Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky, všichni kdo se chystáte stavět nebo stavíte na vlastní pěst, přidejte se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spaag - a od jaké firmy je máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Od Ronalu: http://sprchove-kouty.ronal.cz/sprcho... , ale třeba Roltechnik je taky dobrej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co dveře od Teika, víš na ně taky nějaké reference ? http://www.teiko.cz/cz/sprchove-zaste... jsem to ale votrava, viď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, Teiko by šlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mame zabezpecovacku, dostal jsem svuj dalkovy ovladac ;-) Sedim si takhle v praci a najednou mi prijde SMSka - napadeny objekt, uplne jsem se lekla, co se to deje a pak mi to doslo, jsem zvedava, kolikrat k nam budou vyjizdet z pultu
Odpovědět
Profilova fotka
martuli: hihi to je dobrý a jak to nakonec dopadlo?
Odpovědět
Profilova fotka
martuli - takže o zábavu postaráno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkýýýý martuli: tý jo, tak to bych se taky lekla! ;-) jinak u nás se to už konečně začalo hýbat...dnes nám dělají v baráku (a před) rozvody plynu a zítra chlapi začínají omítat! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hned jsem volala manzela a on mi se smichem povida - my to zkousime, poustime poplach, no kdyby byl u mne, tak bych ho asi zbila ;-) Dneska mam dovolenou, chteli jsem jet do Liberce na MS v lyzovani a kvuli ryme sedime doma, budeme to sledovat z postele, taky dobre, ne? ;-) U nas se stale nic nedeje, asi budu muset zasahnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
martuli - tak hlavně, že to funguje ;-) dneska jel do Liberce na MS manžel, prý je nějaká akce 1 vstupenka + 1 zdarma u nás se taky nic moc neděje a dokud nebude topení, tak se ani dít nebude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem na tom uplne stejne, cekma na pocasi, at se muze udelat podlahove topeni
Odpovědět
Profilova fotka
holky hlásím, že my postupujem. stropy jsou - kromě fin. broušení a malování hotový. příští týden doděláváme koupelnu - takže bude komplet. do nádrže hodíme elektrickou spirálu takže už budem mít teplou vodu a topit podlahovým topením - hurá. pak už zbývá jen vymalovat, plovoučka a dveře (ty ale budou až za 4-5 týdnů). na kuchyň jsme domluvený přespříští týden, takže kolem 15-20.3. se snaaaaad můžem stěhovaaaaaaat!!! tak držte palce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martuli, nám houká alarm pravidelně jednou do měsíce, nevíme proč, různý čidla, bohužel ne jen jedno, takže nevíme proč ]-( , taky se vždycky vystresujeme, co se děje, vy to máte napojený na pult, jo? To my jen klasicky houkačku a chodí nám sms..Jinak u nás žádnej posun, sníh pomalu taje, takže vylízá ten super bordel, co je pod ním :-S takže se těším na jaro :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my jsme přes víkend konečně zazdili Geberity, hodně dlouho tam byli jen přišroubovaný :-D dneska ráno mi přišla zatím nejlevnější nabídka na litou podlahu, nechápu, jak to může nějaká firma dokázat za 290/m2 a jiná za 490/m2 :-| delfi - držím palce, ať to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak hlásím, že máme zaomítané (jen hrubou) tři pokoje - přes týden to J. chce sám fajnovat, takže se to už zase hýbe...akorát nás štve, jak jsme dělali přípojku plynu - tak těch 30 m, co nám vede plastová trubka od "hodin" k baráku, tak tam u toho musí být jakýsi drát "na prozvonění" - jinak nám revizák nedá revize, takže nám zatím nedají ani hodiny, že a my tam ten drát nemáme a už to máme zaházené, takže se těch 30 m musí znovu rozkopat a přidat tam ten drátek! 8-( chjo chjo! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
dedul - tak to naštve ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pristi tyden, az bude manzel na horach, by nam meli udelat podlahove topeni, tak se snad doufam trosku hneme ;-) Ale do porodu to urcite nestihame :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - a kdy máš termín?
Odpovědět
Profilova fotka
29.5. to uz je docela za par, prijde mi, ze ten cas tak nejak rychle utika
Odpovědět
Profilova fotka
takže budete mít Blížence, to je hezký datum, já mám narozky 30.5 ;-) ale to je ještě času dost, za tu dobu se toho dá na domečku hodně zvládnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,koukám,že už zase začínáte pořádně makat.U nás to od té doby co jsme se nastěhovali úplně stálo,ale tento týden jsme konečně zase začali pomalinku něco dělat.manža dolepil parapety a včera jsme dělali takový menší úklid okolo baráku, sníh je dole a bordel nahoře,takže se to musí trochu dát dokupy.Máme tam ještě nepořezanou hromadu dříví od podzima a vedle další složenou,kterou udělali v zimě,takže to musíme pořezat a narovnat a co nejrychleji udělat nějakou zádlažbu,protože jinak se utopíme v bahně. Jinak v podkroví jsme skončili asi tak,že máme nacpanou izolaci,ale sádroše ještě nejsou.Takže nám to tam úplně stojí. Ale snad se nám to nějak povede do příchodu miminka udělat,aby jsme mohli ložnici a vše přestěhovat nahoru. Je krásný tady číst jak pěkně pokračujete.jen tak dál delfi,tak to je super,gratuluji a držím pěsti,aby to stěhování klaplo. martuli-to teda uteklo jako voda. Já začínám teprve třetí měsíc a strašně se mi to vleče. Už chci aby jsem ty tři měsíce měla za sebou,aby to nejrizikovější období bylo za námi.
Odpovědět
Profilova fotka
Čau ženy, konečně jsem dala do alba 2 fotky dveří, chtěla jsem dát víc, ale pak jsem zjistila, že je plný a na zakládání novýho jsem nějak s mým připojením přes mobil neměla nervy, i tak jsem ty 2 fotky posílala na 5x :-p ad alarmářky - jsem zvědavá, jak budem houkat my, páč si to manža vyrobí sám, takže buď budem houkat pořád nebo vůbec :-D delfi, gratuluju, ale když si vzpomenu na ten náš přesun, tak ti to v tvým stavu vůbec nezávidím :-N Teda pokud nemáš spoustu pomocníků na úklid. dedul, vy jste vedli plyn sami? :-o To přece může vést jen firma s oprávněním a detektorem na únik :-N A ti by přece měli vědět, jak to má vypadat ;-) Ty jo martuli, to už půjdeš na mateřskou, to tak uteklo :-o vladi, v bahně se úspěšně topím, ale k bordelu jsem zatím laxní(nebo jak se to vůbec píše 8-) ), stejně tam v tom bahnu s károu nezajedem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, úplně jsem zapomněla, že snad ode dneška topíme čerpadlem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: ne, jen jsme tu trubku do země dali sami - oni to už pak připojili plynaři! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo spaag: a dveře jsou čuproznííí! x-) jinak hlásím, že máme zafajnované tři stěny v jednom pokoji - J. to dělá po práci - takže to půjde pomaličku...ale jistě! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo dedul, ale přece než jste to zahrabali, tak musel někdo zkontrolovat těsnost potrubí, takže vám měl říct o tom ohlašováku :-N
Odpovědět
ahoj vsem, muzu se k vam obcas pridat? Koupili jsme stary dum a postupne ho rekonstruujeme. Ted jsme se rozhodli, ze budeme muset udelat pristavbu do dvora. Chtela jsem se zeptat, jak tluste byvaji venkovni (obvodove) zdi? Myslim, kdyz se stavi ze soucasnych materialu? Potrebovala bych si spocitat, kolik pristavbou ziskame vnitrniho prostoru, bohuzel bojujeme o kazdy centimetr ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
spaag: nám bylo řečeno, že si máme koupit sami tu plastovou trubku, dát ji do země a nechat z každé strany čouhat velký kus, aby to ti plynaři mohli páááák zapojit a konec tečka bečka...tak nevím nooo :-D orisek: jasně, přidej se - my máme obvodové zdi 36,5 cm ;-) , ale tuším, že mohou být i užší, ale to bych se musela zeptat mojeho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dedul, asi jiný kraj jiný mrav :-o orisku, vítej ;-) Kamarádka má třicítky obvodový zdi, ale je to úplně pidi baráček s rovnou střechou. My jsme opačnej extrém, páč máme čtyřiačtyřicítky. Jinak naše čerpadýlko už vrní x-) Jestli se manža vymotá z té spleti kabelů kolem něj, tak to možná vyfotím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
orisek - my máme zeď asi 38 nebo 36, teď si nejsme jistá ;-) ale určitě jde míň spaag - a co čerpaldo, je teploučko? :-) máte vzduchové?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?