Chceme v Praze koupit byt. Máte rady, tipy, triky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chceme v Praze nebo blízkém okolí koupit byt, máte nějaké zkušenost, rady, tipy a triky na co si dát pozor, kde shánět, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Evi, to asi jo......nechceme se nikomu ukazovat a soukromi nam bude nadevse :-)
Odpovědět
@kristi dělají se plaňky, který se kládaj tak, že přes ně není vidět z žádnýho úhlu, ale naopak ven vidět je
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata ja vim, ale furt se to musi obcas natrit, tedy pokud nejsou plastove.....myslim, ze stejne k tomu domu bude nejlepsi ZED
Odpovědět
Jo natirat se asi musi, resp. urco musi
Odpovědět
Profilova fotka
jeste se mi libi tohle, ale to bude raketa
Odpovědět
@kristi jo, to bude asi mastny, ale kraaaasa
Odpovědět
Profilova fotka
No, tohle se mi taky libi, ty kameny. Nekde jsem to nedavno videla v realu, ale uz se nepamatuju kde. My uz mame doma matraci, Mates jiz zboznuje a neustale po ni skace :-D A postel dorazi zitra vecer, byla jsem prekvapena, jaka to je rychlovka. Kdyz si vzpomenu, jak jsme na vsechno do bytu cekali tak 2 mesice minimalne... Jen jsem teda zvedava, zda i pochopi, ze to je dobre i na spani :-N Jinak jsem nejaka vyrizena, Matesovi rostou petky, jenze u nas to je tak mesic na jeden zub minimalne. Nastesti jsme prekonali obdobi, kdy nechtel usinat, ale zase se pro zmenu probouzi brzy rano. A ja nemuzu vecer zabrat, protoze dvojka uz pekne v brise radi, tak toho moc nenaspim :-S Ale uz jsem si udelala radost ve slevach a nakoupila na dvojku par hadriku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my máme takovou "menší" zídku z gabionu, je obecně děsně drahej, a to nejsou ani skládaný kameny, to by bylo jednou tak drahý a nejlíp to vypadá obrostlý plazivkou, která v zimě opadá a půl roku jsou kameny vidět a v létě je to nádherně zelený ;-)
Odpovědět
@baarca sikulka, ja taky neco pokoupila ve slevach ;-) Matraci si dovedu predstavit, Amalka zase shazuje polstare a polstrovani sedacky, dela si z toho schody a vylejza nahoru a seskakuje dolu, uz chapu, proc mi radili nekupovat lamelovej rost :-D Chodim ted na skoleni do prace a jako, nehrnu se tam
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsme se vratili z hor a nejradsi bych zase jela, pac to bylo super, lepsi jak vloni...fotky jsou na FB :-) jinak nas arch. uz byl na st. urade a zatim vse v poradku, rovna strecha povolena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky jela na hory, hnedka. Zítra si alespoň uděláme nějaký výlet. Postel už je doma, doufám, že se o víkendu dostanu k tomu jí nějak nafotit, ať to sem můžu konečně hodit.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata tak druhy,Evi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@kristi bude, ale casu dost ;-) A je jeste prcek Skvely, ze to zatim vychazi, to vypada, ze stavet zacnete v dohlenu, jupii x-) x-) @baarca no a prvni dojmy? Jak se mu libi? Uz na ni skace?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata Skáče, skáče... je z ní nadšený. Jen fakt nevím, zda jí bude brát jako skvělé hřiště nebo i na spaní :-D Ale zatím je čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jj, vidim to na leto, nicmene do zimy urcite bydlet nebudem, coz se nepodela, do jara to snad stihnem :-)
Odpovědět
@baarca zatim je cas, je jeste malej, tak at. Ni ma zatim hriste, ja si vubc nedelam iluze, ze by snad Ami letos spal ve. Velky posteli, ona si snad sama rekne "jednou" ;-) snad to tedy nebude za pet let :-D @kristi no to je rychlost ale!!!!! A co byt, budete prodavat, nebo pronajimat? Ty jo, tak to budem brzo skoro sousedi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata prodavat, jinak jsme nahrany ;-) ale ono se to da, kdyz to neprestrelis. tak kdyz to dela vsechno jedna firma a mas tak nejak vse vybrane, tak se to pry da :-) takze ja doufam
Odpovědět
@kristi a prodate ho hned, nebo az postavite a prestehujete se? Stavet bude jedna firma, nebo u kazde neco? Uz mate vybrano?
