Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak si holky představte,že ty okna jsou úplně všechny špatně natřený.Takže nám je zase komplet odvezou.To jsou služby to vám povím.Člověk si objedná okna za 160 000,- a nejsou schopni je dodat v pořádku.V pondělí budu okamžitě volat řediteli a jsewm zvědavá co mi na to řekne a jak to chce řešit. Jame pěkně naštvaní a rozhodnutí jim ty okna nedoplatit pokud je nedají dopořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rozhodnuti. My je take hned reklamovali. Na stesti to dobre dopadlo. Uznali to. Meli jsme je odrene. Vyslovene s nimi nekdo spatne manipuloval.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tý jo - nevěřím vlastním očím!! =-) tohle je k vzteku - všechno se vám tak daří a oni vám zkazí okna, to je děs! ]-( a za jak dlouho vám namontují ta nová?!
Odpovědět
Profilova fotka
Buenos días dámy :-) Hlásím se po dovolené, ale jsem tu nejspíš naposled, protože jestli tady těma tunama papíru někdy prohrabu, tak umru vyčerpáním ]-( , telefon pro jistotu ignoruju, aby náhodou někdo něco nechtěl :-N :-D Měli jsme se pohádkově, chytali jsme táááááááááákovýhle sumce :-D , u moře jsem se spálila a řídila jsem hausbót, heč :-D Jinak jsme došalovali schody,takže v sobotu zalíváme a začneme s izolací podkroví - jen to řeknu, už se drbu :-D Snad vás ve volné chvilce(což bude tak o Vánocích ]-( ) stihnu dočíst :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. prominte nejak nemám čas dočítat, obcas nakouknu jakse Vám to rýsuje, a jde vám to všem náramně. Já nestihama ,protoze mám kluky furt na hromadě, takze se nenudím :-( ale jinak velké pozitib´vum po dlouhých utrapách jsem po strop, dneska zalíváme, hurááááááá.. tak do konce října by mohla byt strecha už se nemuzu dočkat.. je tam v domečku tááák krásne , uplne to tam na me dýchá - jsem praštená ,co??? :-N tak zatim ahoj..
Odpovědět
Profilova fotka
vladí ty dfveře jsou fakt luxu i stemi okny.. dáš mi tip třeba do IP.prosím, jaká to byla firma, pripadne cenu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se přiznat že taky nestíhám vás dočítat, ale albíčka skouknu, jste šikuly, akorát by to chtělo lepší počasí - no tak stavbám zdar :-D něco aktuálního http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: téda, dovča dopadla asi úžasně, jak tak čtu!!! x-) a třeba nebude tak zle a sem tam za námi i mrkneš :-D soni: tvoje albíčko sleduju pravidelně...úžasně vám to roste!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec to nevypadá tak černě jak se zdálo po zjištění závad.Včera přijel pán,který nám okna prodával a hned to začal řešit.měl by přijet technik a říct jestli nám okna odvezou a nebo to opraví na místě.Stalo se to tak,že když zasilikonováváli skla a následně utírali rámy od silikonu,tak ještě vrchní lazura nebyla pořádně zaschnutá a setřeli jí s tím. takže by to snad šlo opravit namístě.Byli by jsme nejradši,kdyby nám to opravili na místě,protože bůh vé jak by nám je poničili,kdyby je vezli do Slavonic a pak zase zpátky.
Odpovědět
Ahoj stavitelky ;-) nemám moc času .. ale tahle jsme se hnuli o víkendu http://www.modrastrecha.cz/album/albu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky vladi s těma oknama to je fakt blbý, ale aspoň se k tomu postavili čelem a bude to brzo vyřešeno. soni: roubenka je krááásná ;-) my jsme o víkendu dělali střechu. sem si bláhově myslela, že jí za víkend uděláme a prdlajs....v sobotu dopoledne jsme tahali tašky nahoru (ještě nám chybí vytahat paleta a půl. no a zbytek soboty a neděle se tašky pokládali, ale položili jen ten největší štít a dali na něm 4 soláry. takže máme tak třetinu střechy :-| dodám fotky, manžel fotil ana mobil, takže až to stáhne hodím je sem. jinak máme už schody a je to pohoda chodit po schodech, i když já zvyklá z bytu celkem nadávám furt chodim nahoru a dolu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
iviska-téééééééda vyjste šikovní.To chcete už na Vánoce bydlet,když takhle frčítě :-D dělám si srandu,ale fakt jedete. jen tak dál a brzy už se tam budete stěhovat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
delfi-ty na nás s těma fotkamapěkně prdíš.Pořád koukám,kdy se objeví nějaké nové foto a ono pořád nic.jinam my jsme o víkendu omítli kuchyni.byl jenom jeden a jenom na sobotu takže jsme moc nepokročili,sle oni to hravě doženou příští víkend.Technik na okna přijde až příští pondělí a rozhodne,který si odveze a který ne.A trvat to bude 2-3.týdny než nám je vrátí a my chtěli dělat topení.Takže musím dneska vypracovat plán,aby jsme stihli jak topení,tak vrchní betony do konce října.Čas nás tlačí.Musíme se do konce roku vystěhovat.Zvedli nám nájem o 46% a už se nám to nechce platit.takže možná na chvilku skončíme u švagry v paneláku a tomu by jsme se tedy chtěli vyhnout.Takže musíme za 3.měsíce už bejt v domečku.Musím to teď vyvoslit aby nám to na sebe navazovalo a aby jsme to dokonce prosince stihli. takže pevné nervy s dodavateli. jo a ještě ke všemu máme rozbitý auto,naštěstí nám brácha půjčí svoje.To by jsme byli totálně v pr...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: vidím, že se vám to pěkně se... co :-| no jo, teď to bude nápor na nervy, ale vy jste šikulky, vy to určo zvládnete! ;-) ...tý jo 46%??? =-) to je mazec teda! :-x
