Stavba, jaro 2012. Plánujete také?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak daleko jste s projektem, popřípadě se stavebním povolením, a na čem nyní pracujete?
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w Ajaj... :-( No musíme doufat, že jim nevyjde předpověď na duben, že má většinou propršet. Je to pech, když už člověk všechno vyběhá, tak zase počasí... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@katty.w Tak my dneska zahájili montáž i přes nepřízeň počasí... prý to prostě dneska musí být a hotovo... no, takže všude hafo bláta a vody... zítra se budou dávat vazníky...
Odpovědět
@vera_vila doufám že budou fotky jak to roste.....
Odpovědět
Profilova fotka
@vaveva jj, za chvíli je přidám
Odpovědět
Včera přijel jeřáb a skládali jsme nosníky a železa na stropy. Počasí nám teda vůbec nepřálo-celou dobu pršelo, ale za hodinu a půl to bylo hotovo. V dalších dnech by se to mělo přesně rozložit a naskládat vložky miako atd....... Pokud to všechno vyjde, tak příští týden budeme strop betonovat. Dnes už je počasí lepší, ikdyž než pozemek vyschne, tak to bude ještě trvat.
Odpovědět
Profilova fotka
@iva13p tak to je taky pokrok... tady pršelo v pondělí, včera už bylo krásně, v noci mrzlo, dneska je zase hezky, tak se nám pěkně dělá střecha...
Odpovědět
Zítra betonujeme stropy. Doufám, že to všechno vyjde. To betonování jsou vždycky nervy. Hlavně, aby bylo dobře spočítáno množství betonu.
Odpovědět
Profilova fotka
už bych taky mohla přidat nové fotky, ale nějak nestíhám...
Odpovědět
Mám dotaz na zkušené stavebníky. Podali jsme minulý týden ohlášku . Na projektu byla vodovodní přípojka zakreslená , ale měla být provedena až v květnu.Aby mohla být vodovodní přípojka byl včera udělán protlak pod silnicí.Nakonec bude přípojka 10 m od uvažované přípojky na projektu , v místě v projektu zakreslené to nakonec z důvodů zřejmě načerno vedení pod silnicí nešlo.Je to problém? Mám to ňahlásit na stavební nebo až po vyřízení ohlášky?Poraďte.
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, konečně jsme sehnali stavební budku, 2 týdny jsme čekali než ji chlápek vyklidí, 1 týden než bude mít čas auto s rukou a nakonec se při nakládání rozsypala :-p :-p :-p
Odpovědět
Včera zabetonován strop. Samozřejmě beton nevyšel podle mých výpočtů, takže jsme museli doobjednat a trochu se to prodražilo. Celá ta sranda stála 26000,- . Ale následně mě doma čekalo milé překvapení v podobě přeplatku z vyúčtování služeb za užívání bytu za loňský rok. V pondělí začínáme se stavbou podkroví. Snad už to konečně půjde rychleji.
Odpovědět
Profilova fotka
řešíme okna, nevíme jestli dřevěné nebo plastové, jaké budete mít vy a proč ??
Odpovědět
Článek se načítá
@varo ahoj, my chceme hliníkové okna i vstupní dveře. pokud by to finančně nešlo, půjdeme do plastu.
Odpovědět
@ivik3 @varo Ahoj holky, riešite okna? my sme chceli drevohlinikové, ale nakoniec dávame euro, v cene je rozdiel 100 000.- :-S takže nieje čo riešiť i keď mm sa stým stále poriadne nezmieril :-N No a my stále čakáme a čakáme, hádam nám to fakt výjde a začneme aspon v 8 mesiaci. Ja som začala v novej práci a domov chodím rozbita jak.... :-p V červnu chceme pozriet realne nabídky na hypo, chcem využiť zo stavbka máme dlho podpísanu zmluvu, je výhodnejšia ako v KB, len sme nesplnali stále podmienky, tak hádam tým pobytom sa to spravilo,ak nie ostane pre decka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Také nevíme zda plastová či dřevěná okna...chtěli jsme dřevěná, ale dost lidí nám to rozmlouvá...tak uvidíme co nakonec bude. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mililihaus a můžu se zeptat proč Vám to rozmlouvají ??
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě dvojskla nebo trojskla ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsme doměřili lavičky a úterý nám přijede bagr :-) :-) a taky jsme sehnali novou stavební budku, byla to haluz, ale snad nám převoz ve středu vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se taky přidám :-) v pátek jsme postavili lavičky o víkendu vybagrovali, zítra natahám uzemnění a udělám železnej věnec a ve středu mají přijet mixy, tak snad nebude moc pršet....
Odpovědět
Profilova fotka
@varo na kolik vás vyšla buňka a jak velká ?
Odpovědět
Profilova fotka
@varo Například, že je o to větší starost a že nevydrží tolik, jako plastový...
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme zaměřili baráček a zítra bychom měli kopat, tak snad vyjde počasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mililihaus Neřešili jste někdo novinku Dřevokarbonová okna, uvažujeme, že by to mohla být dobrá varianta dřevěných, ale zřejmě ještě nikdo nebude mít zkušenost? Viděla jsem jen fotky a popis oken se mi docela zamlouval.
Odpovědět
@petrsv1000 My máme 2x2m + kadiboudičku :-) . No narozdíl od Tebe máme jen tohle, ale aspoň je zadara :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mililihaus taky doufám ;-) má zalévat již vyhrabané pasy ;-) @kodl08 tak to je super cena :-D to já si ji hezky zaplatil, zase je ale v ceně přivezly a postavily. Já měl zase skoro zadara bagrování v podstatě jen za naftu ;-)
Odpovědět
@mililihaus Já jsem se dřevěných taky bála, ale varianta s hliníkem venku je bezúdržbová. Je pravda, že na jihu barva bude trpět(u dřeva venku), ale plast taky není 100%. Zrovna teď ségřě po zimě popraskaly vstupní dveře. A hlavně to nechce kupovat ty nejlevnější dřevěný okna co jsou. My pokud to dobře půjde, půjdem do Hon oken.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 bouda budka, jestli přežije převoz ve středu bude mít cca 4,8x2,5m a je to nádstavba z V3S, máme ji za 2000, ale prý ve sběru ji pak prodáme za 4000 kč :-):-) chlápek si ji nechával na horší časy, ale manželka rozhodla že ji to hyzdí zahradu tak ho překecala :-):-) jinak dnes jsme začali bagrovat základy a co myslíte, za 2 hodiny dostal bagr defekt, další 3 hodiny hledal bagrista někoho kdo mu kolo opraví, ale jelikož byl svátek tak nic, zítra pokračování, mezitím se rozpršelo tak snad nám to základy moc nevyplaví :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@varo tak to je slušná cena :-) ty jo nestraš s deštěm, máme vybagrováno od neděle, zítra zaléváme tak snad to ještě pár hodin vydrží ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 tak Vám to vyjde, my budeme doufat v zalití v pátek, ale bohužel u nás počasí asi nevyjde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@varo jojo hlásej přeháňky, tak hlavně aby nepřišly přívalové deště.... to by nebylo dobré...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?