Menu Forum

Rodinný dům svépomocí. Přidejte se

18. lis 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
Registrovala se 29. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 65 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
Registrovala se 29. listopadu 2008 na modrastrecha.cz. Přidala 65 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 @whiskey aha, tak to slyším poprvý, že se prvně dělají omítky a pak okna emoticon emoticon a máte ty díry na okna zadělaný? Ty omítky musí v těch mrazech odmrzat, ne? emoticon emoticon podlaha vypadá na obrázku dobře, já teda s tím taky nemám žádný zkušenosti, tak nevím... emoticon a co ten novilon? nad tím jste nepřemýšleli? naši ho mají v kuchyni, dobře se udržuje, na zátěž taky dobrý a je od země teplo emoticon já bych dlažbu a plovoučky taky už nechtěla. Měli jsme na bytě a všechno bylo hrozně studený, všude jsme pak kvůli dětem museli natahovat přes to koberce emoticon
@mattyna tak to já manžela do stavby nemusela tlačit emoticon chtěl to mít sám co nejdřív hotový, takže když jsme začli na podzim, tak ho tlačila zima a mrazy, proto to muselo být tak brzo emoticon
Zítra budou dodělávat hřebenáče na střeše a okapničky a když to stihnou tak vyzdí komoru emoticon měl dojít vodař, ale odložil to na příští týden.
5. únor 2011 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
Registrovala se 17. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 15 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
Registrovala se 17. dubna 2010 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 15 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 ahojka chtěla bych se přidat, taky stavíme, začaly jsme v loni v září máme hotové základy a teď jen čekáme až bude trochu počasí aby jsme mohly pokračovat, abych pravdu řekla vůbec se v tom nevyznám, nemám tušení co všechno to obnáší a přiznávám že když koukám a čtu co všechno nás jěště čeká než budem bydlet, tak mě jímá hrůza a říkám si aby jsme to vůbec do důchodu zvládli.... máme malého prcka a já doufala že se už letos budem stěhovat ale protáhlo se papírování, tudíž se začalo dlouho stavět....... tak jsem z toho nešťastná... kdo ví kdy to bude........
5. únor 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
Registrovala se 27. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
Registrovala se 27. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 258 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel.
 @raci ahojky raci....neboj to zvládnete... emoticon nás to taky čeká...jen se nám taky děsně protahuje to přiblblý papírování....budete stavět sami? a z čeho?
5. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
 @mattyna jojo stavíme sami, stavíme z heluzu a část domu asi 1/3 bude dřevěná, já sama si to neumím pořádně představit a v těch papírech se moc nevyznám, prohlídnu si obrázky ale to je vše emoticon
5. únor 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
Registrovala se 6. října 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
Registrovala se 6. října 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 27 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha - východ.
 @leonik jj okna jsou zatlučená a opadat by to prý nemělo, jelikož se nahazovalo ještě zatepla emoticon aspon to tvrdí můj tatka ...

