Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Tak jsme zmokli 🙂 Pořád se to počasí střídá. Parádně mě naštvala teplárna. Měli jsme mít tento týden odstávku teplé vody, tak od uterý ohřívám pořád vodu v hrnci a dneska se na dveřích objevila cedule, že se odstávka posouvá na 11.-17.7. Grrrrr... Teplá voda tedy teď teče, ale mě to nenapadlo předtím zkoušet, když jsem žila s tím, že teplá neteče. A to 14.7. mám objednané pro Matese první plavání ve vaně. Budu celé ráno ohřívat vodu 😮

• 😃 😃 😃

• to mě pobavilo baru, chápu, že tebe nasralo, ale .................. 😃 😃 😃

co je to plavání ve vaně????

• Sponzor fóra
  • ty jo, vypadá pěkně, ale proč to není třeba obložené a tak??? a nemá terasu...........

a ta cena, ty jo, to mi schválně pak řekni, jestli se někdo na to chytil, to mi připadne šílený...........a myslím, že tu cenu to nemá

ale líběj se mi li schody s tím sklem, to miluju

• to se jeste dodelava, on ma navrh od nejakych architektu a designeru,asi prej za 250tis. jen navrh...vse co tam ma je nadstandard

• ty brďo, to je asi nějakej blázen 😮

• rusak, no

• navrhy ma od www.mmrcz.com

• pak ale nechápu, proč to chce prodávat............ asi teda kvůli zisku, ale aby se mu to vyplatilo........ Bych si to šperkovala pro sebe tak maximálně

• to je ta stejna holka jako s tim drzakem na toal. papir, ty vogo to je fakt mazec

• ta samá???? nechápu, fakt

a ještě to teda prodává trochu draho za kilo si od ní nikdo nic nekoupí, má říct za dvacku a odvoz

• No já budu potřebovat brzy podat podobné krámy 😉 . Má to cenu vůbec to někam dávat? jde teda o skříně, jsem si myslela, že se to někomu bude hodit

• hoď to do ohniště a je to

a nebo nabídni za odvoz, ale tohle je směšný

já darovala auto za odvoz a tady prodávají držáky na hajzláky a hrnečky a jaký ještě další píčoviny 😃

• Sponzor fóra
  • Hodím to na aukro za korunu a když to nikdo nebude chtít, tak to odvezu..

• my krámy vyhazujeme a nábytek pálíme

• Před panelákem si těžko udělám vatru 😃

• velkoobjemový kontejner

• mama moje za dva dny vyhodila 4 kontejnery

• Ahoj, včera odpoledne už Mates zase pro změnu nespal 😉 , tak jsem tu teď. Ještě spinká, ale každou chvílí se probudí.
    Evi, pro úplně nejmenší mimina (po šestinedělí) je plavání ve velké vaně - všelijak tam s miminem jezdí po zádech a po bříšku a prý bude i nácvik potápění. Je možné někam docházet, ale některé studia nabízí, že chodí domů, což mi připadne mnohem lepší.

• vcera jsem se byla s kamaradkou podivat v Decolandu, libil se mi moc jeden konferencni stolek a vim, ze tam se da nakombinovat podnozi a deska, tak se ptam ty holky, jestli maji nejaky vyssi podnozi, ze proste stolek vysoky 27 cm je malo, kdyz ma clovek dite a vubec prakticky to neni a ona, ze prece si nebudu porizovat neco, co se mi nelibi, ze se tedka to tak nosi a je in. Vubec nepochopila, ze proste nechci takhle nizkej stolek, tak jsme sly radsi pryc..

tak se divam, zda nekde nemaji samotne podnozi, to zase jsem nasla jen na jidelni a restauracni stoly, na konferencaky to nemaji snad nikde, ach joooooooooooo.

sedacka je vysoka 37 cm, potrebuji neco, co je jeste o kousicek vyssi, nejlepe tak 42-45cm.

• Baru: aha aha, tak to je něco! To jako přijde nějaký "trenér" a bude s Matesem dělat kousky ve vaně, jo? Tak to foť, ať se mrknem, jak se mu to líbilo 😵

Kristi: tak tohle nesnáším taky a ještě víc to, když mě někdo přemlouvá k nákupu, ale osvědčila se mi metoda říct, že se mi to nelíbí a někdy i, že je to ošklivý. To pak každej ztichne normálně. Jinak ti nabízej úvěry a kdesicosi, nebo tě přesvědčujou, že to potřebuješ, jak ale řekneš, že se ti to nelíbí, je pokoj........... 😃

Jinak stolek takhle vyšší by mohla mít firma Topp Kladno 😉

• Evi, diky mrknu...oni maji s vyssim podnozim, jenze to je zase ctverec, coz se mi semka nehodi, nechapu uz

dneska jedem po nakupech, jidlo, Obi a tak

• Já jsem od včera zase sama.Takže teď Brumlovka, pak leháro, večer srazík s kamarádkou a víkend asi to samé 😃

• jeee, to zni dobre...to by mi ani nevadilo

• Evi, jasně, dám vědět. Hlavně doufám, že se mi dítě neutopí.

• Evi, to jsou palky, to ten v Decolandu byl levnejsi...

ja koukala na Nadop
    http://www.nadop.cz/165-614-konferencni-stolky-konferencni-stolek-kns-13.html?act=char

• no, můj vkus to není, ale když na to hodíš ubrus 😉

ono to chce vidět v reálu, jak vypadá a jestli je bytelnej 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů