Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Já myslela kytkovanýho fatboye a teď si nejsem jistá, zda ty nemyslíš koberec ;-) Zelenej koberec je v rozměru 140*200 za něco přes 5k, takže sleva bude okolo tisícovky.
Odpovědět
kytkovanej koberec beru já Amálce a myslela jsem, že ty vezmeš kytkovanýho fatboye Matesovi ;-) Každopádně, pro Amálku myslím koberec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, kytkovanej fatboy je taky za nějakých 8k, zatímco ten jednobarevný za 5k. No, fakt nevím |-| Ale mám vybrané zrcadlo, konečně budu mít velké zrcadlo, ale ještě nevím, jak ho dopravíme |-|
Odpovědět
@baarca zrcadlo kde? nedovezou ho? já bych vzala kytkovanýho, tři litry vyděláš, lépe řečeno ušetříš jinde ;-) Já jak vždycky chtěla někde šetřit, tak jsme pak litovala, že to nebylo třeba úplně ono. My snad koupíme sedačku, křeslo, rolety, koberec pro amísku a možná nějaké světlo, i když, ty ceny..............
Odpovědět
@baarca kdo na rtom bude sedět? mates, nebo ty? páč pro něj je to velký, ne?
Odpovědět
@baarca čoveče nevím, jestli ten koberec nebereš malej? má obří pokjík
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Koberec malej nebude, zas ten pokoj není tak veliký a beru to spíš jen jako nějakou teplejší plochu na hraní. S autíčkama se bude stejně líp jezdit do plovoučce. Takže koberec bude na nějaké klidnější hry (pokud takové budou) a na to ten rozměr stačí. Fatboy bude na Matese jako křeslo velikej, to jo. Spíš taková batolecí sedačka i pro návštěvy :-) Nebo kopec na lezení a řádění. Ten junior brát nechci, to mi příjde, že by to za chvíli bylo naopak malé a dospělý by se na to neposadil. S tím kytkatým fakt nevím, bude mít v pokojíčku už i jiné vzory, tak aby to už nebyla moc divočina. A další problém mám s tím, že kytky se mi líbí nejvíc ty růžové a to jaksi nejde :-N Je to nějaké komplikované :-N A zrcadlo Ikea :-N Dělají v takovém jednoduchém dubovém rámu. Pozjistím po známých, zda by to někdo nenacpal do auta a kdyžtak objednám ten jejich dovoz. A koukala jsem tam na ten dětský nábytek - vzhledově se mi moc líbil, ale vadilo mi, že nemá žádné tlumení, nic. Už jen, jak to tam lidi zkoušeli, tak to děsně mlátilo :-S
Odpovědět
@baarca aha aha, tak u nás se zatím jezdí s mašinkou na koberci, takže já plánuju ten větší a to máme menší pokojíček ten nábytek ikea jsem taky viděla a už jsem to tady komentovala, ne ne a ne, zdá se mi nepraktickej na oblečení a tak, spíš jen na hračky možná by šel, ale zase se tam bude prášit, jak to není úplně dovřený tak co modrý kytky? ty jsou taky ťuťu my budeme mít na oknech nejpíš černý kytky, ale ještě nevím na 100% to je asi obrovksý zrcadlo, když ho nenarveš do auta, to nevím, kdo jinej by ho naložil, máte to velikýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata No, zrcadlo nevím. I když, jak na tím přemýšlím, tak jsme do toho našeho nacpali i tu obyvákovou sestavu a ta má 180cm a zrcadlo má mít 160cm, takže by se vešlo. Jen budeme muset nechat Matese na hlídání, ten by se už nevešel.
Odpovědět
@baarca si právě myslím, že to vaše auto je obrovský, že se tam musí vlézt ;-) kdybys potřebovala, tak ho můžeš nechat na chvíli tu, než si to přivezete a nebo nejlepší je vyslat muže, ať to doveze sám, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
achooj, vy teda jedete,koukam,ze se stale zarizuje.....my vybirame, Roba byl dneska na urade ohledne Pocernic, tak jsem zvedava, jak to tam s tim hlukem bude nebo nebude... supet tapety http://www.archdaily.com/73295/concre...