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata nejlepe tak nejak hned na jare/lete, pri nejhorsim pujdem nekam do najmu. Stavet bude jedna firma, na to nemam nervy to nejak moc resit, takze predbezne mame jednu od znamych doporucenou ;-)
Odpovědět
@kristi tak to je dobry, ze si vsechny ty prace poresej oni, v tom vidim vyhodu, my jak tady resime reklamace s tema a tamtema, to je des bes, jedni svadej chyby na druhy a ze po tom co tamti a je to na houby pekne........ Na jare uz prodate jo? Ty jo, to je za chvili......... Ja ted obkukovala nejaky byty zase a lidi nevedej, co za to chtit, zejtra taky jdeme na jeden, ale pri prepoctu na metrovou cenu je to taky dost, blazni
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata jj, je to dobre, ja bych to subdodavatelsky nechtela..... my dneska mame 5 let od svatby, to to letiiiiiiiiiiiii
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, jak se mate holky? my jsme byli ve Spindlu, takze pohodicka. Meli tam v hotelu peknou koupelnu a zjistili jsme, ze absolutne nechceme nejaky hranaty wc, desne blbe se na tom sedi
Odpovědět
@kristi my máme hranatý a sedíme v poho :-D :-D :-D Dvě máme normální, ale jedno jsem hranatý fakt musela mít, je výstavní x-) x-) x-) máme se fajn, počasí se umoudřuje, tak můžeme lítat venku a hurá, konečně a vybrala jsem byt ke koupi, už se nám tvoří smlouva, bude novej, na hájích, 40m, hotovej 2012
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata gratuluju k bytu :-) no, ja po tech hranatych stejne netouzila, takze je mit nebude, ovsem i tak to bude problem vybrat :-| budu muset skocit na nejaky veletrhy atd
Odpovědět
@kristi spis do nejakyho velkyho studia, kde maj ruzny znacky a tak..... Ja vybirala dost slozite, za katalogu, pak jsme si to objizdela nazivo az mi z toho sla hlava kolem, moje povaha s touhou po dokonalosti v tomhle neni zrovna nejpohodlnejsi :-o a ten sprchac, to mi dalo zabrat teda!
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim, taky to nebudu mit jednoduchy, zkusim koupelny Ptacek a nejaky obchody, libi se mi ta rada od Jiky - Cubito http://www.jika.cz/servlet/portal?cod...
Odpovědět
@kristi to je ten nas hranatej :-D mame k nemu i vanu a umyvadlo
Odpovědět
Profilova fotka
@azafata mne teda moc hranatej neprijde, asi si k vam bude muset skocit na malou, at si ho osedim :-)
Odpovědět
@kristi jak jiz nazev napovida, cubito........ No, ses srdecne zvana, muzes ho zkusit nazivo ;-) hranatej je i dost podle me, ald o roh se do zadku neprastis, to zas ne :-D
Odpovědět
Ahoj Kristi, dobrou zkušenost mám s showroomem Laufenu na Pavláku, nechají Tě v klidu si vybírat a všechno zkoušet, v případě potřeby poradí, loni jsem se tam s klientkou téměř ubytovala na 2 hodiny 8-) Všechno jsme si proměřily ze všech stran a rovnou kreslily možné varianty...a myslím, že je spokojená. Mamka má Laufen záchod s pomalu sklopným prkýnkem a je s ním moc spokojená. Monča
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?