Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
@alodi 155m holky, ty ceny toho nábytku amálčinýho jsou tak, že skříň 38, postel 25, pak ty kostky 12 a jedna skříňka ještě 10 nebo tak nějak, celý 90 + DPH dneska se to rozhodne, jak to bude, přijede ta firma znovu na konzultaci ono jako to co chci bych těžko pořídila levněji jinde a ikea by mi tam nesedla a než dát 40 za ikeu, to už radši za tamto no, uvidíme, budu vás informovat
Odpovědět
tady to je
Odpovědět
a ještě
Odpovědět
Profilova fotka
Cena se mi nezdá vůbec nijak nadsazená. Koukám,že ta skříň je normální velká vestavba. Jinak moc hezký návrh pokojíku,který vydrží Amálce několik let a jak jsi psala,je to lak,tak přední plochy se dají kdykoliv přelakovat (až to bude velká puberťačka). Já bych osobně nic dětského prostě nevolila. Toto je super.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata moc pěkný návrh :-)
Odpovědět
@jeniki89 oh, díky x-) x-) x-) dám jí tam dětský úchytky a ty se pak sundají a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
dobre to vypada, to jo.- taky bych chtela takovou skrin :-)
Odpovědět
@kristi však máš velikánskou, ne? v ložnici?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata to jo, ale jen pulka je moje a v ty my pulce jsou i uterky, rucniky, povleceni a jeste veci pro Miu
Odpovědět
@kristi no jo vlastně, to já vůbec nechápu, jak se tam vejdeš.................. já mám utěrky v kuchyni, jinak povlečení a ručníky mám taky v šatně, ale máme jí asi větší Amálčiny věci jsou zatím VŠUDE, což mě už neskutečně dere, proto chci honem tu skříň, věci se kupí a já šílím, jedna komoda Malm z Ikea nás skutečně nevytrhla.........
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja nemam ani tu satnu ze jo a to si predstav, ze mame dva bagy, 2 vozejky na golf, lyze jsou teda nastesti u tchyne,ale jinak mazec... ja kdybch uklidila tu skrin v OP, tak by se tam toho dalo, jenze me se taaaaaaaaaaaaak nechce ti to klidne nafotim, at vidis...aspon ale neskladuju zbytecne veci
Odpovědět
@kristi neuvěřitelný, já už teď nemám kam věci dávat :-o :-o :-o
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo, proste to nejak umim. Na pul roku do zahranici jsem taky jela s krosnou :-) opdoledne ti to nafotim
Odpovědět
je zas fakt, že já miluju prostor, takže máme doma místo nábytku NIC :-D My frčíme, papa holky
Odpovědět
já jela na rok taky jen s kufírkem, ale to je něco jinýho knihy, porcelán atd, to zůstalo doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kam zase letite?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mám prosbu, vy jste tady objednávaly rostoucí židličku STOKKE Tripp Trapp? Můžu se zeptat kde? Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@elis0909 Objednávali jsme v Německu http://babymarkt.de/, ale do Čech bohužel neposílají, takže jen přes někoho známého tam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky, tak my jsme dojeli z Rakouska a Mia je od vcera skolkarka, vsechno v pohode a zatim to zvlada skvele, tak jsem moc rada jinak u nas nic noveho
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? nam dopadl ten pozemek v Pocernicich a fakt budem stavet :-)
Odpovědět
@kristi jeje a ty pujdes do prace? do tech kabelek? hura, ze je pozemek, takze jste prodali pulku na tu cestu a zbytek postavite dum? my mame zaplacenouz zalohu na pozemek v tehive, tak uvidime, jestli dopadne ten
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata zatim ne, zatim na to neni....a asi na to nema ani nikdo jinej, pac tady furt ten obchod neni ;-) tak pockame zatim mame pozemek celej, uvidime, kolik toho budou na tu cestu chtit :-) uz mam nove album, tak se mrknete
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi To je skvělé, mrknu hned, co plánuješ. A školku zvládla Mia v pohodě? To je taky fajn. No, já zase můžu jen nahlásit, že je koupený koberec pro Matese.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a super domy mají v nové Marianne bydlení.
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca diky, prikoupim, zrovna ted tady procitam casaky ;-) super, ze mate koberec, tesim se na fotku skolka je ok, obcas rano zahlasi, ze tam nechce, ale ve skolce je pry skvela a hlasim, ze jedeme s kamoskou a detmi do Egypta, trosku strach, ale nic lepsiho za normalni penize jsme nenasly
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Já jsem taky byla překvapená, jak si Mates zvykl na jesličky, sice zaprotestuje, když ho předáváme, ale po minuty je v pohodě a když ho vyzvedávám, tak je samý úsměv. No, ten jeden den v týdnu je v pohodě. Musím pověsit v pokojíčku závěsy a pak nafotím. Ten Egypt zvládnete, jste holky šikovný.
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepsi je, ze mi pry Roba nebude moc kecat do niceho, povidal, ze ani na stavbu jezdit nebude, takze to bude vse na me....a samo na st. dozoru, ja budu jen vybirat, kontrolovat a komentovat :-D :-D :-D
Odpovědět
my máme taky koberec pro Amálku i pro nás, nějaké krámy ze Scan quilt, sedačku, dvě křesla, barvy a zítra ještě jedeme pro hrnce nakonec jsem vzala ten malej koberec jako Baru a úpřipadne mi malej, vághám, jestli ho nevyměnit.......... kristi, tak to je luxus, budeš mít dům podle svejch představ
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jste to, Evi, roztočili :-) Jakou sedačku? Do obyváku nebo na tu galerii nebo do pracovny? Mně ten koberec stačí, jak jsem už psala na autíčka je stejně lepší ta plovoučka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak vlastně bylo na dovče?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?