Rekuperace

Ahoj, prosím majitelů rekuperací , kteří jsou spokojení s funkčností, aby mi pomohli s výběrem. Nebo čím víc se snažím vybrat tím víc jsem nerozhodný. Podmínka je za celkovou realizací do cca 150 tis. Víc mi u manželky neprojde :-D
Odpovědět
@marcel85 Ahoj, my to teprve zvažujeme, ale dočetla jsem se tady, že je ideální vzít hodně hladké trubky, usazuje se tam méně bordela. A za mě ideálně při "výpusti" možnost nacvaknout ionizátor vzduchu...
Odpovědět
@bayt rozvody jsou mi jasné, hlavně udělat dobrý projekt. Jde mi spíš o řídící jednotku :-( Tu už máte vybranou ?
Odpovědět
@marcel85 No...tak to vůbec...nemáme zatím vybranou ani jednu cihlu. Ani tužku, kterou se bude dělat projekt :D Jaká se vám pozdává konkrétně?
Odpovědět
Profilova fotka
@marcel85 mám Brink renovent sky a můžu ji s klidem doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
My ještě nemáme, ale budeme mít nejspíš Atreu. Projekt nám dělal známý, který se problematikou vytápění a větrání domů zabývá už asi 15 let, a vidí jí jako dobrý kompromis ceny a kvality, sám si ji do nového domu taky dal, takže mu důvěřujeme a uvidíme, co ukáže praxe.
Odpovědět
@marcel85 Já platil zatím jen projekt, který použil jednotku, kterou jsem si vybral. Budeme mít Save VTR 250 od SystemAir.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám pomohl s výběrem. Můžete použít centrální rekuperační jednotku vertikální Vents VUT 250 V mini A12 a k tomu potrubí Dalap FLEXITECH, případně klasické, ale záleží na velikosti prostoru. Náklad je nižší, takže se vejdete do rozpočtu a Vaše manželka bude spokojená 🙂 Tato jednotka je nejlevnější na trhu a do menších domů je ideální. Věřím, že i Vy budete spokojen s tímto výběrem. Kvalita za rozumnou cenu. Doporučujeme. S pozdravem Honza za Tým VENTILÁTORY.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?