Stavba do 25m2 na pozemku rekreacni chaty

Zobraz úvodní příspěvek
Chtel bych se zeptat zda je mozne postavit stavbu do 25m2, ktera bude splnovat podminky stavebniho zakona (vyska, vzdalenost od hranice pozemku atp.) navazujici na rekreacni chatu. Jednalo by se o technicke zazemi (koupelna, wc, sauna). Uzemni plan dovoluje stavbu rekreacnich chat do zastavene plochy 36m2. Chtel bych tedy postavit 36m2 na stavebni oznameni a pozdeji k tomu pristavet prave tech 25m2 na ktere neni potreba zadne povoleni nic. Je to mozne takto realizovat? Ve stejne lokaci to ma takto jeden objekt udelany, akorat misto technickeho zazemi je kryta terasa.
Odpovědět
1
2
@puhelin "Pokud budu mít písemný souhlas od souseda mohu začít stavět, nebo se k tomu musí vyjádřit stavební úřad?" Odpověď je ne se souhlasem souseda stavět nemůžete ikdyz je to stavba do 25m². Takže je logické že to musi řešit s úřadem a žádat o výjimku. Tazatel řeší to že když mu to soused povolí že by to dál na hranici sním že by se vyhl úřadu. Další věc je odstup mezi budovami. Ale beru že jsem to mohl připsat že musí na úřad. Tohle je už jen slovičkaření.
Odpovědět
@edison101 Jo, slovíčkaříte.
Odpovědět
@edison101 Nebylo by jednodušší se prostě jen omluvit, že jste to napsal blbě??
Odpovědět
@jozkakomosny řekněte mi co jsem napsal blbě ? Nebo nějakou nepravdu?
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?