Odpovědět
@kristi ty jo, tak že byste stavěli nakonec v Počernicích myslíte? Ty jsou hezký, aspoň podle mě ;-) jojo, u nás se stále zařizuje a ještě nějakou dobu bude, takovej velkej byt dá práce šílený......... o penězích ani nemluvě ty tapety, za sebe ne ne ne, vypadá to jako beton (což se při názvu concrete není čemu divit, že :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@azafata vypadá to dobre, no. Snad to vyjde. Roba to vsechno poresil, bude sjezd z D11 primo do Pocernic, takze zadny objizdeni pres Cernak, pak jeste pred nama az k te dalnici to bude taky zastavene, takze se to odhlucni, pak maji delat jeste celou krizovatku D11 - Cernak - Ikea, tam by to melo byt taky cele nove takze uvidime, kazdopadne pro nas je to super krasny fotky mas na FB :-)
Odpovědět
No tak dobrý ;-) Jak je to veliký? Na D11, ale dalším exitu máme taky rozjednanej pozemek a rozjednáno máme i na chatě, tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
1500m to je, ale jeste se musi kousek prodat vedlejsi parcele na cestu ( ta je velika, ma to chlapik na prodej tak 10 parcel a jedina cesta lze pres nas, takze bychom i neco malo meli do zacatku asi) :-)
Odpovědět
no tak v tom případě můžete napálit cenu, když potřebuje cestu ;-) a nebo bych mu jí neprodala a aspoň by tam nestavěl ;-) my zítra skládáme zálohu na ten pozemek na chatě, ten má 1600m, takže na něm bysme v budoucnu asi něco postavili, teď zatím to necháme jako zahradu. No, ale ještě nic nemáme, tak jak se říká, nechval dne před večerem, musí se udělat dobrá smlouva, aby to zasíťovali a tak. takže je to ale u vás na dobrý cestě, že jo
Odpovědět
Profilova fotka
to jde takhle člověk na golf
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak to taky vyšlu Míru na golf :-D
Odpovědět
@kristi chjo, škoda, že nehrajeme :-(
Odpovědět
a my máme nábytek v obývááákuuu!!!!!!!!! a nakreslenje a spočítanej Amálčin pokoj, Baru, je to za kilo něco :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata gratulace k obyvaku a za pokojicek bych kilo teda nedala ani kdybych ho mela, to je silenost
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata To je super, že je nábytek. Co všechno tam máte? Cena za pokojík teda drsná |-| - z jakého materiálu to máš vlastně naceněné?
Odpovědět
@baarca No, právě, že je tam dost lakovaného, je to skříň, postel s knihovnou a šuplema a takový ty kostky na zeď. Jenže lamino neměli růžové a já jsem chtěla růžovou.......... Zas výhoda je, že to jde pak přelakovat příp. na jinou barvu. Postel je z lamina a šuplata lakovaná, skřín je taky lamino, ale s takovejma kytičkama jako. No, to je jedno, já jen, že ses ptala na tu cenu ;-) kristi: je to krásně navržený ale a moc praktický ;-) jo taky už máme vybrané římské rolety, ale teda cena taky drsná, to radši teda ani nebudu psát :-o Jojo, ženský, jak je ten byt velkej, tak je to v háji, všechno stojí strašně moc |-|
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Tak to jo, hlavne, ze se ti to libi a Amalce bude urcite taky a to ji jako vydrzi az do puberty nebo jak?
Odpovědět
@kristi je to skříň normální šatní až do stropu, ta stojí úplně nejvíc a ta jí určo do puberty vydrží, pokud budeme bydlet tady, že jo pak je to postel, ta má přidělanej peřiňáček a knihovnu k sobě a pod sebou dva šuplíky, tak to se použije taky nafurt a pak jsou to 3 kostky na zeď a jedna taková nika a pak ještě jedna skříňka na zeď a pod ní bude jednou stůl psací, zatím tam bude postýlka, takže myslím, že to může mít až do dospělosti, co se teda praktičnosti týče, samozřejmě, jak dlouho ten nábytek skutečně vydrží, to se ukáže
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se budu tesit na fotky teda, za jak dlouho by to melo byt hotove?
Odpovědět
@kristi no, nejdřív to musím objednat a pak za cca 6 týdnů........... ještě jsem nic neobjednala
Odpovědět
tady jsem vyfotila obývák, ale bylo moc sluníčko
Odpovědět
Profilova fotka
:-) pěknééééé
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) @azafata to jsem také natěšená na ten Amálčin pokoj ;-) Je to teda darda, ale zase když říkáš, že už jí vydrží nadlouho... Ty červený skříňky v obýváku jsou moc pěkný. Jak velký máte byt? Je mi to jasný, kolik velkej prostor sežere peněz...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?