Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, to tema znam.... :-) :-) :-) :-) je to sranda cist, fakt nektery lidi nechapu my jdeme s Miou poprve k zubari, drzte pesti, at to zvladnem, od toho se bude odvijet bud strach na cely zivot nebo pohoda... jj, jinak tahle pani ma fajnovy koberce, asi to bude nic moc kvalitka, ale pod stolek do obyvaku staci a maji super bar. kombinace, hlavne tu tyrkys a hnedou http://www.mimibazar.cz/bazar.php?alb...
Odpovědět
ty jo..................... no, některý lidi bohužel nemají co na práci a pak vymýšlejí kraviny, no :-D tak ať je kontrola ok, první část máte za sebou ;-)
Odpovědět
ty jo, zubař, uááááá!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, ať to s Miou pěkně zvládnete. Já jsem jako malá k zubaři chodila ráda - prý jsem vždycky vymýšlela, jaké si vezmu šatičky :-D S Matesem to bude sranda - tchýně je zubařka a jaksi nedodržuje lékařskou zásadu, že se nemají léčit vlastní příbuzní. Takže určitě bude chtít, aby Mates šel k ní, což ale nechci já. Vypadá to, že přes den bude zase hezky. Určitě vyjedu s Matesem do Stromovky. Evi, pokud jsi doma, můžu dojet až na Letnou a mohly bychom se srazit.
Odpovědět
ty jo, doma jsem, jen mám nějaký zařizování, kdy byste tak jeli? kolem třetí?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi tak nějak, kolem 3, ale zatím s Matesem nikdy nevím přesně. Můžu ti poslat SMS, jak vyrazíme a uvidíš, jak na tom budeš. My budeme venku určitě tak dvě hodiny.
Odpovědět
Tak jo ;-) To klapne. Já jdu s něčím za Petrem do kanclu, pak se vrátím a pak jdu pryč zase až kolem páté. Takže dobrý ;-)
Odpovědět
Holky!!!! to je zase nabídka ke koupi, co se neodmítá :-D http://www.modrastrecha.cz/bazar/show...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný držák, to tedy jo. To se divím, že se nehodí do nové koupelny :-D Nakojili jsme v 11, další kojo by mělo být ve 2, takže po 3 by to mělo vyjít. Tolik teorie o kojení... doufám, že se Mates podle ní zařídí.
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo, to je mazec teda.....drzak na wc, takovej bych strasne moc chtela... u zubare super, zuby jsou ok, Mia taky ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to holka šikovná. Sehnala jsi zubaře bez problémů? Pořád slyším, že zubaři nechtějí brát děti, že je s nimi více práce a méně bodů od pojišťovny. Mates už také zvládá návštěvy u lékařů v pohodě - řvát začne, až když ho oblékám :-) A narozdíl ode mě zatím doktory nepočůral ani nepokakal.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, sla jsem k soukromnikovi, pro deti to maji super...hodny doktorky, detsky koutek.. je to www.dentyl.cz, na Americke
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kristi, to vypadá fajnově. Rozhodně lepší jak u tchýně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, tak aspon vis kam, online rezervace atd jsou samozrejmosti :-)
Odpovědět
ahoj, pardon, ze sem lezu, ale musim se pochlubit kristi, ze za 14 dni nam budou montovat kuchyn od libovickyho!! uz se desne tesim :-) a pak hned stehovani, hura!!
Odpovědět
Profilova fotka
moni, ty jo, super......tak se budu moc tesit na fotky :-) :-) aspon do mailu
Odpovědět
jasne, urcite poslu. stejne mame to co vy, akorat do U :-)
Odpovědět
no, při troše štěstí bych já mohla kuchyň za 14 dní objednat a pak na ní ještě 6-8 tejdnů čekat :-o jenže bez bytu jí objednat nechci, co kdyby byt nebyl, že jo.............
Odpovědět
my cekali 8 tydnu skoro presne. melo to byt 8-10, tak aspon to stihli driv... my uz prave mame byt 3 mesice, ale jsme lemplove a kuchyn jsme vybirali pomerne pozde...
Odpovědět
Profilova fotka
ja mela kuchyn hotovou v breznu 2008 a stehovali jsme se v lednu 2009 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam holky ten zelenej koberec, hezky to tu ozilo, jaky letni varianta super. Jeste kdyby udelali nakej pekne fialovej na zimu, bylo by to bozi
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no my jsme vybrali kuchyň k Ikea hlavně proto, aby byla hned, jak byl byt. Dneska jsem s Matesem zvládla náštěvu u mámy v práci a v mojí práci. Už ale z toho byl celkem hotový. A já jsem byla u doktora a všechno OK. Evi, doma jsem si všimla, že máte přímo vlastní etikety na tom medu - to jste fakt profíci ;-)
Odpovědět
Ty jo, tak to my na kuchyň budeme teda pěkně čekat ]-( ale ono to zas uteče, něco tam v bytě vymaluju na barvičky, než se dodělaj zrcadla a takový blbosti, to taky bude trochu trvat, musíme sehant šatní tyče, aby bylo kam nastěhovat hadříky a pak už kuchyň bude. Petr chce bejt tři týdny v Paříži v srpnu, tak to vyjde tak akorát. Snad. Baru: to víš ;-) a na ten srpnovej máme ještě jiný ;-) dáváme ho teda jen na ten, co prodáváme, protože to něco stojí, ale je to hezký x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to vis, ze to utece :-)
Odpovědět
bude muset............... já už to po pravdě tak trochu vzdala, jsem chtěla mít všechno super a hned a už je mi to nějak jedno...až nám dají byt, objednám kuchyň a rozkoukám se, co a jak............člověka to čekání otráví na maximum ]-(
Odpovědět
koberec pěknej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako mne, ja byla nastvana, spoustu veci jsem mela promyslenych, vybranych a postupem casu mi to bylo uplne nekde, hlavni bylo vubec se prestehovat... tak zelenej koberec v albu, myslim, ze to vypada docela dobre
Odpovědět
jedu na chatu, tam to aspoň řídím sama ;-) pp
Odpovědět
kristi - koberec super aza - a kdy se mate stehovat a jaky maji zpozdeni? my prave meli byt predany uplne v terminu (fakt jsem se divila), ale zase se nam v lednu narodilo dost narocny miminko, se kterym jsme 3 mesice nemohli resit vubec nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste meli fakt kliku, no....my cekali pres rok, des bes
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?