Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru psala, hlavicku mel asi nejak spatne natocenou, fakt nevim....asi to bylo potreba. Jinak je pry moc krasnej
Odpovědět
x-) x-) x-) no tak to je paráda, už se těším, až nám ho ukáže x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja takyyyy :-)
Odpovědět
Zdravím zdravím! Objednala jsem si mikrovlnku na chatu za 1650 kč, dobrý, ne? A zítra budu malovat, už se to rýsuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ahoj, ahoj....jak to jde nebo nejde? u nas fajn, chyta me cest. horecka. vcera nam naseli travu a tim strojem tady krasne uhrabali tu hlinu, takze to vypada fakt lip
Odpovědět
Ahojy! Pracovní víkend, vymalovala jsem celou chatu, natřela dveře a okno. Ještě mi zbývá vymalovat takovej roh červeně a ještě jednou kus fasády, to zatím schne. Jsem urvaná ještě teď a všechno mě bolí, bude to ale hezký.................. Zítra tam vezu instalatéra, aby spočítal materiál a apak rozvedl vodu a odpady, pak uděláme kachličky, jsem teda zvědavá, bude to moje premiéra :-D snad se trefím rovně a pak by tam dodělali dvě zdi, usadila by se sanita a už bysme se nsad mohli nastěhovat zpět, krámy máme na zahradě, i když, většinu jsme spálili. Kdy letíte??? Tiše závidím............. My možná letos nepojedeme vůbec nikam, s tím bytem, chatou a tak.......... Jo a zdá se, že dostaneme tu sedačku růžovou teda, je pořád zabalená a čeká ;-) Jinak hlavně, aby ten trávník nikdo nepošlapal, nebo tam nevlítl nějakej pes, ono to trvá, než to vyroste.........
Odpovědět
Profilova fotka
psa tady snad ani nikdo nema, teda zadnyho jsem jeste nevidela... letime v patek, Evi, uz se fakt tesim. Ted akorat peru a zacnu to fakt uz lehce balit
Odpovědět
x-)
Odpovědět
Ohřívač vody: http://www.koupelny-sen.cz/levna-vana...
Odpovědět
tak to byla vana, ale ta je taky vybraná :-D
Odpovědět
http://www.akoupelnyatopeni.cz/bojler... voda
Odpovědět
sporák: http://www.profistavba.cz/index.php?s...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, ten ohrivac to je jako prutokovej, jo? ty kachlaky jsou nadherny ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
To je takovej tlakovej válec, pod tím se zatopí, ohřeje to vodu a ta pak teče z kohoutku ;-) Je to vlastně bojler, ale na dřevo. Výhoda: atmosféra, rychlej ohřev - 100 l do půl hodiny, vytopí to koupelnu ty kachláky jsou super, ale dost drahý, já mám vybraný ještě jedny levnější, co nejsou kachlový, ale litinový a vypadaj spíš jako krbový kamna, kvůli ceně to chci zvážit, i když Petr chce jedině tyhle
Odpovědět
Profilova fotka
aha,t o jsem prave nevedela a nikdy nevidela... hele, na Zlicine maji super akci na povleceni, na chatu jak delany http://www.ikea.com/cz/cs/store/praha... ja jsem si teda kupila to modry kytkovany, kdyz me se strasne libi uz dlouho...takovy vesnicky..
Odpovědět
pěkný :-) já ale povlečení zatím kupovat nebudu, na chatě ho mám půl skříně, sice teda, dvacet let starý a každý jiný, ale dostala jsem ho různě od babiček a tak, tak to asi dopoužíváme. My tam máme i každej jinou deku, každej jinou postel........... takovej miš maš zatím...... tak kuchyň mi ikae plánovač spočítal na dvacet tisíc, to tedanevím za co, když nábytek je za deset..........ale což, bude kuchyň a hotovo. Sice teda bude mít nevestavný spotřebiče, což jsem vždycky považovala za děsný, když jsem to viděla u někoho v labu na střeše, ale jedná se vlastně jen o myčku a lednici, lednice bude od babičky, už je připravená na chodbě a myčka bude taky nějaká bílá ovšem, koupila jsem si stříbrnou mikrovlnu, sakriš, už o tom nesmím přemejšlet, nebo se podělám zas z estetickýho dojmu ještě je možnost bílé kuchyně, ale ta se tam moc nehodí, spíš ta bříza.............
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, je to chata, tak to tolik neres. Uricte to bude super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ahoj, tak jsme doma. Porod šel celkem v pořádku, jen šel Mates napřed zátylkem a hrozilo, že se přidusí. Tak proto ta akutní sekce, ale bála jsem se, že to bude horší. První den jsem samozřejmě byla mimo, druhý den jsem ještě dopoledne při vstávání omdlévala, ale večer už jsem chodila normálně a od dalšího dne úplně v pohodě. Jizva je, ale už nebolí a je vážně hodně dole, takže i do bikin se to schová ;-) Zase můžu normálně sedět a sušené švestky jsem nepotřebovala :-) Mates tedy není naštěstí taková těžká váha, jak mi hrozili, a má hlavně dlouhé nohy po tatínkovi. Teda po tatínkovi je celý. Fotky dám dohromady a nejpozději zítra vyvěsím na Picassu. Jinak tedy hlavně pořád kojíme, protože to je tedy parádní savec. V Podolí bylo pěkně natřískáno, měli jsme i celkem štěstí, že nás vzali. Převážně jsem byla spokojená, tedy kromě jídla (což se dalo čekat) a také nám popletly nějaké léky - šlo tedy spíše o nějaké vitamíny, takže nic vážného, ale trochu to zarazí.
