Kanadské sruby a zkušenosti s ním.

Zobraz úvodní příspěvek
Ahooj tak chceme stavět teda nechat si postavit kanadský srub...máte ho někdo? vaše zkušenosti co ano či co ne, jaká jsou negativa.....? Dík
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 Evi, nech ho, at si to prohlídne, třeba ti zafunguje... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk :-D no to máte chladněji o 1 st :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@esmeralda2 NO to mi hlava také nebere... tu all - tak naše uřednice bude hledat souseda přes ministerstvo,,, a pak to bude vbyvěšeno pro jednoho nedohledatelného člověka jako veřejná věc :-D to je fakt brutus,,, než čovku postavíme, povede kolem kanalizace :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha neskutečnééé :-(
Odpovědět
@esmeralda2 díky za gratulace, ale možná sis to spletna s někým jiným, my s úředníky co se týče baráku problémy neměli :-) @kasha díky Karin, zbytečné nervy to zase byly... :-) a těším se až se budeme rozplývat nad tvojí fotobankou :-) :-) a čtu, že jste si zase mákly.. to aby jsi měla nějakého soukromého maséra, ;-) vlastně ty nepotřebuješ vůbec posilovnu :-) @petrfrenk dík za útěchu, také jsem četla , že v Kanadě staví krby nebo komíny? -( teď nevím ) ze dřeva a nemaj žádný problém... @berger2 taky dík a hlavně vaši chválu musím tlumočit manželovi, aby všechna sláva nebyla na mých bedrech. To on hlavně všechno zařizoval a hlídal stavbu a nervoval se a teď tu spí s pejskem v sedačce jak zařezanej. :-) Ještě vám musím nafotit mou předzahrádku před srubem, jak už mi to tu kvete. Tu jsem zakládala už při stavbě :-) Tak hezký víkend. Iva
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi tož tak na tu předzahrádku se těšíme :) a ano, mám soukromou posilovnu na čerstvém vzduchu :-D Za chvíli budeme mít tyto stránky obsáhlejší než je kniha od p.Koudelky :-D Krásný víkend :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky chci předzahrádku vidět !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 ale ona tam už je :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@kanavi nespletla, ty problémy s úředníkem máme my, válčíme o stavební povolení od konce července 2010
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já prošla ta alba jak Ivči, tak Morany a jsem z toho úúúplně rozhozená :-D nádhera...... už aby taky.. no nic, zpátky na zem- DNESKA ZALÉVÁME DESKU ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha A jo, já se nějak u Ivy zasekla u těch cestiček s porfyrem kolem domu, že jsem to nějak přehlédla. Normálně nadrzo, si dovolím ty cestičky obšlehnout :-) My ten kamen máme na obložení, tak ho použijeme i takto a díky tomu obsypu to nebude až tak drahé.Když budou jen "šlapáky".
Odpovědět
@esmeralda2 jo já to špatně pochopila, To vím, že máte problémy a přeju ať se brzy vyřeší. Pa @morana128 klidně obšlehávej. my původně mysleli taky , že to budou kameny na pevno a pak jsme to takhle vymysleli, ten porfyr je akorát silnější, než ten v betonu. @jptn dneska zaléváte desku - za chvíli bude barák - na přesrok zahrada - :-) ;-) :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kanavi No už aby... synek tady už plánuje úpravy... tak jsme říkala, hlavně až u toho nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ty kameny jen tak leží v té vrstvě štěrku? Je mi jasné, že bychom z té palety vybraly asi ty nejsilnější. Tohle bychom udělali jen na té straně domu, kde se nechodí, tam kde se podél domu jde ke dveřím-to je kousek, tak tam to zabetonujeme. Ale tam ,kde pohyb není, mi to příjde škoda peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to dočtu až v pondělí :-) Běžím ...Prvně oočkovat pejska, pak zadělat na české buchty s makem-synáček přijede mamince na víkend :-D :-D Přeji hezký pracovní i nepracovní víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
@morana128 tobě taky :-)
Odpovědět
@morana128 kameny jsou podsypány pískem, aby se nehýbaly a pak je to zasypáno kačírkem - buchty bych si dala a s mákem miluju nejvíc :-D Taky hezký víkend - Čauky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak máme zalito. :-) .. mix tam prý zapadl až po nápravu a museli shánět traktor- si tam s námi užili =-) .. a ještě mi udělali fotky a pošlou mailem.... večer tam jedu no kontrolu ;-) A příští týden si ji přijede převzít výrobce roubenky, tak snad to klapne!
