Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak na Vaclavaku otevreli novej obchodak Van Graaf, maji tam super veci - hodne znacek dohromady, jako Hilfiger, Boos, Joop atd, super ceny. Roba si tam silene moc nakoupil, ja zatim nic, pac ja na to musim mit klidek
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste,zensky? tenhle je uzasnej...akorat by mohl byt o 3 levnejsi http://www.sreality.cz/detail/prodej/...
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsme si dneska museli jen koupit zavesy, pac nam fakt desne sviti do loznice i pres ty rolety - pro priste uz vim, ze jedine black-outovy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, celý víkend jsem byla venku. Bylo fakt nádherně, tak jsem byla na bruslích a dneska odpoledne jsme se s Matesem popelili na pískovišti. O závěsech mi nepovídej, M. přidělal tyč a já dneska chtěla z koupené látky ušít ty závěsy k Matesovi, bo se nám tím světlem fakt budí. Myslela jsem, že jen založím vršek a spodek, jenže jak jsem rozbalila látku, zjistila jsem, že bych musela začišťovat i boky :-S Což fakt už asi nedávám, takže se vypravím znovu do Ikey a nechám si to ušít. Dům pěkný, to jo...
Odpovědět
Ovšem, to je barák............. x-) x-) x-) x-) x-) Baru: snad pořídíš, já tam chtěla nechat něco ušít a řekli mi, že jen, když si to objednám u koupi látky. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Evi: s tím počítám, že jí budu muset znovu koupit. Tu, co mám, využiju třeba na nějaké poštáře nebo přehoz přes postel. Určitě se neztratí. Dneska se vypravím asi do Letňan, chci tam kouknout i na jiné věci, tak kouknu, zda nemají nějaké hotové závěsy v Kice a když ne, tak Ikea.
Odpovědět
Profilova fotka
my koupili tyhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... v te sedive, neni pres to vubec videt, spali jsme jak nemluvnata
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám na ten barák...ten je x-) Taková vana, co je v té tmavé koupelně, by se mi taky líbila a nejen ta :-D Zato ta druhá "barevná" koupelna je děsná. Vůbec se k tomu domu nehodí, kdo to vybíral ty obklady? :-p
Odpovědět
Profilova fotka
alodi, to vubec netusim,myslim,ze je jako pro deti,proto ty obklady...nebo pani mozna meal jinej vkus nez pan, tak si to nejak podelili
Odpovědět
Profilova fotka
asi to tak bude :-D To je pak průser, když si každej s jiným vkusem zařizujou dle svého jednotlivý místnosti :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, no.....vsak se to da predelat, vid....ale ta cerna je uzasna
Odpovědět
ahojky, my nějak nestíháme :-| ale už jsme skoro zabydlený v obýváku, máme od včera už i pohovku x-) Kristi: vy uvažujete o tom baráku?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Evi, my si nechavame otevreny dvere
Odpovědět
mně by se líbil moc a říčany taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, no.....nebo kdbyste nekdo vedel o pozemku nekde v Ricanech nebo u Rican, tak dejte vedet
Odpovědět
ahoj, kristi, ze se do toho micham, my utekli ze svetic, zustante v praze!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kristi, omlouvam se, ze vstupuju do vasi diskuze, ale vsimla jsem si odkazu na ten uzasny dum v Ricanech :-) My stavime kousek od Rican, v Lounovicich, ale to uz je na vas mozna moc daleko - ale je to tam super, okolo priroda, Ricany kousek autobusem, do Prahy vlakem. Ale pozemky tam porad prodavaji, tak treba pro inspiraci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@parisienne moc dik za tipa - ja jsem si vysnila dum, co ma delsi stranu 23m, tak to aby to byl poradnej pozemek..... @_monique no jo, ale v Praze barak nepostavim, no.....Ricany jsou furt jeste malomesto mi z toho jebne vazne uz, clovek nevi co by
Odpovědět
@kristi Říčany bych brala, ale něco " u Říčan" atp už néééééé, to už radši dál od Prahy, ale do města, kde člověk všechno má, já nevíém, Dobřichovice, Černošice................... nebo na týhle straně teda ty Říčany, Stránčice........
Odpovědět
Kristi, ale říkalas, že máte pozemek v Počernicích, to by bylo skvělý, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ten jako neni nas, je firmy.....ale dalo by se....ale tam je to fakt docela blizko te dalnice...
Odpovědět
takže spíš ne?
Odpovědět
Ahojte, asi po sto letech zase nahlížím... Kristi: co ta Azalea? jsem postřehla podle alba, že to stopro kupujete? něco špatně tam? a teda přiznám se, ač krásnej projekt, tak sama jsi říkala ,že nic jiného než Vinohrady a že nikdy ne už dům mimo Prahu, takže vstoupíte do stejné řeky podruhé? ;-) Jo, holky, nemáte tip na někoho konkrétního , kdo dělá střešní pergoly na terasy? tchánovci mají nové bydlení a tohle je tam potřeba, tak jsem slíbila,že se poptám...díky.
Odpovědět
..až moc času trávím na chatě, samozřejmě ne pergola, ale markýza.. 8-)
Odpovědět
kristi - barak je fajn, ale vzpomen si, jak jste se radi vratili do prahy....ja si to ted fakt nemuzu vynachvalit a barak mi to nenahradi... v lounovicich mam kamaradku a never, kdyz tam byla zapadana celou zimu, tak jsem ji fakt litovala. a spojeni do prahy nula, pokud nemas auto jinak souhlas s azafatou, lepsi mesto dal od prahy nez vesnice za prahou. ricany jsou fajn, ale neco u rican uz skoro jako ty cercany...
Odpovědět
Profilova fotka
@kristi pozemky u nas jsou relativne velke (vsechny jsou nad 1.000 m2) a vetsina z nich je spis obdelnik, takze treba by to slo ;-)
Odpovědět
@morusa my máme od firmy proklima
Odpovědět
@azafata Díky ;-) předám dál.
Odpovědět
je tu teda zvláštně mrtvo.......... kdeste?
Odpovědět
Profilova fotka
furt nekde, Evi...momentale jsem dneska zbalila Mie kufr a poslala ji na tyden k babicce, takze uz mam hodinu uklizeno a nikdo nedela znova bordel, fakt krasa....ale nuda trosku bez ni
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?