Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
Profilova fotka
holky me trefí normalne... uz asi 4tý clovek mi volal ze by meli zájem o nasi starou parcelu... jenze já mam tu výhradku!!!! jak je mozny ze celou dobu po ní nestekne pes, a najednou se muzou vsichni ztrhat... beru to fakt jako provokaci... :-S kazdopadne smlouvu koncime v lednu, takze tomu, co mi volal vcera reknu at pocká, to uz se nepo ne??:-) dalsi "dobrá" zprava je, ze mi psali z uradu pro moji starou parcelu, ze se tam zacinaji delat site... no tak ze by se tam neco hlo?:-) jupí:-) dalsi funny joke je, ze manza byl vcera poprvy na nasem novem byte... rekl ze do barkau v zadnym pripade nechce, a ze zustanem bydlet tam.. HA- HA - v zadnem pripade... je sice fajn, ze je to tam pekny, a ze kdyby nahodou prislo mimi, tak uz je ho kam dát, ale moje cílová stanice to rozhodne neni... takze pozitivum, ze uz s barakem nemusime tak chvátat ( zase po me chteji nejaky prachy, a ja uz proste nemam) takze to zase chvilku postojí... tak uz z toho aspon nebudu tak na prasky jako do ted.. no a dneska sem si vzala dovcu a balim celej byt, a po vcerejsku kdy jsem píglovala celej novej byt jsem uz fakt uplne hotová... potrebuju vypustit:-D:-D a to sem na zactku teprve.. musim to stihnout do 12týho! :-D:-D ( mame objednanej nákladak):-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka A ty zájemci, co volali, to vyloženě přes realitku nechtějí? Tak jestli o parcelu stojí, tak ty tři měsíce počkají, ne? Hlavně nezapomeň včas tu smlouvu vypovědět, většina RK má v podmínkách, že pokud smlouvu nevypovíš v určitým termínu před jejím vypršením, automaticky se prodlužuje. Tak hlavně, že se to hejbe a někdo to chce :-) Manžela svým způsobem chápu, obzvlášť jestli je panelákovej.... Já v bytě bydlela dvacet let, pak pět let v baráku s přítelem a teda když jsme se na těch osm měsíců stěhovali zpátky do paneláku - těěěžko mi tam najednou bylo :-D Ale dobrý je, že nemusíte teď nic honit a deptat se, že vám zase někdo neprodlouží smlouvu nebo vás vyhodí a tak dále. Pokud teda tatíkovi nešibne. Mmch.... nevíte o někom, kdo by chtěl kotě? Máme k dispozici dvě číči a jednoho štramáka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie no prave ze to byli realitky, ze maji zajemce a aby sme se sesli, a dokonce ted mi volala ta, co mi ho prodala, ze prodali ted tomu sousedovi ( a za docela dost) a ze ma jeste jedny zajmece o tu moji... tak sem myslela ze si rozbiju hlavu o stenu:-D:-D takze bohuzel to nejde ze bych je pretahla pres remax... napsala jsmeji mail, ze kdyz pockaj, daj jim slevu:-D:-D:-D tak doufamm:-D jop, ja sem si prostudovala tu smlouvu, a mam tam minimalne 5 dní pred vyprsením, jinak se prodluzuje, takze nebudu lenit, a vypoved smlouvy jim poslu uz v prosinci:-) a nebo treba na konci listopadu:-) at je klid:-) tak tim pádem chápes i me:-D ze baráckej clovek proste nemuze zit v byte :-N :-N jůůů kočičky krásný:-) hele ja bych mozna o nekom vedela:-) kolega v praci se zminoval ze mooooozna... tak se zeptam:-) jinak mi dorazil mail od majitelky tohodle bytu, ze teda nás opravdu nepustí, ale ze bere nasi telefonickou vypoved, a vypoved nám bezi od 1.10 .. takze uff :-) aspon nejaky dobry zpravy:-) tak jim reknem , jen at si nechaji nasi kauci jako dalsi najem abychom nemuseli nic platit a "je to" ... ale mrzi to... prijit o 8 ku :-S no bohuzel
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka pokud to byla realitka s tím, že mají zájemce, tak mají velký kuloví a jenom kopici keců, abys smlouvu podepsala s nima. Klasickej tah. Už jsem si myslela, že je to tak provařený, že to snad ani nezkoušej....Ještě mohli žblebtnout o tom, že mají pana doktora, tak bych je fakt poslala do prdele. Ale ta původní majitelka zřejmě nemystifikuje. Na číči se zeptej, budu ráda. To prostřední je kluk, krajní jsou kočky.
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie a k mání jsou vsechny? no, nevim nevim, predtim vzdy mleli sracky, ale tihle mi vzdy rikali ze jestli by byla mozna prohlidka uz s tema zajemcema...
