Tipy na výhodné a levné bydlení v Českých Budějovicích?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Je tu někdo z ČB? Jak a kde bydlíte? Máte nějaké typy na výhodné, levné a (nebo) krásné bydlení?
Odpovědět
@duckie lezela jsem dva tydny...mesic si vazne dovolit v posteli nemuzu, uz ted ma problem, protoze mam prekrocenou absenci na telaku ve skole a v ostatnich predmeech mam absenci vycerpanou, tzn ze uz chybet proste nesmim. V telaku nevim jak to budu resit, nejsise ho budu muset opakovat a doufam, ze me tak nenasoli dalsi predmety.
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Tak jestli ti doktorka napíše další antibiotika a ty s nima nebudeš ležet, tak jich ve finále sežereš celej sortiment.
Odpovědět
@duckie tak jaksi lezet nemuzu, lezet jsem mohla a lezela kdyz jsme mela prvni, lezela jsem i po jejich dobrani...chyba je, ze doktorka rovnou neudelala test na bakterie a nenasadila spravna antibiotika...jinak bych druha brat nemusela, ze... problem cely tkvi v tom, ze doktorka jede na kvantitu a ne kvalitu pece...tzn ze kdo se v ordinaci ohreje dele jak 2min je fakt machr...kdyz ji reknes boli me to, zastavi te s tim, ze to maji vsichni a napise leky...nenecha te domluvit, nevysetri, atd...kdyby zakladni vysetreni udelala v porakdu, nemusela jsem uz u ni byt petkrat. A to ze nemuzu lezet ted fakt, skola ma nejaka pravidla a ja bych rada dostudovala, i tak pisu neustale omluvne mejly ucitelum a prosim o prodluzovani terminu, konzultaci a o nejak enahrady za nedochazku
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Já to chápu, ale nic ti tady poradit nemůžeme asi. Snad jen popřát, ať s tebou mají profesoři soucit a všechno projde ok. ;-) Zkoušela jsi něco na podporu imunity? Wobenzym, Imunaktiv a tyhlety? Ačkoliv si myslím, že v době braní antibiotik je všecko marný, ty zabijou všechno, co spolkneš, veškerý biologicky potřebný sajrajty... =-)
Odpovědět
@duckie hele prvni tydny jsem do sebe rvala vitaminy hlavne pres ovoce, te duz jim nejaky 5Prevemax nebo co to je beru Probiotika, protoze tu paseku v zaludku a strevech me ta prvni udelala paradni...nicmene dnes me zase zacalo vice bolet v krku, osttani veci zacinaji byt v pohode, ale tenkrk, to je peklo porad :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@mitote Já mám z angíny panickou hrůzu. Jednou jsem měla hnisavou angínu, to jsem fakt ležela doma na antibiotikách měsíc. Zrovna jsme měli taneční na gymplu, no já nasraná, že tam nejsem, do toho mě tak bolelo při polykání, že jsem nemohla ani jíst, pít, nic - takže jsem zhubla asi pět kilo (což bylo v tu dobu kolem 12% mojí váhy), no a to si umíte představit, jak jsem pak v těch šatech vypadala :-D
Odpovědět
@duckie pekny. Ja nastesti na anginy netrpim, ale lezela jsem takto s mononulleozou mesic. To byla mnamka, na diete, horecky, dlouho nevedeli co mi je protoze testy byly negativni a tak me honily po onkologii.
