dojet telefony, co má doma, mají pin, takže číslo tam nenajdu možná tam zkusím zase za pár dní vyrazit a prolézt nějaké notýsky atd..... nic jsem nehlásila, protože nevím, jestli třeba jenom "nezapomněla" pátrali jsme po nemocnicích a i vězeních v německu, oni ale nechtějí nic říct, pokud o to nepožádá policie jinak pohřešovaná není, to už mám zjištěný
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, ja bych to oznamila....dyk je to skoro 3 mesice
Odpovědět
no, ale 18.2. jsem s ní si psala sms, takže to není až tak dlouho......... já fakt nevím sakra, nejspíš pojedu do toho sokolova najít rodiče, ale nevím no
Odpovědět
Profilova fotka
jo, 18.2, ja cetla 18.12.....stejne nevim,ani se po ni nikdo neschani
Odpovědět
hele, řeknu ti, že posledních pár dní skoro nemyslím na nic jinýho ale přeci jenom, nejsem její příbuzná, abych podnikala nějaký kroky s policajtama, to bych se nejdřív zajela podívat k rodičům nechci jí vyhodit z bytu, ale nemůžu ho držet nepronajatej tak jsem tam dneska trochu uklidila a pozvala realitáře, uvidíme, jestli najde nějakýho nájemníka a pak budu řešit dál je mi blbý se jí hrabat ve věcech, ale třeba by tam nějakej tel na rodiče byl, jenže ona o nich moc nemluví, resp jenom o máme občas, ani na vánoce tam nejela, že až v lednu, až se vrátí, tak co já vím, jestli by se po ní sháněli :-o
Odpovědět
Profilova fotka
a zes nepozvala nas...... :-D :-D :-D :-D to byl vtip
Odpovědět
jo, to čistě z prostýho důvodu, já obvolala různé remaxy a všude se ptala, jestli jim můžu nabídnout byt, když jim za to nic nezaplatím :-D to bych ale po kamarádech nikdy nechtěla, u cizích mi je to jedno ;-) ale co já vím, co s tím ještě bude, úplně mě to straší v hlavě, si představuju různý scénáře......... hele, já tam viděla takový černý poudro jo, tak jsem ho chtěla dát stranou, aby se to mohlo vyfotit a jak to vezmu do ruky, tak vidím, že nahoře je napsáno filip, datum a křízek....... :-o :-o :-o no jako krve by se ve mě nedořezal, jsem se šíleně lekla, se mi až udělalo blbě ti řeknu mám starosti s novým bytem, s tímhle bytem, s prací, s babičkou, prostě se vším a ještě najdu urnu? to už je trochu moc :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
co se deje v praci? nestras..... zitra to proberem
Odpovědět
ale jako nic se neděje, to víš ale, jak je krize, lidi málo lítaj, takže si člověk jasně klade otázku, co by kdyby, jinak nic se neděje :-) hlavně, ať se najde ta holka, protože to je problém navíc, se kterým jsem nepočítala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je v poho, stejne se asi odeberes na MD, ne? casem.... ja vim,ze je to tezky, hlavne kdyz clovek nic nevi. Bych ani nevedela, co delat, v takovy situaci
Odpovědět
jo, časem na MD, to je fakt, takže mi to může bejt šumák ta situace je blbá, páč já nemůžu nechat prázdnej byt z finančních důvodů, ale zas z morálních je mi blbý někoho stěhovat, když u toho není, no, ničeho se ale asi nedobreme, nechám to asi ještě uležet
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ti neplati muzes si delat co chces, ne? jde o to jakou mas smlouvu
Odpovědět
Článek se načítá
jo, to můžu, smlouvu nemám žádnou písemnou, o tu právní stránku nejde, jde mi jako o to, že tu holku už znám, bydlí tam rok a půl a že jí teď mám balit věci a dávat jí je někam
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by mi nevadilo, neplati, neni k dosazeni = vemu veci a nastehuju tam nkoho jinyho, kdo mi bude platit..hotvo šlus
Odpovědět
