Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
mate to v albu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už mám také návrh kuchyně :-) Je v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mne se to moje sice libi, ale jak uvedla Gloria, proste fakt nechapu, jak tak velkej byt muze mit tak malej a debilni prostor na kuchyn
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi a kolik metrů čt. má tvoje kuchyň? Ta zeď , o kterou se opírá schodiště je nosná, že se s ní nedá hýbat?
Odpovědět
Profilova fotka
to prave budu zjistovat, kdyby sla oddelat aspon od 15 cm byla bych stastna...rozmerove to nevim, ta zadni strana je 244 a ta druha 155 cm, takze kdyby se nedelal ostrov tak ma 3,78m2 to je zalostne malo proste
Odpovědět
Profilova fotka
To je teda sakra málo na tak velký byt. Pozeptej se na tu zeď a zda s tím souvisí i to schodiště, třeba by to šlo všechno vymyslet jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zatim neni nic uzavreno, casu dost....jen ty siteje potreba vyresit do 5.7 tusim kazdopadne chci ten ostrov, aby mi tam nikdo necumel
Odpovědět
U nás v domě jsou taky dva takový byty, kde nešla řešit kuchyň, sice 120m2, ale skoro se tam nevejde lednice, jinak prostor krásnej. No, prodali se až teď, tak máme za sousedy francouze a kuchynň mají teda extra prťavou..........boíhužel se to tak dělá, no
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, Kristi, teda prostor mrňavý, ale využitý snad na maximum. Jen mi z těch vizualizací není jasné, jak daleko zasahuje ta boční stěna, zda tam nebudeš mít moc malý průchod. Ale to snad ne. A já osobně bych ten barový pultík nechtěla, ale zas chápu, že to opticky tu kuchyni schová. Ale hlavně se musím pochlubit, že máme vymalovou stěnu v obyváku a dokonce i pruh u jídelního stolu, ačkoliv to muž původně nechtěl. A nejvíce se musím pochlubit, že včera udělal Matýsek první dva samostatné krůčky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, no Baru melo by tam byt 70 cm, s ostrovem se da hybat takze dle potreby, samo bych radsi zkratila tu zed, ale to podle me asi fakt nepujde... Mates je sikula, gratuluju k pomalemu chozeni
Odpovědět
@baarca jupíííííí, šikula!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem nasrana, muz se asi fakt uz zblaznil
Odpovědět
@kristi to jo :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zabit malo
Odpovědět
@kristi ho to zase přejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jsme se tam byli podivat a je to o dost lepsi jak na obrazku....kazda varianta ma sve plusy a minusy, to je jasny....auto je potreba tak jako tak. vymenila by se dole podlaha a jinak by to snad nejak slo, no.....
Odpovědět
@kristi auto jo, akorát v jesenici nejede tramvaj :-p já nevím no, já bych na vesnici chcípla
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme udelali radikalni rez a nebude nic.....proste pockame az se naskytne nejaka super vyhodna koupe nebo proste az neco bude...
Odpovědět
@kristi ani byt nebude?
Odpovědět
Profilova fotka
ne, muze to asi vylozene nechytlo za srdce tak jako me, proste pockame...dame si rok na opravdu intenzivni hledani se muze stat, ze v Azalee skoncime, ale mylsim,ze to bude spis na tom golfu
Odpovědět
aha aha, škoda, ale jak člověk vybírá bydlení na dlouho, musí ho to chytit, to je jasný ;-) ten golf je krásnej, jen ta cena, no...........každej ale máme jiný možnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
predpokladame, ze cim vic k vlaku, tim nizsi cena....krome toho jsou tam ruzne domy, radovky jsou cenove vcelku schudne
Odpovědět
no, to, co jsi posílala odkaz bylo asi za dvacet, ne? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
neeeee, radovky jsou treba za 12
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi tak koukám, jak jste se rozhodli...To je škoda, těšila jsem se, že ozkouším tu vaši terasu a že Sebík tam bude mít kámošku ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
My se byli teď podívat na ukázkový byt v Rezidenci Kavčí hory (jen tak pro inspiraci). Celý byt zařizoval Stopka. Když jsem viděla, kolik za ten vybavený byt chtějí, tak jsem málem padla. Vel. 3+kk, 117 m, 2 malý terasy a sklep - 24 mil.! :-D
Odpovědět
@alodi :-p
Odpovědět
@kristi no, ani to není málo, nějaký změny a jednička navíc, pak to zařízení...............uááááá
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi no jo, my proste neradi,kdyz na nas nekdo tlaci....vsak neni vsem dnum konec, stejne tam vsechny byty neprodaji, tak uvidime za rok... @azafata no neni to malo, ale nez tedka platit mesicne 2x vic, to radsi vydrzime tady a bude se malicko nasetri nebo budem jezdit na dovcu za ty usetreny penize
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?