Odpovědět
Profilova fotka
hola holaozývám se z nového bydliste:) sedim tu na schodech v hooooordě ale šílený hordě bordelu -ale zázrak, jde tu zádáčo net -muhehe:-) dnesni stehování byl teda fakt masakr. podlaha mokra, ale seru na to, chodim po tom, treba to driv ushcne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Gratuluju, že ses toho zhostila jako svazák :-D Jste přestěhovaný už komplet? Já si včera od našich dotáhla další tašku s věcma. Ty vole...fakt jsme si asi postavili malej barák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie jop komplet, jeste chybi asi 2veci ze staryho bytu(cinky- a nejaky drobnosti z kuchyne) a jeste si sem pretahnu veci od táty, co tam mam asi 5let, a od mámy co tam mam asi 3roky, a uz budu mit pekne vsechno u sebe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Cooooožeeee??? Také mrtvo??? Doufám, že u Kousinků se už skoro "papírově staví", u Alkapinků jsou zdárně přestěhovaní a v papírový válce k vlastnímu baráku úspěšně skórují :-) Mmch @alkapinka vy máte v Bauhausu tuuuunu fialových ozdob a ani mě neřekneeeeš??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@duckie ahojky:-) hele , ja tam ted byla zavrena 4 dny... jako to neslo, lidi jak sracek, vyrazela jsem ráno, prijizdela v noci... proste sem se na net nedostala:-D ano mame tam tuny a tuny fialovýho:-D:-D:-D:-D jinak u nas se to vsechno zastavilo, dosli love... nejak me to stehovani vycuclo, jinak tyden uz bydlime:-) :-) :-) a sranda sranda sranda ]-( nebyl sprchác, jeste ted nemam vybaleno, kdyz uz byl sprchac, bouchlo cerpadlo, takze netece teplá, doted...a jako perla, sousedka má totálne retardovanýho psa, kterej je schopnej od 6:50 klidne i 4hodiny v kuse!!!! porad doufam ze se bud unaví a nebo chcipne zitra mam konecne volno, tak doufáám, ze s ekonecne dostanu k tomu, ze vybalim, snad i zapojime pracku, a trosku to tu dáme do obyvatelnýho stavu:-) kauci nám vratili z minulýho bytu x-) x-) takze sem si hned udelala radost:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
* štěkat / ječet
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj tak u nás se doopravdy začínají hýbat ledy :-D :-D nebo spíš teda papíry... tenhle týden by už opravdu ale opravdu mohlo být to stavebko hotový .. furt ale mluvíme o stavebku na sítě jasný ? :-D ale ve čtvrtek byla schůze /nemít malá hlad, tak jsme se tam brutálně sekli :-D sousedi jsou vesměs všichní dooooost přátelský :-D / - takže se odhlasovalo že do žádání jdeme všichní jako sdružení, takže můžem začít dávat žádosti na úřad už teď přes zimu a nemusíme čekat na kolaudace x-) x-) x-) x-) ale jeden problém se vyskyt :-D :-D nemůžem se zaboha dohodnout na rozdělení pokojů :-D já totiž prostě někde chci ooobr šatnu a oni mně furt s ní někam stěhujou do pryč :-( to jako ne teda 8-( taky jsem usoudila že dole vanu nepotřebujem a peťula jí zas chce .. stejně vyhraju já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka No, vzhledem k tomu, že letos ještě nebudeme mít sedačku a na Štědrej večer jedeme jako už tradičně celá famílie k babičce, tak jsme usoudili, že společnej stromeček laděnej do fialova letos vypustíme. Jak se znám, tak bych do toho zahučela tak za tři tácy minimálně a na co, když si k tomu nemůžu ani porádně sednout :-D Navíc v práci asi zažiju tradiční předvánoční masakr a pak až se uvidí, jestli to tam přežiju nebo ne :-D :-D Retardovaný čokly, co půl noci proštěkaj, provejou, bych bez pardonu poslala do jámy lvové a to zvířata jinak miluju. Jo a jejich páníčky za nima v závěsu. @kousinka Eeeeh,.....co je to obr šatna s třema O ? :-D Jako na metry čtvereční? Myslím, že šatna je výborná věc. Ale za sebe bych v případě rodinnýho velesídla, co máte v plánu vy, volila dvě střední :-) Jednu pro rodičovské sdružení a jednu pro potomstvo... A pokud budete mít vanu nahoře, tak dole je fakt nepotřebujete, to mu vzkaž :-D Ačkoliv my s našima čtyřma koupelnama máme tak co mluvit :-D :-D @kousinka
Odpovědět
