Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
to by me taky zajimalo, jak se vam v Italii libilo atd
Odpovědět
Elba super, pak dám fotky na facebook, my měli nákupní víkend, dneska jsem ještě pořídila 4 hrnce a dva nože, dalších strašně litrů v prdeli, ale zas je vystaráno Koberec si necháme ten malej nakonec, plovoučka mi ale připadne studená, zas na druhou stranu, na zemi nebude věčně, že sedačka je do salonu nahoru, hnědá kožená a dvě křesla kožený krémový
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, vy jste nakupci.-.... potrebuju uklidit, ale asi si najdu nekoho na generalni uklid, pac me to fakt nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Taky bych někoho potřebovala. Co chodím do práce, už opravdu nestíhám. Navíc s Matesem uklízet pořádně ani nemůžu. @azafata To jsi dobrá, žes to zvládla, já na tyhle akce nemám moc nervy. Do Voiva jsem zašla hned po 9 a to jsem tam byla sama. Jen pořád váhám na tím Fatboyem. Design Propaganda, kde ho mají, má slevy ještě celý příští týden, tak si tam v klidu zajdu a prohlídnu si to a uvidíme. A z koberce jsem nadšená, úplná travička x-)
Odpovědět
Profilova fotka
prave, jsem to rikala kamaradce a ona, ze prej jak jako nestiham? ja rikam, ze rano chodime cvicit, pak se snazim jeste MIu nekde utahat a pak uz se zase nechce mne, krome toho, kdyz je Mia se mnou, je to uklizeni k nicemu....vsak to znate, nekde zacnete a kdyz skoncite, tak muzete jet znova....
Odpovědět
no a proto mám uklízečku, 4-5 hodin týdně a je uklizeno ;-) tu pětistovku z rodičáku vžd\ck\ najdu a mám vystaráno, protože přesně, jak to není systematický, tak je to stejně na prd, vytírat s Amálkou např. nelze vůbec a když spí, musím vařit a taky si dát kopyta na stůl, že baru: tentokrát bylo všude pusto prázdno na těch nákupech, až jsem byla překvapená, ve Voivu jsme byli sami i ve dvě odpoledne a naši tam byli dneska dopoledne a to samý jediný, kde bylo lidu byl Potten a Pannen, ale dalo se, prodavačky v pohodě stíhaly, takže jsem v klidu vybírala všechno ostatní jsem měla už vybrané předem a ten nábytek jsme jen zaplatili, už bylo vybráno a sepsáno měsíc dopředu já myslela, že se z Itálie vrátíme až třeba v sobotu večer, tak abysme to stihli, nakonec jsme ojdeli lodí večer v šest a ráno jsme byli doma, chudák Petr jel celou noc, ale dobrý baru, Fatboye kup, vždyť si ho přeješ, do práce chodíš, tak korunka se najde a pak by tě mrzelo, žes ho nekoupila
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata njn Evi, kdyz ja uz nemam ani ten rodicak, ale jak rikas, u nas je to male, cca 2h by mi stacily, to mas za 300-400, takze pohoda
Odpovědět
@kristi já platím 100kč/hod a sousedky taky, jedna kamarádka dává NA FAKTURU 150kč/hod, víc by to být nemělo no jo, tak to je horší bez rodičáku, no, ale jdeš do práce teďka, ne? jak jde Mia do školky? nebo ještě ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nevím, zda se nakonec na toho Fatboye vůbec dostaneme - Mates má angínu :-( Měl od včerejška večera teplotu a nezabral ani Nurofen, tak jsem si říkala, že to už zuby nebudou, i když mu rostou trojky. Naklusali jsme k doktorce a vyfasovali sirup s penicilinem :-( Tak snad o víkendu by Míra pohlídal. Matese nikam tahat nechci.
Odpovědět
@baarca :-( :-( :-( fatboy jde i objednat poštou, co já mám info, ale Matýska je mi líto, tak ať to zvládnete ;-) Amálka posílá pusinku na rychlé uzdravení
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Matýsek děkuje za pusinku a určitě to pomůže. Jojo, jde to objednat i na netu, ale já chci ještě na živo porovnat ty barvy, to přecijen na počítači zkresluje. Teď pro změnu váhám mezi tím tmavěmodrým a béžovým.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ja vubec nejdu do prace ;-) jsme se tak dohodli doma.... at je Matyskovi brzo lip, no jo, uz je podzim
Odpovědět
Článek se načítá
@kristi aha a nebudeš se nudit?
Odpovědět
@baarca béžovej néééééé
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata tak ani ti ne: rano zavezu Miu do skolky, pak si jedu zacvicit, pak stihnu mensi nakup a neco obehat, pak vyzvednu v pul 1 Miu a je to.... a do toho budu stavet dum, takze nudit asi fakt neeee
Odpovědět
@kristi no to jsem nemyslela, že byses nudila doma na gauči, ale jestli ti nebudeš postrádat ten pracovní proces jako, já se nenudím, ale přesto se mi po práci stýská nebo další mimi bude?
Odpovědět
Profilova fotka
neeee, tak ani takhle mi to nevadi, ja uz jsem doma tak dlouho, ze mi to fakt neprijde.... a dalsi bude, az bude dum, furt mi to casove vychazi presne tak, jak jsem chtela :-)
Odpovědět
@kristi kdy začínáte se stavbou?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata tak to vubec netusim
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne fakt nespechame
Odpovědět
to bych asi nevydržela, já když něco, tak to chci hned :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
hned to nebude,ani kdybych chtela...zitra mam schuzku s architektem, tak uvidime, zda si sedneme a vrhneme se na to
Odpovědět
@kristi tak pak nahlaš výsledek my budeme stavět tak za dva, tři roky počítám, zatím to nemáme ujasněné, chceme sice takovej jako dům na léto, ale jeden nikdy neví, tak abysme ho neudělali zbytečně malej
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dam vedet, co jsme vymysleli a zda je to za tu cenu vubec realne
Odpovědět
za jakou cenu? projekty bejvaj drahý, to jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak o cene za projekt jsme se zatim nebavili, nejdriv posle nejaky navrhy a pak uvidime, zda se pustime do spoluprace. Ale sedli jsme si skvele, sdilime stejnej vkus, tak uvidime, s cim prijdou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, a koho máte na ten projekt vybraného? Včera jsme měi krizi, mně taky bylo blbě, Matesovi sice povolila nemoc, ale zase ho začaly brát zuby... No, fakt nic moc. DOufám, že do konce týdne sesbírám sílu vyrazit do města.
Odpovědět
My včera podepsali kupní smlouvu, takže máme novej pozemek, jupííí
Odpovědět
Profilova fotka
@baarca http://www.europrojekta.cz/ @azafata a kterej teda? v Tehove? gratulace velika
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi Tak třeba něco takového by se mi líbilo http://www.europrojekta.cz/index.php?... :-) To jsem zvědavá, co ti vymyslí. @azafata Taky gratuluju a taky by mě zajímalo, kde :-) Teda, já z vás dostanu komplex :-) , u nás by na tohle asi nebyl elán a finance už vůbec |-| Mates je už celkem dobrý, jen jsme bohužel po těch ATB museli bojovat s průjmem, ale i ten je zažehnaný. Spíš je problém ho teď udržet v klidu, protože už chce normálně běhat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?