Odpovědět
@jptn a já myslel, že mixy si nejvíc užily u nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pavelk nj tak hlavně, že to chlapi zvládli, nejdřív tu překopnutou vodu, ted zase zapadlej mix.... na nás budou vzpomínat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pebija ahojky,také tě vítám mezi námi:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak někdo vdolky, někdo desku, já perníčky,, upekla jsem velikonoční perníčky,ale zdobit nebudu :))) krásný víkend všem! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrfrenk No, myslím že to splavnění není až tak práce pana hejtmana, ten přišel až po... Cestou ze staviv k nám chybí dodělat jeden jez :-N A pak ;-) ;-) počítám s tím, už plánuji kde necháme ve městě auto( přístav už je hotov) a dál ke srubu jen člunem. Už žádné serpentýny autem v lese! @kanavi také plánuji šlapáky místo cestiček, tak to mám asi dobrý, jelikož mi máme všude místo zeminy písek. Tak nemusím podsypávat :-) Akorát mi v tom zase nic moc nechce růst. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ahojky :) tak jsme zase malinko pokročili :) zateplování ateliéru,,, počasí náramné :) malinký sněhuláček sice byl, ale brzy padnul :))
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha Šikulkové! Pomalu, ale jistě vám to pěkně pokračuje :-) :-) A kde se vám bere ta voda ve sklepě? ... My už máme skoro komín, jen ještě ukončovačky nahoře. Doufám že nepřijdou žádná mračna, než se dostaví klempíř. Kominík mě potěšil, prý komín nemusí být až přes hřeben, je nějaká normá 10st. sklon od hřebene. To je skvělé, neboť my ho máme už tak nad střechou dost vysoko.
Odpovědět
Profilova fotka
@sonafa :) zase jste nás předběhli,, komín máme už půlroku, jenže ještě netrčí nad střechu :-D,,, a voda - kdybychom to věděli, byli bychom rádi,,, zatím nemáme možnost to vypozorovat, ale ještě nemáme zaizolováno a i v biotopu se zvedla hladina... :) to all: byla jsem jsem podruhé na panu Duškovi - Čtyři dohody, to fakt nemá chybu! Neskutečné!! a přístí týden je v Praze pan Coleman (nevím jak se to píše), velký badatel, který bude vyprávět o Májském kalendáři,,, kdyby to bylo blže, neváhám :) Tak super týden,,, bude teplučký, tedy se bude dařit všem kdož budují. :-D na nás je to počasí příliš dobré, tedy odpočíváme :-D,, kk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, přišla jsem si do práce odpočinout :-) Celý víkend práce-ale tři pole plotu už stojí na svém místě!!! Počasí musíme využít, bude se bagrovat , tak ať je sucho a bagr nám nezrajtuje zahradu víc než bude třeba . Jinak kulturu závidím, já tenhle víkend zvládla jen číst a to ještě nic moc, mám rozečteného nic moc lehkého a mé soustředění neustále venku rušily kočky s hafanem. Pořád mne otravovaly :-) No a večer, večer to bylo tak 10 minut snahy a už jsem spala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak my budeme tento týden asi očekávat převzetí desky.... jo a ted o velikonocích budeme betonovat sloupek pro elektřinu.... @morana128 také večer takhle " čtu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
DOBRE RANKO :) jojo přes týden se dobře odpočívá a moje čtení vypadá stejně :))) a to jsem si myslela, kdysi, že 3 hodiny denně ve vlaku mohu studovat a číst,, haha,,, houbelec,,, chrupuškám si :) @jptn přeji hladké přejímání!!!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kasha díky, ještě nevíme, kdy to proběhne..... a v dopravních prostředcích se chováme asi stejně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?