cau holky u nas nic noveho, porad se to tahne, musime ted vzit do baraku posudkare a pak uvidime dal, ale co tata rikal, tak z domu uz mizi veci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolkyyy:-) tak jsem dneska poprve prala, poprve se sprchovala v nasem sprchaci, stastná jako dite jsem!!:-):-) jak málo stací:-) ale holky, máme relativne hotovo:-) dneska zse konecne volno, tak sme na to hodne vlitli, a je to:-) privrtáno, povesíno... áááách x-) x-) to je taková nádhera! zitra si jdu na postu pro uchytky, a hodlam to vsechno uklidit ( do tech namontovanych veci) a snad budu moct i fotit... jediny co uz se sem bude porizovat je koberec, je vyhlidlej akorat se ceka na vyplatu:-):-) x-) @kousinka no tak to máš stesti... já ted barák opravdu zarizla... aspon do konce roku.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak ... tak už máme z emínky hrdou občanku čb ( hahaha hrdou, celou tu trachtaci prořvala hystericky, asi jí to taky přišlo směšný .. dostali jsme papír a růži a šli jsme si radši koupit něco na zub ) no to je právě to .. jedna šatna je nahoře plánovaná ofic od projektanta k jednomu pokoji - to teda logicky dostane ema, protože je to holka a ta jí prostě potřebovat bude, přes to vlak nejede ... no a dole je možnost udělat jí jakoby součást tý prádelny, co udělám z jednoho pokoje ... nebo samostatnou z pokoje vedle ložnice, což by se mi možná líbilo i víc
Odpovědět
Profilova fotka
@alkapinka Tak se budu těšit na fotky :-) Ten byt má kujva potenciál :-) @kousinka No hlavně, že Ema platí popelnice :-D Hmm...mně by se asi víc líbila taky úplně samostatná šatna, pokud to má být koncipovaný jako vyloženě šatna (tedy ne skříně). My máme tu pracovnu napůl se šatnou, ale máme v ní obr vestavěný skříně, takže to není tak úplně pravá šatna. Mít ty otevřený police u pračky, špinavýho i čistýho pověšenýho prádla....to je lepší fakt ta sama samiška šatniška...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyy:-) tak šatna je samozdrejme muj velky sen, a v baraku proste bude:-) a bude!:_) ted jsem si aspon napůl splnila sen, a z jedny mistnosti udelala polo šatnu... a ááách, to je taková nadhera:-) a jak je to prijemný, poveseny vsechny kabelky, pásky, nausnicky, nic neni na hromade, proste jen jdu a kombinuju - to je jak rááj :-) skoda ze z toho ted máme i jakousi takousi technickou mistnost a hrabárnu:-D:-D musim koupit jeste 2 regály:-/ nejlepe bych dneska, ale pochybuju ze myho totááálne znicenyho manzu dokopu do moebelixu a jeste aby mi ji sesmontoval:-D:-D jinak skrinky v kuchyni jsou polepený - juchůů - ted je jeste primontovat, opet musim otravovat manzu_D Já kdyz to tak vezmu, tak me vlastne zrdzuje jen ten manza:-D:-D:-D jinak vcera mi odrekl zájemce o pozemek( kterej si vyrizoval uz i hypo) ze manzelka tezce onemocnela..tak to beru uz fakt jako pech:-/ :-/ @kousinka tyjo kolik máte vubec mistnosti?
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdoooooooooooooo ? :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka jooooooooo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no teď už tě nepotřebuju :-D :-D potřebovala jsem zaznamenat vaše odpovědi do hlasování :-D :-D :-D ale jen tak pro kontrolu vás nechám rozhodnout taky :-D krize v rodině dostoupila vrcholu :-D tudíž jsem vyhlásila akci sušička :-D http://susicky.heureka.cz/aeg-lavathe... + cena 12,5 tis + dětská pojistka + ovládání dvířek + byla by hned + hlučnost 62 + záruka 40 měsíců - dvojnásobná spotřeba http://susicky.heureka.cz/aeg-lavathe... + ovládání dvířek + pojistka + spotřeba - cena cca 17 tis se dá sehnat - hlučnost 67 (přibližně prej jako pračka při odstřeďování ale furt :-( ) - musela by se nejdřív někde objednat - záruka podle toho kde by se objednalo http://susicky.heureka.cz/siemens-wt-... + relativně cena 16,5 tis + spotřeba + záruka pět let + k odvozu v pondělí :-D - není pojistka a dá se to prý otevřít za chodu :-( - hlučnost 65 přičemž jsme to tak nějak počítali, spotřebu a za ten rok je to asi tři sta za měsíc - při poloviční spotřebě dejme tomu 150 .. takže rozdíl v pořizovacích nákladech za pět let