Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristi, v Pardubicich je nejaky zajimavy obchod s bytovym textilem? Muzes se podelit o kontakt? Ja jsem zatim koupila v Ikey jednu roletu na zkousku, zda se nam vleze do vyklenku okna. Ale do obyvaku bych chtela zavesy.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, ani ne tak zajimavy,ale takovy kde maji vsechno, coz je podle me docela tezky najit v Pze. navic tady je to predrazeny... je to v Picich na Jana Palacha, myslim,ze se to jmenuje Interdecor nebo tak nejak...asi milion let tam ta prodejna je
Odpovědět
Profilova fotka
To souhlasim, ze tu mame peknou prazskou prirazku. Treba si udelame nejaky vylet.
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem tady videla zavesy treba v Kika, tak to bylo tak o 1/3 levnejsi....samo nove kolekce byly drazsi, ale furt to jeste slo.. zkusim v sobotu kdyztak neco nafotit, o jake barvy mas zajem?
Odpovědět
Profilova fotka
U nas bude asi vinova/fialova. To by se hodilo k tem zidlim, co mam zatim objevene. To bys byla zlata. Nebo by stacilo treba, co to je za vyrobce, treba by meli nejaky katalog na netu,
Odpovědět
Profilova fotka
mrknu se na to, vinovo-fialovych tam meli hafo
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi zlata... pockam si tedy na reference a ukazky a pak se tam pripadne vypravim, pokud by to stalo za to. Me se tedy strasne libi vzor Unikko od Marimekka http://www.akit.cz/cs/produkty/textil..., ale nejsem si jista, zda by to Mirovi nepripadlo infantilni :-) Takze mozna spise jen na polstare.
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, tos mi nemela ukazovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja tyhle severske veci miluju...
Odpovědět
Profilova fotka
moc krasny, i ty ostatni teda.....pokusim se ti teda nafotit neco v tomhle stylu
Odpovědět
Profilova fotka
Take se libi ty vzory s listy a tak. Neco takoveho bych videla treba na polstare do nasi zelene loznice. Tech latek je takovy vyber...
Odpovědět
Profilova fotka
prave, maji jeden vzor a treba 20 barev, vsak uvidis...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja mam vzdycky v restauraci problem si vybrat a tohle je pro me uplne peklo :-D Kdyz si vzpomenu, jak dlouho jsme vybirali vzor na pracovni desku do kuchyne...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a kdyz uz se rozhodnu, tak si pak stejne rikam, ze to mohlo/melo byt jinak...proste vaha, no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja jsem sice panna, ale v tomhle jsem stejna... Ale lecim se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky, je to se mnou cim dal lepsi...nekdy uz si treba ani nic nevycitam.... kdybys videla to moje dite, ma rifle, tenisky, pres to saty, na jedny ruce zimni rukavici a v druhy vidlicku, chodi po byte a ji brambory.....
Odpovědět
Profilova fotka
Takova trochu princezna Kolobezka - oblecena, dvakrat oblecena, neoblecena... Me uz ceka posledni mesic v praci a pak po chvilce klidu, budu mit take zazitky s potomkem :-D To jsem zvedava, co bude vymyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
zatim nic moc bych rekla :-D ale pockej casem....ty jo, to strasne uteklo, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
Utika to, to mi povidej, za chvili abych mela pripravenou tasku do porodnice. Asi kdybych byla doma, tak mi to prijde delsi, ale takhle mam spis pocit, ze to je zavod s casem. Ale ted uz mam celkem vybavu danou do kupy, tak uz moc nejsem nervozni. Z porodu jeste take nervozni nejsem, ale uvidim, co se mnou udela kurz predporodni pripravy, az se dozvim, co ze me to ceka.
Odpovědět
Profilova fotka
ono lepsi nevedet, stejne se to pak lisi od te predstavy...hlavne se k tomu postavit celem
Odpovědět
Baarco: no to strasne utika. Za chvili budes rodit a budes to mit za sebou. Kde jsi se vlastne rozhodla odrodit? Kam budes chodit na ty kurzy? Ja jsem chodila do Podoli, tam jsem take rodila. Bylo to bezva, ale stejne me to nepripravilo dukladne na porod. Pekne jsme trenovali dychani, mne to tak krasne slo, ale kdyz potom slo do finale, tak to bylo uplne jine... Ale tim si kazdy musi projit sam, kazdopadne ten vysledek pak stoji za to, takze clovek zapomene na vsechna negativa. S temi zavesy a vybiranim. Vim o cem mluvite, neni to nic jednoducheho. Ale Kristi koukala jsem do tveho albicka a bytecek vypada hrozne hezky, jsi sikulka, moc pekne jste vybrali. Co druhe mimi, planujete? Azi: jaka byla prohlidka potencialnich najemniku? Co ta tvoje slecna, uz se po ni objevila nejaka stopa?
Odpovědět
Profilova fotka
Dashi, neplanujeme, neni ho kam dat....a ja zatim vuuuubec nemam touhu na druhy...
Odpovědět
tady někdo brzo vstává :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, brzo brzicko....prijede dneska braska a teta, vis? co u vas noveho?
Odpovědět
Dashi: slečna se neobjevila, vyměnila jsem zámek pro jistotu. Potenciální nájemníci byli takoví dva sympaťáci, co čekají mimi a bydlej teď v Holešovicích, kde se jim nelíbí, tak se chtěj přestěhovat. Byt se jim moc líbil, změřili si, že by se jim vešla postýlka a teď se rozmejšlej, jestli jo, nebo ne. Ale já bych je tam brala, vypadali solidně ;-) Uvidíme. Kristi: kolik stála ta záclona šampaň? Od metru myslím. Jinak šampaň máme teď v bytě, jenže já trpím představou, že je špinavá :-D Petr byl včera na jednání s tím kreténem odtamtud. A výsledek h.....! Ten zm.. nechce nic řešit, páč za týden má kolaudaci a nestihne to ]-(
Odpovědět
Jo tak, návštěva jo? Máma ne? U nás zrovna volal pán ze stavby kvůli umyvadlu a tamto se nám nepodařilo ]-( sice má ještě dneska volat, ale...........
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, byla to tusim 280 cm sirka a stala 230 Kc/m. to jde ne? mama ne, neusla by to....jdeme pesky totiz
Odpovědět
Kam jdete pěšky?????????? 280 cm výška je asi moc, ne? to budeš muset zkrátit. Jinak cena jde, ale jde sehnat levněji, pokud je to ta, co myslím, klasická mléčná s olůvkem, jak jsem se bavily. Já musím letět, pak si to ještě můžem říct. Právě volal pán z Remaxu, že tamti lidi se nastěhujou k 1.4. Jupí!
Odpovědět
Profilova fotka
pesky do Palladia a do Pizzy na obed a jeste do mesta, bracha chce nakou teplakovku hip hop styl...nevim. jo, s oluvkem byla, no. Pojedu tams tapetou a malbou atd, abychom to s pani vymyslely.. ja taky letim,udelat si ksicht a tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Evi super, ze mas nove najemniky, to to slo rychle. Dashi, ja take mam rezervovane Podoli i kurz tam, jen doufam, ze budou mit volno, az to prijde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?