jo, no, tak to s mojí povahou není hotovo a šlus, páč racionálně vím, že to udělat musím a taky udělám, ale není mi to příjemný, páč tu holku mám docela ráda ono to může bejt fakt prdel, že já se tady o ní strachuju a nespím a rokuju o problému a ona třeba jen nemá prachy, tak si vyměnila čísla, korát týhle variantě dávám jen tak 10%
Odpovědět
Profilova fotka
tak kazdej snad vi, ze kdyz je uprimnej a nelze, tak je ten okolni svet ochotnej odpustit, pomoct atd. Teda aspon ja, nesnesla bych, kdyby na me hrala divadlo - zmenila si mobil, bydliste atd. za to, kdyby prisla a rekla hele, ja tedka nemam, tak bychom na to neco sepsaly a hotovo
Odpovědět
no, ona zatím vždycky přišla právě a byla upřímná, mi i řekla, co kde platí za půjčky a proč atd.......... nájem mi nosila domů a vždycky jsme klábosily u kafe. Toho 18.2. mi psala, že mi v pátek pošle peníze, no a pak jsem jí v pondělí sháněla a už byla takhle mimo, doma ale nebyla, protože byla vyschlá voda v záchodě nic, musím frčet za babi do nemocnice a pak zas ještě k našim, no, se dneska najezdím zítra budu ve dvě, pak mi pls napiš číslo domu, resp. spíš, kterej to je večer se asi ožeru, jinak to nevidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zitra te cekam, dum je to c. 61, stejne musis pres recepci, dkyby neco - zavolej, budem te vyhlizet. Parkovat muzes u VSE, presne naproti
Odpovědět
já snad i přijdu pěšky, co si pamatuju, tam nikdy nebylo místo, no, uvidím ještě recepci najdu ;-)
Odpovědět
Azi: no to je docela mazec. Ja bych mozna jeste chvili pockala. Vetsinou jsou to dva najmy, ale vy stejne nemate zadnou smlouvu. Hlavni je, aby byla v pohode. Clovek si rika, ze je asi OK, ale stejne, je to docela divne. Kazdy muze byt v blbe financni situaci, ale s tou tvoji holkou to nevypada, ze by za tebou neprisla jako prvni. Jenze lidi jsou ruzni a obcas nas vylozene prekvapi necim, co bysme od nich nikdy necekali. Co treba jeji prace, nebo co delala. Rikam si, ze urcite mela nejake kamarady. No uvidis, treba to cas ukaze. Drzim palecky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Dashi :-) Evi, letim jeste do Ikei pac zitra to nestihnu, takze makam makam, nanejvys nebude moc uklizeno, ale to ti je jedno, vid? :-D
Odpovědět
jedno :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoj dášo! super, žes zase mezi nás zavítala :-) no, já ekám, ale před chvílí mi volal realitář, že má nějaké zájemnce a že se chtějí přijít mrknout. Takže jim v neděli jdu byt ukázat a pak se uvidí. Čekají mimi, tak se jim to podle mě bude zdát malé, ale uvidíme. Jinak ještě chci zajet za jejími rodiči, ale Petr dělá ve středu nějakou zkoušku a učí se, takže až po středě, neb jsou v Sokolově. Kamarády myslím až zas tak moc nemá, teda má, ale nikoho z nich neznám, jsou to podle mě spíš známí........
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem doma, setrit stihnu :-)
Odpovědět
kristý, kvůli mně neuklízej!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
musim, je tu fakt bordel, navic mi prisli neco dodelat, takze nechaji trochu bordelu.. v klidku
Odpovědět
můžeš i u nás tedy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase tolik to uklizeni nemiluju :-D :-D :-D
Odpovědět
čoveče kristi, tak přemejšlím, že asi oni jak si mysleli, že tam má bejt terasa, proto tam udělali ty kotvičky
Odpovědět
Profilova fotka
bre ranicko, v pondeli uvidime, myslim,ze jim nic jinyho nezbyde, 30tis. za to platit nehodlam
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?