Odpovědět
Viď, já si myslím............ No, uvidíš sama, jak to bude vypadat ;-) Buřtíky budou x-) x-) x-) Jinak, chloubou je zahrada, ale umejt se musíme, že..... a jíst se musí takýýýý
Odpovědět
Baruuu!!!!!!!!!!!! Jupííí, tak už doma x-) x-) x-) A aspoň jednu fotku teď??? Je dobře, že kojíte x-) tak ještě jednou gratulace ke zdravýmu matýskovi!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru, vitej zpatky maminko. A Matese jako prazaka taky vitame :-) :-) :-) tak fajn, ze to slo tak nejak v pohode, ono si nevyberes. Super,ze kojite, to je fajnovy. Jidlo v Podoli nekomentuju, aspon vim, ze priste si budu nechat vozit.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po hodinovém kojení spí Mates už dvě hodiny - paráda. I když uvidíme, co bude v noci... Včera byl úplně zlatej. Na kojení jsem ho musela budit a to jen proto, abychom na vizitě prokázali, jak krásně baští a pustili nás domů. Fotečky jsou na http://picasaweb.google.cz/barbora.pi... Kojení u nás bylo naštěstí úplně bez problémů. Mates je vážně od přírody savec a saje a saje... spíš se bojím, že mě za chvíli sní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten je teda ale krasnej, dopecenej, bez zloutenky - no kus chlapa :-) :-) :-) Baru, ty prsaaaaaa!!!! jsou mega teda
Odpovědět
Profilova fotka
Ty prsa jsou fakt síla, jak jsem dorazila domů viděla jsem se poprvé v zrcadle ... Nojo, jak říkám, Mates je savec, tak se moje tělo muselo přizpůsobit. Jinak tedy jedinná nepříjemnost mě teda překvapila - šíleně mi otekly nohy. Za celé těhu jsem vůbec otoky neměla a teď vůbec nemám kotníky. Naštěstí samotné plosky ne, takže do bot se vejdu, ale ty kotníky a lýtka jsou vážně žalostná. Ostatní maminy mě moc nechápaly, když jsem si na to stěžovala, i sestry, když nás prohlížely, tak mě přecházely, že já problém nemám. Ale jaksi před porodem jsem nohy měla poloviční. Mám na to prý jíst hodně masa, tak budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, taky podprsenku mám velikosti L - já, která jsem si všechno kupovala v XS :-D :-D :-D Ale předpokládám, že se to časem krapet stabilizuje.
Odpovědět
Baru: to je krasavec x-) x-) x-) fak náádherný miminko x-) x-) x-)
Odpovědět
Baru: tak moc a moc gratuluji k narozeni Matyska. Opravdovy krasavec, nadherne miminko. :-D At ti dela jen samou radost. Ty vypadas bajecne, moc ti to slusi. Snad ty kotniky brzy prejdou, ja jsem tim trpela hlavne v zaveru tehotenstvi, kdyz jsem obehavala vsechny mozne kramy a kupovala kuchyne, skrine apod. Po porodu to ale hned splasklo. No hruza, z Podoli jsem musela skoro utect, nebot mi dovezli kuchyn. Ale je jasne, ze jsem se tesila domu, to jidlo je tam opravdu bez komentare. Jinak to ale slo. Ja jsem si malou odvazela 27.12. ale kupodivu bylo stejne nadherne - slunecno, takze mam podobne fotecky. Nebylo tam moc vedro? Tak ted uz to bude porad jen lepsi, snad bude Matysek dobry spac a necha te vyspat v noci. To me totiz nicilo nejvice, moje beruska byla na malajskem case, spinkala pres den a v noci se ji spat nechtelo. Mas dobrou doktorku? Azi: ta kuchyn bude urcite super. Na chatu se nevyplati kupovat nic moc draheho, nam ji totiz pravidelne vykradaji, takze je lepsi mit vse OK, co se ani nevyplati vzit do bazaru a prodat. No vsak to znas. Kristi: krasnou dovolenou, sice nevim, kam smerujes, ale urcite to bude moc a moc krasne. Tak si to poradne uzij. Ja uz se take docela tesim do Ceska na dovcu - kamaradi, chaloupka, chozeni na houby, burticky, no je spousta veci, po kterych se mi styska...Doufam, ze Annabellka bude take nadsena. Akorat budu muset s tou moji raubirkou prezit ten let, no 13 hodin v letadle, pak dve z Amsterodamu nebo Londyna, no nevim, moc se mi nechce. Tatinek dorazi pozdeji, takze to bude jen na me. No ale prezit se to musi.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahéoj ahoj, ahoj......je krasne, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, děkuji moc a jsem ráda, že jsem Matese vyrobila hezkého :-) noc byla zase celkem v pohodě, poslední kojení v půl dvanácté a pak spal Mates až do třičtvrtě na šest. V podvečer teda řval, ale noc byla super. Dopoledne jsme byli u doktorky, to také proběhlo celkem v pohodě. Možná ještě s ním vyjedu později odpoledne ven. Uvidíme, jak to zvládneme.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je fajn, my radsi uz nikam dneska nepujdeme, aby nas ta boure nezastihla...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?