Odpovědět
Profilova fotka
dedulko ono celý září máme nějaký blbý.Máme to každý rok,vždyckyměsíc,kdy se nám nic nedaří.Ale zátra je posledního,tak to bude zase dobrý. ono to nějak dopadne.pokaždý jsme to nějak přežili. jak pokračujete vy?Už máte rozvody hotové?
Odpovědět
Profilova fotka
ČAU holky, všechny moooc zdravím, mám děsnou depku, včera jsem si po 2 měsících sundala nacvakaný kráásný , dlouhý vlasy, a to jen kvůli brutálním dredům, který se mě udělali a nemohla jsem to rtozčesat, tak jsem to musela ustřihnout a to nemluvím o těch vlasech, který jsem musela vyčesat a vytrhat při rozčesávání :-( . Oba jsme to doma obrečeli :-( :-( Už bych do toho nikdy nešla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladka: s tím omátáním mi ani nemluv. v sobotu měli přijít omítnout stropy a nic!!!!! neozývaj se. já už fakt nevím co budem dělat. omítnout stropy nám nikdo nechce. - když se s.re tak se s.re. ale mi to už tak máme 2 měsíce! jinak s fotečkama se omlouvám, mi na to focení už taky kašlem :-N sarus: :-( :-( to je mi líto. to sis sundavala sama? já myslela, že to sundavaj jen v kadeřnictvích. ale je to určitě škoda ]-( vždy jsem chtěla mít krásný dlouhý blond vlasy (jako ty x-) ) blond sice mám, ale jen po ramena a delší mi prostě nevyrostou ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
delfi, sundávala jsem sama s manžou, měla jsem to na ringy(malý kovový kroužky), takže to jen kleštičkama přecvakneš a stáhneš, je to super, že to máš za 15 min.dole, česala jsem to pak 3 hod :-p ..teď je mám po ramena, no :-N ale v práci si skoro nikdo nevšim, tak to asi tak velkej rozdíl nebude :-S jinak my udělali o víkendu provizorní schodnice, takže chodíme po schodech a je to suppeer, origoš schodnice budou nejdřív na konci října..jinak žádnej pokrok, manža nestíhá, je polomrtvej z práce, do toho já otravuju s barákem(fakt otravuju) , takže se mu tam ani moc nechce jezdit, spíš čekáme na komín a krb a pak se pohnem dál..
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: jestli máš v práci chlapy tak je jasný, že si nevšimli :-D tos česala jako ty umělý? jojo chodit po schodech je paráda oproti žebříku, ale jinak je to opruz :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: nene elektrika se ještě ani nezačala...ale máme slíbené, že do konce října to určitě bude...tak snad! ale štve mě ten chlápek, páč už to mělo být hotové v půlce září! :-S sarus: tý jo, tak to je pech!!! to by mě taky pěkně štvalo! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Delfi, právě že jsem česala tz svoje, který byly zadredovaný :-( Jinak nám ve čtvrtek dojde borec na komín x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: tak jestli si česala svoje tak to asi muselo být maso :-p kolik chce ten borec za komín? nám řekli, že komín nám postaví za 8tis. tak jsme si řekli, že to zvládnem sami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak nám řek první borec 42000.- a jinej 24000.- takže jsme si vybrali to "levnější" ;-) asi ho máte jednoduší, nebo kratší nebo co, to máte ten nerez 3plášť? To máte podezřele levný..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska budeme mit hotovou pripojku plynu do domecku, hura ;-) V pondeli bude vodovodni pripojka, jinak nic noveho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky - tak my máme položené trubky na dešťovou a splaškovou kanalizaci - od baráku ke kanalizaci (cca 30 m) - jen se tam teď musíme ještě "navrtat" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, tu kanalizaci Vám zavidím, tady v té díře mají všichni septiky a prdí na vyvážení, mají přepad do potoka, takže občas nám to tady úúžasně "voní" :-p , ale je prý v plánu, kdy? to nikdo neví.. Jinak u nás trochu problémů, pořád nám ve spodní koupelně přišlo, že smrdí odpad a včera jsme zjistili, že jsme stáhli do jedné trubky odvětrávání odpadu a větrák( jsme si chtěli ušetřit bourání další díry :-( ) a ono to přes ty klapky větráku nějak prolíná, holt smrad se vetře všude, takže buď budem bez větráku, nebo nevím, ale bouchat díru do skoro hotové koupelny? na to už teda nemám :-p :-p takže furt něco..chjo..
