Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
hm............... tak jsem to řešila furt dokola zprava doleva a nahoru dolů asi 14 dní, dneska jsem se tam vypravila a samozřejmě jí už neměli, jak jinak, že ]-( Měli právě ještě Maxi cosi Priorifix a ty Evolvy. Zbytek vyprodanej. No, vyprodávaj je i v UK, neb zavírají ty obchody prej po celé Evropě, ale domů se s tím táhnout nemůžu, jak bych to vezla??? A kamarádka teď autem do Prahy nepojede. Takže počkáme a je to. Tak díky za rady, holky, no, aspoń nám tady nebude překážet. Dá se pak ještě koupit v SRN, sice ne za 4,5k, ale o trochu klevněji než za 9. A třeba nakonec koupím tu jinou ;-) Dášo: my právě měníme auta furt dokola.
Odpovědět
Aha, tak na prehazovani ta Tobi moc neni, na obcasne ano, ale je to docela slozite, hlavne musi mit clovek dlouhy pas. No treba se neco zase objevi, nesmutni. Zatim mas spoustu casu.... Clovek vetsinou musi koupit hned, jak se rozmysli, tak zavaha a... No je to jedno, treba najdes neco jeste mnohem lepsiho. Ja uz ted budu asi patrat jen po podsedaku, Annabellka uz je docela velika a na cestu domu rozhodne tahat sedacku nebudu. Uz se to docela blizi, doufam, ze se leto povede... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ono na přehazování není moc ani ta Safefix - je pěkně těžká, jak má navíc tu nohu. K instalaci moc nevím, zatím to dělal vždycky Míra, ale úplně hračka to taky není. Ono ale podle mě žádná v téhle kategorii nebude zrovna jednoduchá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak dobre zpravy jsou :-D :-D :-D nase podminky odsouhlasili
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, gratuluju!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Diky, stale to ale neznamena, ze se tam za rok nastehujeme :-) :-) fakt se nam libej ty domky u golfu
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že o domku neuvažujete. Tak to potom jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no radovka to je, ale to misto no....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem byla s tchanovcema na stavbe a roste to krasne, oni to vazne snad stihnou a je tam nadherne, klid, krasa
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se tam líbilo tchánovcům? Já tam dlouho nebyla, taky se tam chystám...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no libilo moc. Mrkni na web,jsou tam fotky ze stavby. tak ja asi fakt zacnu resit tu kuchyn, jen jsem uz ted nestastna z vest. lednice, pry jsou o dost mensi
Odpovědět
Profilova fotka
dobry ceny http://www.nejlevnejsi-koberce.com/
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, nějak poslední dobou nestíhám. O víkendu pořád oslavy narozenin, ještě... dneska práce... Kristi, jaký domeček? Jako řadovka tam v Azalii nebo něco jiného? Evi, jste už v UK? Staví se ta vestavba? Na tu jsem hodně zvědavá, jak to bude vypadat. My už máme na vyzvednutí ten konferenčák u Říhy, jen se tam dostaneme asi až v sobotu.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca no, uz je asi jasno. Byt by mel dopadnout, tak jsem v klidku v pondeli jdu resit kuchyyyyyyyyyyyyn
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak to je fajn :-) Teda zařizování tak trochu závidím, přecijen bych pár věcí udělala jinak |-| Na kuchyň jsem zvědavá. Já dneska objednala mámě k narozeninám ten Evin zázračný parní hrnec, tak se pak budu nechat zvát na obědy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
popravde poresim tu kuchyn a na zbytek OP si asi nekoho pozvu,moc se mi libi navrhy odsud http://www.oooox.com/
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi zrovna včera jsem posílala odkaz tohodle studia muži, aby mrknul, že se mi líbí jejich návrhy. Náhoda ;-) Už jsi rozhodnutá, kde si necháš udělat kuchyň?
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi n nepovidej, mi je doporucil znamy :-) jdu zatim do Sykory, necham udelat navrh, rozpocet a pak to poslu jinde ohledne ceny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi tak to já z žádnýho doporučení nemám, ale včera jsem se koukala na netu na interiérová studia a designéry a narazila na tohle. Je fakt, že už jsem si jich všimla v časákách o bydlení.
Odpovědět
Profilova fotka
jen abychom to pak nemely stejne :-D :-D :-D jsou sikovni, mne se to moc libi, co delaji.....ja si necham udelat jen ten obyvak a hlavne tu stenu, kdejsou vch. dvere, chci je nejak zakryt mas uz ten pudorys? posles??
Odpovědět
Profilova fotka
To si nemyslím :-D Mají několik architektů a navíc každá máme ty prostory jinak řešený ...ty budeš mít obývák až do nebe :-D
Odpovědět
ahoj holky ;-) Baru: jsem zvědavám jak se mamce bude hrnec líbit, já ho teďka chvíli nevytáhnu, zítra nám začnou stavět to patro to bude mazec teda budeme muset s Amálkou někde požádat o azyl, ale dneska se těšíme na Petra, snad večer dorazí. A Amíska už chodí v mandě, jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, vítej zpátky. Užily jste si výlet? Jak dlouho bude trvat ta stavba? Já dneska byla na bruslích a přežili jsme :-D Celkem mě to překvapilo, že to šlo dobře. A konečně jsem docenila kočárek, ta ruční brzda je fakt super. Oooox mají zajímavé návrhy, koukala jsem, že dělali i jeden ten velký byt u nás.
Odpovědět
jojo, užily moc ;-) stavba snad týden a pak se to bude pomalu dodělávat, podám info z průběhu ty jo, já na těch bruslích ještě nebyla, musím to dohnat!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Evi,a hoooj. Jsem na tu vestavbu zvedava, tak pak prihod fotecky jdu se strojit, valime na tu kuchyn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem pekne poridila, sikovna holka, hezky jsme to vymyslely, za navrh se neplati, coz jsem taky rada. No, do stredy by to mela mit nejak hotove, to jsem fakt zvedava
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca my byli včera ve Stromovce a tam bylo mamin na bruslích s kočárem habakuk. Já to nikdy nezkoušela, ale musí to být super ;-) @kristi tak bezva, těším se na návrh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi No, tak to jsem byla jedna z nich ;-) @kristi Taky jsem zvědavá, jak ti to vymyslí. Jinak máme už doma ten konferenčák a paráda. Je pěkně stabilní, tak si kolem něj Matýsek ťapká. Jen doufám, že ho neochryže, aktuálně totiž roste zase zub a je to fakt mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ona to nijak zvlastne nevymyslela, ja jsem ji prinesla nakres a ona to jen naceni + spolu jsme neco malo vymyslely,ale to co jsem si ja vymyslela, to tam bude jeee, se mas s tim stolkem. Nas novej druhej Lack je uz opet lehounce odrenej, podle me to zatim s tema detma nema smysl..nejvic by se mi libil z corianu
Odpovědět
Profilova fotka
Já doufám, že když to je podýhované, tak se ty drobné škrábance od autíček a podobné ztratí. Jen teďka teda všechno hryže. A teda občas i do mne :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?