více méně nula od nuly pojde :-( počítám teda sušení přes zimu intenzivně a v létě jen jednou za čas .. teď v paneláku, tzn. žádnej noční proud, v baráku časem by se s ním mohlo počítat .. a teď teda baby raďte pro kterou se rozhodnout :-D :-D :-D přičemž bude v kuchyni, propojená s obejvákem (proto řeším hlučnost), mám dvě děti, proto řeším bezpečnost ... kujvafix to je to složité :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych šla do tý poslední a bezpečnost pořešila nějak jinak, určitě by to šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Mám v bytě asi 14 dní tu Siemens a co se týče bezpečnosti, tak bych to neřešila, jelikož dveře jdou otevírat hodně stěžka. Jinak na baráku mám 6 let starou AEG (bohužel B třídu) a tam ty dvířka jdou otevřít velice snadno - jenom zmáčknutím na dveře. Do B třídy bych dopravdy nešla, protože když k sušení " přičichneš", tak budeš sušit i v létě a na té spotřebě je to fakt znát. Jinak B sušičky nemají tepelné čerpadlo a vydávají docela dost teplý vzduch, ale vlhký, tak to bych si v kuchyni nedovedla představit. V Siemensu jsem sušila i funkční věci s membránou při snížené teplotě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já bych se také přikláněla k té poslední :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jste jediný kdo tak hlasoval - všichní ostatní volili tu levnou první :-D a tu si právě jedu odvézt z obchodu - přeci jen u nás je podstatný aby nešly přeprogramovat věci, což siemens neumí, dveře otevřít jdou ztěžka ale to mě bude spíš štvát a hlavně - ta hlučnost je fakt už znát :-( a tak nějak jsem se s ní prostě neskamarádila :-( takže teď budem mít tuhle - s tou spotřebou to prostě neni takový horký ... a počkám až budou mít tepelný čerpadla vychytaný i s hlučností a poruchovostí ;-) ta vlhkost mě trochu trápila, páč jsem původně myslela že jí dám do koupelny a už by to byl problém, ale ten se vyřešil, že se prostě nevejde - takže bude v kuchyni, kde se pořád větrá kvůli myčce a taky dost hlučnej digestoři, kterou právě proto moc nepoužívám .. prostě zvítězilo srdce a ne rozum :-D :-D a taky že šli s cenou ještě o fousek dolů :-D ale i tak vám děkuji moc za poradní hlasy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať se dobře suší :-) . No a nad spotřebou si vždycky aspoň řekni, že máš ušetřenou práci. Já sama si už domácnost bez sušičky vůbec nedovedu představit stejně jako myčku.
Odpovědět
Profilova fotka
@kousinka Mně přes léto sušička vůbec ale vůbec nechybí, vlastně ani teď v zimě...dole se to strčí do sušárny a je to. Nicméně je mi jasný, že až s náma bude bydlet malý vetřelče, že toho notně nablije a nasere a to bych se do tý prádelny dole asi uběhala. My máme v kuchyni udělanej vývod na pračku, ale není tam, kvůli tý prádelně ve sklepě. I když předpokládám, že s haranťetem mě to přestane bavit, lítat tak nahoru dolu tři patra. Viděla jsem i vestavný pračky se sušičkou 2v1 - jak na to nazíráš, jako už téměř zkušená sušička? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo se bojí, nesmí do sušičky :-D @duckie jojo, přes léto mi taky vůbec nechyběla, byť teda má peťula pravdu, na barevný věci na druhou stranu nebude marná, párkrát se mi na tej naší výhni povedlo něco slušně vyšísovat :-( ... ale - pokud budeš mít dítko jako byl krakenek, nebude ti chybět ani v zimě .. pokud se vám nedejbože povede refluxáček jako naše emí :-D pak pro ní pojedeš klidně o půlnoci do tesca :-D :-D :-D nechápu jak může tak přibírat, když je schopná zeblejt durch za večer klidně čtyři overálky .. a převlíkám po každým krmení ... jinak 2v1 mi každej, včetně prodejců rozmlouval, je to jako se šamponama ... hodně je to prej na úkor účinnosti obojího... takže radši prej pořídit pořádnou pračku a na sušku se bodnout .. když neni místo, nebo prostě je dát nad sebe ... jinak momentálně probíhá první ostrá zkouška :-D :-D takže pokud bych se už nikdy neobjevila, tak mě šmejklo, protože všechno bude sražený, mokrý a zmuchlaný :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?