Rekuperace

30. říj 201960

Ahoj, prosím majitelů rekuperací , kteří jsou spokojení s funkčností, aby mi pomohli s výběrem. Nebo čím víc se snažím vybrat tím víc jsem nerozhodný.
Podmínka je za celkovou realizací do cca 150 tis. Víc mi u manželky neprojde 😃

• @marcel85  Ahoj, my to teprve zvažujeme, ale dočetla jsem se tady, že je ideální vzít hodně hladké trubky, usazuje se tam méně bordela. A za mě ideálně při "výpusti" možnost nacvaknout ionizátor vzduchu...

• @bayt rozvody jsou mi jasné, hlavně udělat dobrý projekt. Jde mi spíš o řídící jednotku 😞 Tu už máte vybranou ?

• @marcel85  No...tak to vůbec...nemáme zatím vybranou ani jednu cihlu. Ani tužku, kterou se bude dělat projekt 😃 Jaká se vám pozdává konkrétně?

• Sponzor fóra
  • @marcel85  mám Brink renovent sky a můžu ji s klidem doporučit.

• My ještě nemáme, ale budeme mít nejspíš Atreu. Projekt nám dělal známý, který se problematikou vytápění a větrání domů zabývá už asi 15 let, a vidí jí jako dobrý kompromis ceny a kvality, sám si ji do nového domu taky dal, takže mu důvěřujeme a uvidíme, co ukáže praxe.

• @marcel85  Já platil zatím jen projekt, který použil jednotku, kterou jsem si vybral. Budeme mít Save VTR 250 od SystemAir.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?