Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme zmokli :-) Pořád se to počasí střídá. Parádně mě naštvala teplárna. Měli jsme mít tento týden odstávku teplé vody, tak od uterý ohřívám pořád vodu v hrnci a dneska se na dveřích objevila cedule, že se odstávka posouvá na 11.-17.7. Grrrrr... Teplá voda tedy teď teče, ale mě to nenapadlo předtím zkoušet, když jsem žila s tím, že teplá neteče. A to 14.7. mám objednané pro Matese první plavání ve vaně. Budu celé ráno ohřívat vodu :-o
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
to mě pobavilo baru, chápu, že tebe nasralo, ale .................. :-D :-D :-D co je to plavání ve vaně????
Odpovědět
Profilova fotka
to je ten mezonet tady u nas, jak jsem rikala http://www.nextreality.cz/reality/exk...
Odpovědět
ty jo, vypadá pěkně, ale proč to není třeba obložené a tak??? a nemá terasu........... a ta cena, ty jo, to mi schválně pak řekni, jestli se někdo na to chytil, to mi připadne šílený...........a myslím, že tu cenu to nemá ale líběj se mi li schody s tím sklem, to miluju
Odpovědět
Profilova fotka
to se jeste dodelava, on ma navrh od nejakych architektu a designeru,asi prej za 250tis. jen navrh...vse co tam ma je nadstandard
Odpovědět
ty brďo, to je asi nějakej blázen :-o
Odpovědět
Profilova fotka
rusak, no
Odpovědět
Profilova fotka
navrhy ma od www.mmrcz.com
Odpovědět
pak ale nechápu, proč to chce prodávat............ asi teda kvůli zisku, ale aby se mu to vyplatilo........ Bych si to šperkovala pro sebe tak maximálně
Odpovědět
jojojo: http://www.modrastrecha.cz/bazar/show... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je ta stejna holka jako s tim drzakem na toal. papir, ty vogo to je fakt mazec
Odpovědět
Článek se načítá
ta samá???? nechápu, fakt a ještě to teda prodává trochu draho za kilo si od ní nikdo nic nekoupí, má říct za dvacku a odvoz
Odpovědět
No já budu potřebovat brzy podat podobné krámy ;-) . Má to cenu vůbec to někam dávat? jde teda o skříně, jsem si myslela, že se to někomu bude hodit
Odpovědět
hoď to do ohniště a je to a nebo nabídni za odvoz, ale tohle je směšný já darovala auto za odvoz a tady prodávají držáky na hajzláky a hrnečky a jaký ještě další píčoviny :-D
Odpovědět
Hodím to na aukro za korunu a když to nikdo nebude chtít, tak to odvezu..
Odpovědět
my krámy vyhazujeme a nábytek pálíme
Odpovědět
Před panelákem si těžko udělám vatru :-D
Odpovědět
velkoobjemový kontejner
Odpovědět
Profilova fotka
mama moje za dva dny vyhodila 4 kontejnery
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, včera odpoledne už Mates zase pro změnu nespal ;-) , tak jsem tu teď. Ještě spinká, ale každou chvílí se probudí. Evi, pro úplně nejmenší mimina (po šestinedělí) je plavání ve velké vaně - všelijak tam s miminem jezdí po zádech a po bříšku a prý bude i nácvik potápění. Je možné někam docházet, ale některé studia nabízí, že chodí domů, což mi připadne mnohem lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem se byla s kamaradkou podivat v Decolandu, libil se mi moc jeden konferencni stolek a vim, ze tam se da nakombinovat podnozi a deska, tak se ptam ty holky, jestli maji nejaky vyssi podnozi, ze proste stolek vysoky 27 cm je malo, kdyz ma clovek dite a vubec prakticky to neni a ona, ze prece si nebudu porizovat neco, co se mi nelibi, ze se tedka to tak nosi a je in. Vubec nepochopila, ze proste nechci takhle nizkej stolek, tak jsme sly radsi pryc.. tak se divam, zda nekde nemaji samotne podnozi, to zase jsem nasla jen na jidelni a restauracni stoly, na konferencaky to nemaji snad nikde, ach joooooooooooo. sedacka je vysoka 37 cm, potrebuji neco, co je jeste o kousicek vyssi, nejlepe tak 42-45cm.
Odpovědět
Baru: aha aha, tak to je něco! To jako přijde nějaký "trenér" a bude s Matesem dělat kousky ve vaně, jo? Tak to foť, ať se mrknem, jak se mu to líbilo x-) Kristi: tak tohle nesnáším taky a ještě víc to, když mě někdo přemlouvá k nákupu, ale osvědčila se mi metoda říct, že se mi to nelíbí a někdy i, že je to ošklivý. To pak každej ztichne normálně. Jinak ti nabízej úvěry a kdesicosi, nebo tě přesvědčujou, že to potřebuješ, jak ale řekneš, že se ti to nelíbí, je pokoj........... :-D Jinak stolek takhle vyšší by mohla mít firma Topp Kladno ;-)
Odpovědět
http://www.topp.cz/nabytek/stoly-a-zi...
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, diky mrknu...oni maji s vyssim podnozim, jenze to je zase ctverec, coz se mi semka nehodi, nechapu uz dneska jedem po nakupech, jidlo, Obi a tak
Odpovědět
Já jsem od včera zase sama.Takže teď Brumlovka, pak leháro, večer srazík s kamarádkou a víkend asi to samé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, to zni dobre...to by mi ani nevadilo
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, jasně, dám vědět. Hlavně doufám, že se mi dítě neutopí.
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to jsou palky, to ten v Decolandu byl levnejsi... ja koukala na Nadop http://www.nadop.cz/165-614-konferenc...
Odpovědět
no, můj vkus to není, ale když na to hodíš ubrus ;-) ono to chce vidět v reálu, jak vypadá a jestli je bytelnej ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?