Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

30. pro 201377830
  • Kristi: jsem ti říkala, že je to zadarmo 😉 Pak pak to hned hoď do alba, ať můžem mrknout.

Holky, u nás teda masakr doma, ráno jsme tam ještě zůstaly, neb jsem šla s Amískou na 11 k mudře, ale teda prach a bordel úplně všude a to je celý obývák a jídelna vystěhováno. Když jsme přišly od mudry, popadla jsem jen rychle kočár a autosedačku a evakuovaly jsme se k našim, myslela jsem, že půjdeme večer dom, ale prej to nejde, tak mi Petr přivezl věci a zůstáváme tu.

Mají hotové pokládky trámů jedním směrem, zítra druhej směr, středa desky na to a pak už nevím. Jsem na to zvědavá. V pátek jedem zas na chatu dělat med, jako my se nenudíme.

Baru: fotka stolku? Jestli je pořádnej, tak přežije i autíčka. Jak vlastně jesličky?

• jasne, ze hodim.....a jdu ted napsat do toho oooox.com, abych vedela, na co se pripravit

• tak navrhy nemam jeste ale uz mam ceny, na to,zeje to Sykora tak supeeeeeeeeer

• Sponzor fóra
  • a????

• a jdu se tam na to zase v pondeli podivat 🙂 jinak 124 a 157tis. Kc

• co všechno je v ceně? předpokl. nábytek bez desky, včetně kování, úchytek atp ve vysokém lesku? nebo vč. desky????

• vc. desky, DPH montaze atd. Bez drezu, baterie a vest. kose...ta druha cena je s barem a s vic serepetickama

je to v lesku, ale nejakym novym, jako bys dala dolu barvu a pres to sklo

• tady je to malicko videt
    http://www.sykora.eu/crystal.html

• no tak to je mooooc hezky

z ceho je deska? jsou tam hodne supliky?

• deska je klasika, ale 6 cm 🙂 ja na kamen kaslu

supliky tam jsou 2x 60 ( ale jedno celo) a jedna 90 cm, skrinka na drez, na mycku a jeste mala 30 vysouvaci na lahve. Pak by tam mely byt 2 vys. skrine - na lednicic a na troubu. + 3 male horni skrinky na digestor.

ostrov by mel mit hloubku 90-100 cm, z druhe strany melke skrinky + bar

• a šířku ostrov?

šulíků bude vydatně, to je dobře, vysokábude lednice a trouba, jo? nebo špajzovka taky?

• spajzovku nemam.

ostrov by mel byt 230 cm dylku 🙂

• ty jo, tak to bude mega ostrov 😉

krása 😵

• tak on bude jednou stranou pri stene, snad to tak obrovsky pusobit nebude

• máma si teď postavila ke stěně 210 ostrov 90 hlubokej

• Sponzor fóra
  • kecám, 180 má

• ja uvidim, bud tam bude na konci ta 30cm skrinka na lahve nebo ta tam nebude a ostrov bude jen 200

• bez dřezu?

• s drezem. zleva od zdi - 50cm drezova skrinka, 60 cm mycka, 90 cm suplik a pak ta 30 cm vysuvka na flasky 🙂

• tak na to jsem zvědavá, i když, vlasně to tedy bude poloostrov?

• ano, ano....proste vedle drezu hnedka zed

• tak to se těším!

my máme už patro postavené, jde po tom chodit, v pátek udělají podlahu, dneska elektrika a sádrokartony

• Evi, to jsou rychlíci. Hlavně, aby taky po sobě dobře uklidili, co 🙂
    Kristi, nemáš už plánek? Jsem zvědavá ...
    Já teďka jsem ráda, že jsem ráda. Přecijen ty dva dny, co jsem v práci se poznají a ty zbývající pořád trajdáme s Matesem povenku. Příští týden frčíme na dovču a potom bychom se třeba mohly zase srazit, co říkáte.

• jsem pro sraz vsema deseti 🙂

@baarca planek nemam, bude v pondeli

• mejte se, my valime ke tchyni, zitra mame tu svatbu....a kdyz bude hezky, dorazime az v nedeli

• Tak si to užijte 🙂

• tak už mám poloosazenou terasu a domluvenýho malíře 😉

• a kde jsou fotky????

my se meli super 🙂
    fotky jsou na FB

• moje taky 😉 na tvoje jsem koukala, jak už je miuška veliká!!!! ty šatičky jí moc slušely

• mooooc peknou kuchyn asi budem mit teda 🙂 🙂 behem dneska mi snad posle navrh

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Články od našich partnerů
    Levnější stín s venkovní roletou VELUX
    Ulehčete si rekonstrukci střechy se Zlatou taškou
    Plotový systém nahradí klasickou zeď
    Archiv článků od partnerů