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Jj, všechny jsou zatím volný. Jak myslíš, ale rozhodně bych se třeba nechtěla sejít až na parcele. Prostě abys toho zájemce viděla hned. Ačkoliv jsem i četla o nastrčených zájemcích, už podepsaných smlouvách, pak že si to rozmyslel, ale naše RK by to s váma určitě dojednala a prodala lépe, blá blá blá...
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ty woe, to je fakt silenej svet:-D:-D kazdopadne tyhle pani verim, rekla ze jede na svy triko, proto nechce pres realitku, a hlavne ví o me, jak mi to prodávala, kdyby nekoho mela, to by bylo moc fajn.. sice si na me 2x namasti kapsu..ale uz je mi to celkem jedno, uz sem se smirila s pozici dojný krávy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, přeji všem dobré poledne - odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie - kočičky kdybych mohla, beru všechny :-D :-D .... jsou krásňoučký, tak snad najdou brzičko útulné domovy ... @alkapinka - tak aspoň, že je paní majitelka bytu tak solidní, že telefonickou výpověď bere jako stěžejní, stejně bych jí to ještě nechala podepsat, až bych se s nima viděla - i klidně se zpětným datumem - v dnešní době, co je psáno, to je dáno!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tim padem to budu muset prepsat, ted to mam ve forme oznámení a pripravený k odeslání... rikala ze behem 14dní se nám ozve:-D tak doufam, ze budu mit uz prestehovano, v tomhle stavu bych sem radsi nikoho netahala... a to tu mam v sobotu oslavu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka to je dobře, a nájem ať si vezme z té kauce a je to ;-) to si tam taky kdyžtak připiš, že to bude takhle, ať potom není problém, že jste nezaplatili a ona vám jako tu kauci nevrátí - znáš to, někteří jsou v tomhle trošičku natvrdlejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
akorat se jeste musime domluvit, jestli kdyz to tady bude prazdny, jestli si budou uctovat taky energie( hodlam zavrit kohouty) a nebo jestli jim bude stacit odecist jen nájem
Odpovědět
Článek se načítá
@alkapinka kazdopadne i tu vypoved u realitky si nech od nich podepsat, realitky jsou ku.vy, a nazor na ne proste nezmenim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Hele, já na stránkách Ikea žádný vánoční dekorace zatím nevidííííím!!!! :-D A nuuutně letos potřebuju :-)
Odpovědět
@duckie jo jsou tam v dekoracnim osveleni, v textilu do kuchyne, v dekoracich, ale je tam toho zatim jen minimum a v obchodu toho moc neni zatim
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Potřebuju fialovo stříbrný :-D Tak až budou na obchodě, dej vědět ;-)
Odpovědět
@duckie to teda nevim, ikea ma vetsinou cervene, ale ted jsem tam videla neco malo se stribrnou
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Asi před třema rokama právě frčeli na fialový a já to prošvihla, pak měli červeno zlato stříbrný období a loni tam bylo cosi zeleno modrýho (na můj vkus dooost děsnýho), ale tak snad něco ulovím :-D Třeba v Tescu nebo tak mívají ozdoby.
Odpovědět
@duckie o zatim to letos vypada na bilo cervenou, bilo stribrnou a bilo zlatou, tak uvidime :-) a me cervena vyhovuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Mně se taky líbí, ale poslední roky mi začla silně evokovat Santu Clause a na toho já jsem mírně alergická....
Odpovědět
@duckie jezis Santu ne :-D ale ja mam od detsvi nauceno ze vanoce rovna se cervena a zelena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Moje maminka je extrémně šmrncovní pokroková ženská, který moji kolegové tykají, protože si myslí, že je to moje ségra :-D a tudíž už od dětství u nás panoval vkus a kýč měl vstup zakázán. Vánoční ozdoby se obměňovaly jak se zrovna co zalíbilo, takže kromě éry červeno-zlatá, jsme vystřídali i růžovo-stříbrná, modro-stříbrná a posledních pár let frčí na zlato-měděný. Jiný období si nepamatuju :-D
Odpovědět
@duckie aha tak to u nas nikdy, u nas vzdy frcela zelena, cervena, proutene ozdoby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie jéé stribrno fialová:-) to je jak u nás:-) jelikoz budu mit fialovo sedý steny, tak sem myslela ze to, ale zase aby to nebylo takovy smutný:-D taky mam rada cervenou :-) presne jak rikas vánoce=cervená:-) to u nás to byl miš maš, az do nasich cca 12ti narozenin, pak to byla :modrostribrná, zlatocervená, fialovozlatá, zlatá s mědí, a poslední stromek kdyz jsme byli jeste semknutá rodina bylo bílá+sklo .. moc krásný, matný a čirý sklo, bílý řetězy, jakoby zasnezenej stromek...moc hezky..takovy totálne elegantní.. ja kdyz se odstehovala musela jsem mít červeno stribrnej... takovej sem mela si 4roky.. a proste mi to porad prislo takovy nijaky:-D takze jsem se nostalgicky vrátila k mišmaši (proste to ve me evokuje mládí, detství, nostalgii) takze jsme minulej rok nakoupila šíílene barevných ozdob( ze s emi to ani na stromek nevejde), tak, ze mam vsechny barvy... je to takovy vánoční ( pro me) kdyby to bylo jen u tehle dvou barev, porad mi tam bude neco chybet:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Nooo, co se týče množství ozdob, tak jsem tež zastánce přecpanosti :-D Upřímně padám na prdel, když tady na střeše vidím jak si některý ženský pyšne vystavujou stromeček - takový koště nevkusně omotaný řetězama, tam pět koulí, pět zvonečků a čambáre. Ale chápu, že jim se to líbí :-D Navíc u nás musel být stromeček aaaž do stropu, máma má ze svýho dětství nějakej komplex z malých stromečků, takže u našich je strom jak na Václaváku vždycky a teda těch ozdob je tolik, že se to, nekecám, do našich bytu už nevejde, musí to bejt u babči na půdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie :-D:_D:_D tak to jsme na tom fakt stejne:-D:-D taky vzdy musel byt strom minimalne do stropu:-) mamka taky mela komplex, vzdy meli jen takovej ten malinkatej co si dali na stul, a nazdar... ale je fakt ze kdyz jsme jeli k babicce, tak me to taky vadilo - ale ted - letos!!! mam asi 3 metrový stropy!!!! áááá to bude stroooom :-D :-D :-D a mozna se mi to tam vsechno i vejde:-D kazdupadne, kdyby se mi tam nevesli fialový, tak s enabízim, ze ti je pujcim:-D:-D ale bud v klidu, ja myslim ze fialovy sezenes uplne v klidu:-) u nas v kráme byl minulej rok samá fialová, hnedá a zelená :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Já taky myslím, že je to taková poslední roky typická barva. Stříbrná je všude furt.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) áááá koukám, že se řešily Vánoce - tak to já přidám svou trošku do mlýna - jsem ouplný, ale oupný odpůrce jakýchkoliv umělohmotných vánočních ozdob - prostě když vidím plastovou kouli nejradši bych jí rozšlápla (i když chápu je to praktické, ale pro mě nelíbivostní).... takže jsem jsem si zařizovala první vánoce u sebe doma nakoupila jsem si v Mercury vedle Hervisu v tom dekoračním ráji skleněné ozdoby - měli od fialové po měděnou - prostě výborný kombinace barev - takže doporučuji!!!!! ;-) Mamka má ozdoby z ikea - červeno/zlaté k tomu pár háčkovaných, páč slaměných a stromeček je vždy úžasný - plný, žádný koště, prostě krasavec - takže souhlasím s přeplněností a je mi také tuze sympatická 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucianek A takový ty, co se dají koupit v Ikee a tak jsou plastový? Já teda s nima o zem netřískám, ale některý nám třeba v krabici praskly (při těch náročných přesunech :-D ) a vypadaly ty střepy tak jako "foukaně"? Já mám hlavně enormní alergii na santu clause, jakmile vidím ty tlustý dědky v obchoďácích, zapálila bych ho.
Odpovědět
Profilova fotka
váááánocééééé :-D :-D tak to u nás byl vždycky přesně ten úchvatnej kolotočářskej stromeček - ale jen ozdoby a takový chlupatý bílý řetězy, takže nakonec vypadal strašně elegantně.. pak se po revoluci koupil za drahý prachy umělej - fakt jako od hustýho stromečku nepoznatelnej, nějak se v tej době nedaly pořádně sehnat hezký hustý stromky .. když jsem se odstěhovala, tak se období měnilo - malej stromek, ve vrbnu do modrožluta :-D to byla hodně vražedná kombinace :-D mrňavej umělej s proutěnejma ozdobama, to byla taky vražda vánoc :-D ale co jsem vdaná, trvá se na živym, krásnym, byť jen metr šede vysokym stromku, jezdíme pro něj k ferenčíkovi i když je má kujva drahý :-( a ozdoby mám bílej základ z ikey, a porůznu doplňuju světle zelenou, červenou, aby ladil k bytu ... a hlavně jsme zavedli tradici, že pro každého člena rodiny se každý rok koupí jedna nová echt skleněná ozdoba a tak se za čas naplní celej stromeček a až budou děti zase tak deset let, tak budeme mít kolotočářskej stromeček a kruh se uzavře :-D :-D a dřív jsme je kupovali na náměstí vedle fantomu, ale teď poslední dva roky jsme zjistili, že echt skleněný ozdoby maj i normoš v globusu, akorát se musí včas, lidi už to taky zjistili... i když jsou zahrabaný dole v regále a musí se v tej změti kýčů hledat nějaká ucházející .... ale zase nestojí dvě stovky jedna koule :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?