Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no, u nás žádné bydlící novinky, jen snad, že Matesovi by se líbila zahrada :-D Když se dostaneme k někomu na návštěvu na zahradu, je celý odvázaný. Nad cachtačku v bazénku není :-D Tož fakt nevím, jak to vyřešíme :-D Jinak se už celkem rozchodil a ťape i venku. Působí hned dospěleji. A přišel mi email, že v Designoru mají 30% slevu na látky od Marimekka, tak vymýšlím, že bych nějakou pořídila.
Odpovědět
baru: tak to pořídit chatičku nějakou ;-) kristi: tak super, ne? my jsme u našich, montujeme tady už týden kuchyň Ikea.......... ale bude pěkná. Zítra jedem do Prahy a v neděli jedu s Amískou na týden na hory na dovolenou s miminky ještě s kamarádkou a její holčičkou, jupííí pak jsem free
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca kuk http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Amálce vše nej k svátku :-)
Odpovědět
@kristi oh, děkujeme x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, teeeeda tady nikdo nebyl asi 14 dni, to je mazec.....mate se jak? my jsme se vcera byli divat na krasnej pozemek v Pruhonicich, hmmmmmmm....moc peknej, ve stary zastavbe, no krasa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no jo, bylo pěkně, tak na vysedávání u netu nebyl čas :-) @kristi vy jste teda aktivní...to jsem zvědavá, co nakonec vyberete :-) A tohle byl čistě jen pozemek? To je podle mě zajímavější, že si tam postavíš domek podle svých představ. U nás to klaplo :-) Vše jede podle plánu..už se nám staví suterén :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no, nějak to sem nestíhám, jsem ráda, když večer na počítači stáhnu fotky a hotovo. Práce a jinak se snažíme být co nejvíc venku. Jen dneska to bylo teda jen hoďku a byli jsme na hřišti sami. Ale bylo to i tak fajn, houpačku jsem otřela a na písku se zamaže za každého počasí :-N Ale teď jsem objevila, že na britské Ikey už mají nejaké novinky, co se chystají do nového katalogu, a budou mít novou řadu dětského nábytku a alespoň takhle na netu to vypadá dost dobře http://www.ikea.com/gb/en/search/?que... @alodi Je, to je fajn. @kristi To jsem teda taky zvědavá, kde nakonec skončíte ;-) Teda a baráček by se mi pomalu taky začínal líbit. Mates by byl rozhodně pro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je a prosím, prosím, nemáte některá nějaký tip na čistící prostředek na kůži? Ty naše bílé jídelní židle by potřebovaly už vyčistit trochu důkladněji než jen ubrouskama na dětskou prdelku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca ten nový dětský nábytek vypadá dobře, konečně něco nového :-) Já mám na koženou sedačku čistící prostředky z Ikea. Jsou to 2 lahvičky v balení, v jedné je nějaký jakoby mýdlový roztok a v druhé krém na ošetření. Vždycky to měli v oddělení u sedaček, ale už jsem to dlouho nekupovala, ta nevím, zda to ještě mají.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca ten nabytek je suepr, moc pekneeee @alodi tez jsem zvedava, tohle je jen pozemek, rozhodne bych si radsi nechala neco postavit dle nasich predstav.
Odpovědět
Profilova fotka
@alodi Díky, zkusím se tam kouknout.
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky ;-) kristi: ukaž! kde přesně je? průhonice jsou hezký, praha to ale není baru: prodávaj se i v obuvi
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata mrkni do mapy, Františka Zemana, je to hned druhej pozemek, takova proluka vpravo s cestou do jinyho domu, na sat. mape to je dobre videt. :-)
Odpovědět
@kristi vidííím, rovnou mezi barákama pěknejma, to by bylo dobrý, že to není nikde v prdeli na poli, ale na reálném místě ;-) je i celkem velkej, zdá se? já bych ale furt řešila otázku, zda dům, či byt, já holka z paneláku nevím, co bych na dům jinak vím o domě v radotíně, byla jsem tam dneska mrknout, je to teda komplet na předělání, ale místo pěkný, pozemek je sice ve stráni, ale dalo by se z toho udělat něco božskýho, mít prachy a nápad
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Evi, nam by bohate stacila pulka, tzn 900m2...prave, ja nikam na pole nejdu, tohle je skoro uprostred vesnice 8-)
Odpovědět
@kristi to by bylo pěkný, ale brala bych celej, ne? páč ono jak to osázíš a zastavíš, tak lepší víc, než míň
Odpovědět
Profilova fotka
no, to uz je nad nase moznosti....v Cercanech jsme meli 633 m a bylo to az dost...mista dost, travy dost....nam by to asi stacilo...ale uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj, tak ja se loucim dneska letime :-) http://zpravy.idnes.cz/topolankova-ko... tu chatu ma od nas, byla tam pry osobne a velmi mila pani to pry je :-)
Odpovědět
tak uvidíte ;-) my dneska byli obhlídnout pozemek taky, snad ho koupíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, tak jsme zpatky z dovci, teda az na ten let to bylo fakt supeeeeeeer, fotky jsou na konovi ;-) v Ikei uz maji ten detsky nabytek, me stve, ze jeste nema Mia pokojicek
Odpovědět
Profilova fotka
Na fotky jsou koukala, užili jste si to :-) Teda, holky, to budete obě stavět =-) ? Evi, kde, kde? Do Ikey se už musím dokopat, jsem si říkala, že až bude hnusně a nebudu moci s Mates ven, že tam zajedu. Jen tyhle dny, jak pršelo, tak jsem byla na kurzu a hlídal Míra, tak mi to zatím nevyšlo.
Odpovědět
Ahoj ženský, jsem si říkala, že je tu mrtvo :-( Nejspíš se zařizuje jen u nás, za to ale o 106, objíždím obchody jak vzteklá :-D Baru: no, stavět budeme určitě, ale až časem a ne na bydlení, chceme letní byt takovej, snad koupíme na chatě ještě 1600m teďka dojednáváme, tak pak snad budeme mít barák i obrovitánskou zahradu a kdyby něco, prodáme třeba třetinu, nebo tak, ale to je otázka příštích let, teď to jen chceme koupit a mít, teda, jednáme o tom už dva roky, teďka se to hnulo, resp. s tamtou bábou jsme se nedohodli, takže teď jednáme s těma, co tam staví ten satelit pak máme obhlídnutej ještě jeden pozemek, ten je 1,2ha a to chceme na investici, že by se to pak prodalo, nebo se na tom postavily nějaký domy, to je u bříství a jednáme o tom ještě s dvěma lidma, že bysme šli na třetiny, páč je to ranec no ale řešíme byt, potřebuju pohovku nahoru, křeslo, koberec pro Amálku, matraci pro Amálku a konečně záclony, takže si nějak objíždím obchody, jestli by se něco nepořídilo na dny marianne za chvíli vyrážíme do Voiva a Konsepti, jezdíme si takový okruhy :-D :-D na tu Ikeu jsem koukala, ale jaksi taksi se mi to nezdá moc praktický ty skříně, leda na ty hračky a stolečky, ale na oblečení nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, ty zvládáš zařizovat za nás všechny :-) Já určitě beru na Dny Marianne ten zelený koberec ve Voivu k Matesovi. Pak uvažuju na tím fatboyem, na ten by taky měla být sleva v Design Propaganda. Jenže u toho pořád nevím barvu, nejvíc se mi líbí hnědý, ale ten se moc nehodí do pokojíku. Zelenou mají moc světlou, takže pak event. tmavě modrá, ale ta mi zas příjde moc jako klišé pro kluka :-N Takže nevím... A mám vyhlídnutý koberec do obyváku, jen si pořád říkám, zda je dobrý nápad si s dítětem dát do obyváku krémový koberec :-N Pokud budou zítra ty bouřky, tak jedeme do Ikey.
Odpovědět
@baarca Já beru ten s kytkama a do obýváku se mi taky líbí s kytkama ty vlněný se dobře čistěj a Matýsek je už velkej, myslím, že tím nic nezkazíš, čas od času se vyčistí a je to ;-) fatboy modrej, proč ne? pro kluky prostě ta modrá barva je nebo mu vezmi kytkovanej v designoru ;-) ;-)
Odpovědět
jo a našla jsem snový světlo, jenže mi dneska poslali cenu :-( Půl melounu, hrůůůza
Odpovědět
Profilova fotka
a ona uz je Marianne s tema kuponama nebo ne? my byli v Ikei vcera, kupila jsem rucniky a jen tak zbezne omrkla, co je noveho
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Kytkovanej se mi děsně líbí, ale stojí skoro dvojnásobek, a to se mi nelíbí :-S Asi ty barvy ještě jednou půjdu obhlídnout. Ještě jsem uvažovala nad šedým, ale ten mi příjde už moc lesklý. Uka to světlo, prosím, prosím. To by mě zajímalo, jak vypadá světlo za půl melounu :-) @kristi Kupony jsou uz v Marianne Bydlení, v té normální Marianne budou na konci měsíce. Dneska dopoledne jsme ještě byli venku, počasí bylo akorát.
Odpovědět
Profilova fotka
Baru dik, ja spis budu cucet na ty slevy na hadry atd...
Odpovědět
baru: světlo mám naceněné v mailu, je to muránské sklo od firmy vistosi no, my tady nějaké muránské lustry už máme, takže nějakej rodinnej maječek už v nich uloženej je, ale půl mega je teda dost, ovšem, je božínkový!!!!! zkusíme si ho možná udělat menší, nebo nevím, no kolik teda stojí ten zelenej? ten kytkatej asi 10k myslím, ale slevou bude jen za 7,5k, to mi přijde únosný, každopádně, Amálce jsem ho už slíbila, byla se mnou v obchodě, jsem ti volala, že tam jdeme, ale jaksi jsi to nebrala kristi: hadry taky dobrý, ale já už bych to nestihla obejít, bude to blbé, máme se vracet 11 v noci z dovolené a v neděli chci jít pro koberec, hrnce...................pohovku, křeslo, no, nevím, nevím :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?