raci@ nám se to taky protahuje a už vůbec ani nedoufám, že bychom se letos stěhovali... taky máme malého pomocníkaa jsme v jednom pokoji u našich, takže stavbu tlačím co to jde
jinak se chystáme na veletrh moderního vytápění v holešovicích, je to 26, 27.2
7. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evol06 (31 r.)
6
Registrovala se 2. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 63 přátel. Region Kolín.
  • Stavím dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
evol06 (31 r.)
6
Registrovala se 2. února 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 28 příspěvků a 1 album. Má 63 přátel. Region Kolín.
  • Stavím dům
    Region Kolín
 Ahoj holky, tak hlásím, že dnes jsme objednali materiál na část hrubé stavby cca za 150 000,-, koupili vozík za auto a míchačku emoticon Pomalu se zásobujeme a jen co zamě trošku oschne jdeme na to emoticon
7. únor 2011 v 19:54  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 @evol06 ahojky, tak super emoticon to se máte!! kdy budete dělat základy?
7. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evol06 (31 r.)
6
  • Stavím dům
    Region Kolín
fotoportrét
fotoportrét
evol06 (31 r.)
6
  • Stavím dům
    Region Kolín
 @mattyna Ahojky, no čekáme až to trošku vyschne páč teď je to tam jedna velká bažina.... Ideální pro zlobra emoticon emoticon Cca za 14 dní kluci nařežou lavičky a vyměří základy emoticonTeď čekáme ,,návštěvu" z archeologického oddělení Kolín tak snad nic nenajdou emoticon
8. únor 2011 v 18:37  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 @evol06 ach jo, to jsou výmysly...tak držím pěsti ať opravdu nic nenajdou emoticon
8. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 holky.....tak dnes jsem byla na SÚ odnést papíry a teď čekat....snad jsem tam měla vše a bude to brzy.... emoticon
11. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mililihaus (28 r.)
24
Registrovala se 4. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 228 příspěvků a 7 alb. Má 34 přátel. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mililihaus (28 r.)
24
Registrovala se 4. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 228 příspěvků a 7 alb. Má 34 přátel. Region Praha - východ.
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 Chtěla bych se zeptat těch, kteří mají zkušenosti s ohláškou...slyšela jsem, že pokud podám žádost o ohlášku a oni zjistí, že tam chybí nějaké papíry, tak znovu to můžeme zkoušet až za rok. Je to pravda?
11. únor 2011 ve 13:22  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
 @whiskey tak když s tím má taťka už nějakou zkušenost, tak proč ne emoticon já to tak právě vůbec neznám emoticon
@raci nejhorší je ze všeho asi to papírování, a pak taky shánění materiálu..tak když už máte základy tak teď už to půjde emoticon
@evol06 tak aspoň se vám budou lavičky dobře zatloukat emoticon my to dělali loni koncem léta a zem byla tvrdá jak kámen, tak se manžel u toho pořádně nadřel emoticon
@mattyna emoticon
@mililihaus já když jsem to podávala, tak mně to paní na úřadě kontrolovala jestli nám tam něco nechybí emoticon
11. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
 @mattyna tak to moc držíme palečky emoticon
@raci pro nás bylo nejhorší odlepitse od země, teď už to je docela v pohodě ... sice to teď zas tak už není vidět, myslím ta práce ale o to víc vidím, že se chýlíme ke konci... (no jsme teda teprv tak v polovině) emoticon
11. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 @mililihaus to snad né!!!! emoticon to je blbost ne? mě řekli, že to jsou jen povinni odložit do té doby než to dodáme....
@leonik mě to nekontrolovali....jsou toho stohy emoticon snad nic chybět nebude...
@whiskey moc děkuju...to je potřeba....docela mě to stresuje emoticon
11. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
Registrovala se 8. listopadu 2006 na modrastrecha.cz. Přidala 4262 příspěvků. Má 67 přátel.
 @mililihaus ahoj, jen vstoupím, protože taky stavíme svépomocí. Ohlášku ti jen pozastaví a dokud nedodáš vše, co chybělo nebo neopravíš chyby, tak to stojí, ale jak to srovnáš, jede to dál, neboj. My měli problém s tim, že jsme na projektech měli napsáno místo toho, že stavíme Dům k individuální rekreaci Rodinný dům, měli jsme větší stání pro auta než 25 m2 a jedny dveře jsme museli změnit na fr. dveře. Jak jsme to opravili, dali jsme jim to a do měsíce jsme měli ohlášku doma emoticon
11. únor 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mililihaus (28 r.)
24
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mililihaus (28 r.)
24
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 Jůůů tak teď jste mi udělali radost. emoticon Už sem se bála, že bysme mohli zase třeba rok čekat. Ale ani bych se nedivila, kdyby to jednou tak udělali... vymejšlej samý blbosti.
Děkuju emoticon
11. únor 2011 v 16:45  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
fotoportrét
fotoportrét
breberka
186
 @mililihaus bohužel mě přijde, že kolikrát nemaji co napráci a hledaji si jí timhle šťouráním emoticon
11. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
fotoportrét
fotoportrét
raci
3
 @whiskey koukala jsem na fotky a říkám si kéž bych se jednoho rána probudila a my byly se stavbou už tak daleko jako vy.... my to máme horší stavíme částečně ve svahu a ještě ke všemu je to celý skala.... takže proto to tak trvá, máme to částečně podsklepené, takže jakoby základy už jsou jenom vylití zákl. desky nás čeká teprve teď z jara.... je to běh na dlouhou trať.... doufala jsem že letošek bude ,,rok stěhovací" ale zatím mě všichni utvrzují v tom že spíš ne....
@leonik jj nám papírování trvalo snad půl roku... děs běs... ale letos už snad budou vidět nějaké pokroky.... s materiálem zatím problém nemáme (a doufám že ani mít nebudeme) emoticon
11. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mililihaus (28 r.)
24
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
mililihaus (28 r.)
24
  • Stavím dům
    Region Praha - východ
 jo jo přesně tak to vypadá... emoticon a pak to odnesou normální lidi emoticon
11. únor 2011 ve 20:12  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
 ahoj holky, tak co nějaké novinky? emoticon nám včera přivezli krbovou vložku tak jsem byla ráda emoticon už aby přestalo mrznout co... to tu pak nebudem stíhat prohlížet nové fotečky emoticon
16. únor 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 ahojky....u nás se zatím nic neděje...čekáme emoticon jo vlastně jo, včera jsme koupili zemnící pásek emoticon @whiskey Jakou krbovou vložku jste si pořídili?
16. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
 @mattyna koupili jsme laudel 700 s levým prosklením emoticon tak doufám, že bude fungovat tak jak si představujeme
16. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andulena
65
Registrovala se 12. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 49 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
andulena
65
Registrovala se 12. února 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 29 příspěvků. Má 49 přátel. Region Ostrava.
 emoticon Ahoj všem...jak dlouho Vám trvá stavba svépomoci.????Začátkem března začínáme emoticon
17. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 @andulena ahojky my snad taky v březnu začneme emoticon
17. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
 ahoj, tak u nás je novýho to, že konečně máme okna a napůl udělanou vodu emoticon o víkendu se bude chystat dřevo na schodiště a dodělávat voda na hotovo emoticon
@andulena tak my začli začátkem října, a už máme hrubou stavbu pod střechou s oknama emoticon záleží, jak moc máte na stavění času emoticon u nás se většinou dělalo po odpolednech a víkendy emoticon
@whiskey tak baterii už máš doma? já si asi taky udělám brzo radost a objednám nějaký obklady emoticon
17. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
fotoportrét
fotoportrét
mattyna
8
 @leonik závidííííííííííííím emoticon , ale moooooooooc přeju, ať vám to jde i dál tak rychle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
 @mattyna emoticon emoticon emoticon děkuju
17. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
 @leonik teda vy jste fakt rychlíci, my jeli taky víkendy a odpoledne a i tak máme hrubou stavbu za dýl než vy emoticon jinak baterka už je doma a vypadá moc dobře už jen tu kuchyň emoticon
19. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
fotoportrét
fotoportrét
leonik
11
 @whiskey tak to je dobře že jsi s baterkou spokojená emoticon a kuchyň plánujete asi na kdy?
19. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
fotoportrét
fotoportrét
whiskey
2
 @leonik kuchyň mi bude dělat můj taťka, a počítám, že dřív jak na podzim to nebude... uvidíme, vůbec to nějak nedokážu odhadnout..
20. únor 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš