Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Kristi: jsem ti říkala, že je to zadarmo ;-) Pak pak to hned hoď do alba, ať můžem mrknout. Holky, u nás teda masakr doma, ráno jsme tam ještě zůstaly, neb jsem šla s Amískou na 11 k mudře, ale teda prach a bordel úplně všude a to je celý obývák a jídelna vystěhováno. Když jsme přišly od mudry, popadla jsem jen rychle kočár a autosedačku a evakuovaly jsme se k našim, myslela jsem, že půjdeme večer dom, ale prej to nejde, tak mi Petr přivezl věci a zůstáváme tu. Mají hotové pokládky trámů jedním směrem, zítra druhej směr, středa desky na to a pak už nevím. Jsem na to zvědavá. V pátek jedem zas na chatu dělat med, jako my se nenudíme. Baru: fotka stolku? Jestli je pořádnej, tak přežije i autíčka. Jak vlastně jesličky?
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, ze hodim.....a jdu ted napsat do toho oooox.com, abych vedela, na co se pripravit
Odpovědět
Profilova fotka
tak navrhy nemam jeste ale uz mam ceny, na to,zeje to Sykora tak supeeeeeeeeer
Odpovědět
a????
Odpovědět
Profilova fotka
a jdu se tam na to zase v pondeli podivat :-) jinak 124 a 157tis. Kc
Odpovědět
co všechno je v ceně? předpokl. nábytek bez desky, včetně kování, úchytek atp ve vysokém lesku? nebo vč. desky????
Odpovědět
Profilova fotka
vc. desky, DPH montaze atd. Bez drezu, baterie a vest. kose...ta druha cena je s barem a s vic serepetickama je to v lesku, ale nejakym novym, jako bys dala dolu barvu a pres to sklo
Odpovědět
Profilova fotka
tady je to malicko videt http://www.sykora.eu/crystal.html
Odpovědět
no tak to je mooooc hezky z ceho je deska? jsou tam hodne supliky?
Odpovědět
Profilova fotka
deska je klasika, ale 6 cm :-) ja na kamen kaslu supliky tam jsou 2x 60 ( ale jedno celo) a jedna 90 cm, skrinka na drez, na mycku a jeste mala 30 vysouvaci na lahve. Pak by tam mely byt 2 vys. skrine - na lednicic a na troubu. + 3 male horni skrinky na digestor. ostrov by mel mit hloubku 90-100 cm, z druhe strany melke skrinky + bar
Odpovědět
a šířku ostrov? šulíků bude vydatně, to je dobře, vysokábude lednice a trouba, jo? nebo špajzovka taky?
Odpovědět
Profilova fotka
spajzovku nemam. ostrov by mel byt 230 cm dylku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo, tak to bude mega ostrov ;-) krása x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak on bude jednou stranou pri stene, snad to tak obrovsky pusobit nebude
Odpovědět
máma si teď postavila ke stěně 210 ostrov 90 hlubokej
Odpovědět
kecám, 180 má
Odpovědět
Profilova fotka
ja uvidim, bud tam bude na konci ta 30cm skrinka na lahve nebo ta tam nebude a ostrov bude jen 200
Odpovědět
bez dřezu?
Odpovědět
Profilova fotka
s drezem. zleva od zdi - 50cm drezova skrinka, 60 cm mycka, 90 cm suplik a pak ta 30 cm vysuvka na flasky :-)
Odpovědět
tak na to jsem zvědavá, i když, vlasně to tedy bude poloostrov?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, ano....proste vedle drezu hnedka zed
Odpovědět
tak to se těším! my máme už patro postavené, jde po tom chodit, v pátek udělají podlahu, dneska elektrika a sádrokartony
Odpovědět
Profilova fotka
Evi, to jsou rychlíci. Hlavně, aby taky po sobě dobře uklidili, co :-) Kristi, nemáš už plánek? Jsem zvědavá ... Já teďka jsem ráda, že jsem ráda. Přecijen ty dva dny, co jsem v práci se poznají a ty zbývající pořád trajdáme s Matesem povenku. Příští týden frčíme na dovču a potom bychom se třeba mohly zase srazit, co říkáte.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem pro sraz vsema deseti :-) @baarca planek nemam, bude v pondeli
Odpovědět
Profilova fotka
mejte se, my valime ke tchyni, zitra mame tu svatbu....a kdyz bude hezky, dorazime az v nedeli
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to užijte :-)
Odpovědět
tak už mám poloosazenou terasu a domluvenýho malíře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde jsou fotky???? my se meli super :-) fotky jsou na FB
Odpovědět
moje taky ;-) na tvoje jsem koukala, jak už je miuška veliká!!!! ty šatičky jí moc slušely
Odpovědět
Profilova fotka
mooooc peknou kuchyn asi budem mit teda :-) :-) behem dneska mi snad posle navrh
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?