Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme bagrovali a dneska ještě dobragrováváme. Zatím u nás svítí sluníčko, tak snad se to nezkazí. :-)
Odpovědět
Ahojte, :-) jak tady řešíte ty okna, tak my budeme dávat plastové. Dřevěné (Euro) okna se musí po nějakých letech natřít - no prostě starosti navíc. Sestry mají obě dřevěná ale teď dle jejich slov, kdyby si mohly vybrat, tak by taky chtěly raději plastové. Tak ať se vám všem tady daří, my snad začneme kopat základy koncem tohoto týdne, uvidíme jak to výjde s počasím =-)
Odpovědět
@katty.w A to by ta plastová okna brali kvůli té údržbě?
Odpovědět
Profilova fotka
@varo @mililihaus Tak dnes po dalším 30ti stupňovém dni a čekání na 3 mixy konečně zalito ;-) Asi tam možná večer sprchne, aspoň se nebude muset kropit ;-) Tak držím pace ať vás to moc nevyplaví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 super !! my jsme alespoň bez úhony dovezli boudu a dokopali základy, sice mezitím 2x sprchlo, ale zvládli jsme !! teď jen nasypat kamení, zemnící pásek a můžeme volat mixa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w tak co mimi pochlub se ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@varo tak to jste také na dobré cestě ;-) hlavně si včas zarezervujte mix, alespoň dle mých zkušeností na poslední cchíli nemusejí mít volno....
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 to se řekne, ale nevíme jak bude manža rychlý s navážením kamení do výkopů :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 Tak to jste to stihli akorát :-) No já myslim, že budeme určo vyplavený...včera trochu sprchlo, dneska ráno taky trochu, ale vypadá to že ještě bude pršet...a my máme samej jíl, takže budeme podle mě muset čerpat... :-| Jinak jsme včera dobragrovali, navezli jednu fůru kamení (sme si nasbírali zadáčo :-) ) no a teď je přítel zase dva dny v práci, takže se zase chvíli nebude nic dít. :-| Ale dneska jdu objednávat cihly a zítra budeme mít kari sítě... :-)
Odpovědět
@vaveva Mimojiné i kvůli té údržbě. Teď už jsou i vizuálně ty plastová okna v některých odstínech strašně podobná těm dřevěným. V době co stavěly se nejvíc dávaly ty bílé plastové a to se jim nelíbilo.
Odpovědět
@varo Mám na koníkovi album :-), jako přítel se můžeš kuknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@varo no jestle myslíš pod beton tak to je v poho, my ho tam ani nedávaly :-D a jestli ho chce dávat když se bude lejt mix tak má co dělat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsme dnes vysypali základy kamením, až bylo hotovo tak se přehnela bouřka a máme celé základy pad vodou :-( :-( :-( se mi chce brečet
Odpovědět
Profilova fotka
@varo tak voda se vsákne, toho bych se nebál, hlavně jestli se to nesesypalo ? to by bylo horší. Kdy budete betonovat ?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 zítra jsme chtěli objednávat na pondělí beton, ale zatím nevíme jak to dopadlo, pokud budeme "jen" vyčerpávat tak to bude dobré, jestli se to sesypalo tak je beton ve hvězdách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@varo jo tak to uvidíte zítra, já když odjížděl ze stavby tak tam bylo jak na pouští, tak sem taky zvědav, v sobotu chcem vyzdívat ztracené bednění, tak snad se to moc nezablátilo... tak držím palce ať tam není moc škod ;-)
Odpovědět
@varo Tak přesně z bouřky a vody máme taky obavy :-( , zatím ještě není jisté, kdy kopneme a pořád sledujeme počasí... Kdyby nám do toho nalilo, tak se nám to na 90% sesune...máme špatné podloží :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo tak se nám to sem tam sesunulo :-p :-p :-p byl to smutný pohled :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte... koukám, že ty deště a bouřky dělají pěknou neplechu... tak snad se to počasí brzy ustálí, ať můžete pokračovat dál...
Odpovědět
Profilova fotka
náš neplánovaný bazének :-p :-p :-p
Odpovědět
@varo No nazdar!
Odpovědět
tak to je hustý,ale držím palce,ať to zvládnete....bude zase dobře....
Odpovědět
Profilova fotka
@varo No páni, tak to je zoufalý pohled... jen aby ty bouřky už přešly a mohli jste pokračovat
Odpovědět
Profilova fotka
díky, pro velký úspěch a zkoušku naší trpělivosti se včera večer přehnal další přívalový děšť :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
prší prší jen se leje :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@varo tak to není dobré.... :-( u nás tedy vůbec nepršelo, no trochu v sobotu, ale jen taková přeháňka... takže jsme vyzdívaly ztracené bednění ;-)
Odpovědět
@varo wauu tak to je mazec...
Odpovědět
v sobotu dorazil projektant, takže máme konečně odsouhlasenou finálni verzi domečku i s dvougaráží... tak jsem zvědavá, geo a radon v pořádku vsak také.... teď již jen čekám na smlouvy ohledně příjezdu a projekt ze situačkou by měl být hotov do konce května....tak jsem MOOOOOOOOOO zvědavá... kdy budeme kopat my... :-D :-D
Odpovědět
@varo Tak přesně takového bazénku se taky děsíme :-( Asi budeme kopat ještě dneska, ale je to ještě pořád nejisté...s ohledem na to počasí...
Odpovědět
Dnes jsem dohodla termín napojení přípojky vody. Vodaři přijdou 22.5.-do té doby jim to musíme vykopat a oni nás jen napojí. Máme to asi 25m a chtějí zálohu 8000,- . Dále poptávám pokrývače a pomalu mi chodí cenové nabídky a nestačím se divit. Krytinu jsme chtěli glazuru, ale asi si dáme engobu - je levnější.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?