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: no jooo vždyť vy máte ten nerez. my máme obyč jednoprůduchovej ;-) ale ta cena je fakt masakr :-o koukám, že máte taky samý chuťovky - viz větrák . :-S u nás taky není kanalizace, včichni maj žumpu a všem "teče" :-N jenom my blbci si děláme čističku, aby se zasakovala čistá užitková voda a oni nám to ty blbci nechtěj povolit! zítra ráno mám ústní jednání na stv. úřadě k projednání toho samovsaku (územní řízení) tak mi držte palečky ;-) dedul: koukám, že nejhorší práce před sebou co? 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, v práci je totální blázinec, takže vůbec na vás nemám čas ;-( Páni jednatelé se po dobu mé nepřítomnosti rozhádali, takže firma se bude dělit a ti dva prdlouši to chtějí od 1.11.(No původně chtěli od 1.10., ale to jsem razantně zamítla ]-( ]-( ]-( ), takže teď počítám hodnotu majetku, snažím se aby z toho vyšli fifty fifty :-N Jako kdyby nemohli počkat do konce roku na uzávěrku ]-( Už se nemůžu dočkat, až to bude za náma,páč tu není zrovna dobré pracovní ovzduší :-( Jediný pozitivum je, že půjdu s tím, který přesune sídlo blíže k našemu domečku, takže to budu mít kousek :-) Omrkla jsem aspoň albíčka(čímž jsem teda zjistila, že bych to své měla taky upgradovat :-o Takže o víkendu vám to nafotím, a během příštího týdne dodám ;-) ) Všechny jste krásně pokročily, i když s menšími problémy(což u sarusky ani jinak nejde :-D :-N Ale vydrž, prďka, vydrž, cílová páska je už v dohledu ;-) ). Vladi s těma oknama se nedej ]-( K přípojkářkám nemám, co říct, snad jen, že je to nepříjemná nutnost, a že po jejím zhotovení budete v euforii, páč nebudete muset tu vodu atd. tahat daleko :-) Iviska a Jiři krásně jedou ;-) delfi, jaks dopadla s tou čističkou? Soniku, paráda a závidím ti čím dál víc ten voňavej domeček x-) Jinak abyste si nemyslely, že jenom makám v práci, tak jsem ještě stihla s manžou oběhnout návrhy na koupelny, objednat vnitřní parapety a vchodové dveře. Kontrolní otázka, na kolik vás ty dveře přišly? My je máme za 35 tis. :-o Jsou teda dvoukřídlý s tím sklem, jak nejde dovnitř vidět a celkem drahým kováním, ale i tak jsem na tu cifru celkem koukala :-o :-| Jo a ještě jsem objednala zaměření kuchyně na příští sobotu. Chudák ještě netuší, že budou mírné změny a návrh bude předělávat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
spaagetko, nás dveře vyšly na 36.000.- a jsou celkem normální, žádný extrasuper zapezpeční, jen hroty proti vylomení a cylindrická vložka..Ranec..Jsem zvědavá na nové foto.. Jinak standartně problém po dnešním ránu ]-( měli přijet kominíci montovat komín, mimo to, že přijeli o 2 hod později, kdy na ně manža čekal a přesouval schůzky, tak nám před dvěma měsícema udělali nabídku na 26000.- kč, byly tam pravda malý změny, (asi 1 koleno navíc, abysme nemuseli sekat větší díru do stropu, tak mi dneska došla ráno v 8 hod sms, že po novém přeměření komín stojí 37.000.-kč.Hotovo, nic víc, žádnej tel.dopředu..Super, že nám to poslali v sms, ještě před tím, než dojeli ]-( Odmítla jsem tam jet, takže to teď řeší muž :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sarus: teda, vidím, že čím víc se blížíte ke konci, tak tím větší máte problémy...chjo...to je nezkutečné, jak jsou ti lidi vychcaní! 8-( spaag: vidím, že to máš v práci "zajímavé" :-| - tak vydrž holka vydrž!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?